"من نمی خواهم به مرگ در اتومبیل من: Jim Carrey به یاد می آورد که در هاوایی در طی موشک های غلط زنگ

جیم کری است بازگو تجربه خود را از بودن در هاوایی در طی این موشک هشدار اشتباه در سال 2018 است. بازیگر منعکس شده

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

جیم کری است بازگو تجربه خود را از بودن در هاوایی در طی این موشک هشدار اشتباه در سال 2018 است.

بازیگر منعکس شده در این لحظه فوق العاده ای در یک مصاحبه جدید با جیمی فالون در امشب نشان می دهدکه در آن او در مورد جلد از کتاب جدید خاطرات و اطلاعات غلطاست که نشان می دهد صورت خود را بیان "پس از گفت که من ده دقیقه برای زندگی".

در سال 2018 ایالت هاوایی اضطراری سیستم هشدار با ارسال یک متن را که بخوانید: "موشک بالستیک تهدید های ورودی به هاوایی. به دنبال فوری پناهگاه. این یک مته."

حدود 40 دقیقه بعد یکی دیگر از متن فرستاده شد روشن است که اصلی هشدار فرستاده شد در خطا به دلیل یک کارمند اشتباه فشار داده دکمه.

در این مصاحبه کری توضیح داد که او در هاوایی زمانی که این حادثه رخ داده است. او دور نوشتن با دختر خود را زمانی که او دستیار به نام در اشک به او بگویید در مورد موشک اعتقاد به رهبری به سمت جزیره.

"مغز من شروع پیچ در پیچ" گفت: Carrey, و اضافه کرد که او قادر به این جزیره با دختر خود را و به یاد تفکر: "من نمی خواهم به مرگ در ماشین من."

او گفت که او پس از آن "نگاه کردن در اقیانوس" و بمب آنچه که او می تواند انجام دهد با "آخرین لحظه از زمان من" تصمیم به "بیش از یک لیست از gratitudes".

کری افزود: "من نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد چیزهایی که فوق العاده است که برای من اتفاق افتاده و نعمت است که من تا به حال."

در مصاحبه اخیر خود با ایالات متحده آمریکا امروز, کری توضیح داد که این تصویر در خود کتاب جلد یک اتفاقی تصویر دستیار او در زمان در حالی که در FaceTime به او گفتن او در مورد موشک هشدار.

"است که تحت پوشش است کسی خیره در بی نهایت خیره در ابدیت" Carrey گفت. "و نبود ترس و وحشت. آن را بیشتر احساس, 'وای که عجیب و غریب. متعجب. این که چگونه این قراره پایان ؟ عجیب و غریب است.'"

خاطرات و اطلاعات غلط است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن