چگونه ونزوئلا, مواد غذایی است که به آرامی به پیدا کردن راه خود را به انگلستان

Venezuela یک بار یکی از آمریکای لاتین ثروتمند ترین و متحرک کشور است دست و پنجه نرم در حال حاضر با آشکار Covid-19 بحران در آن است که تخمین زده می شود یکی از جهان را حداقل از نظر پزشکی آماده ملل – و بسیار شبیه به صنعت رستوران در سراسر جهان ورود ونزوئلا پخت و پز در صحنه بین المللی است نامحدود نگه دارید.

اغلب نیست که یک غذای ملی می آید با یک طرف منظور از جغرافیای سیاسی و scuffling تظاهرکنندگان به عنوان مورد با ونزوئلا ذرت مستی را کلف ورود در لندن غذایی ، در ماه ژانویه یک جمعیت از معترضان با پلاکارد محکوم “امپریالیستی stooges” احاطه Bethnal Green کافه Arepa و شرکت و حضور در یک تابع در داخل پدید آمده به تجارت توهین و پرتاب آبجو.

علت این تظاهرات که بازدید از یک سیاستمدار از کاراکاس: این suave 36 ساله رهبر مخالفان ژوئن Guaido تازه از دیدار با بوریس جانسون. Guaido led آواز ونزوئلا سرود ملی و تشکر لندن برای استقبال از او به عنوان آن را به حال سیمون بولیوار “ازاد” دو قرن قبل است.

حضور Guaido و ونزوئلا, مواد غذایی رشد در سراسر جهان هستند و در واقع مربوط به عنوان هر دو به عواقب ناشی از سقوط از یک کشور که قریب به اتفاق ثروت نفت ساخته شده و یکی از امریکا ثروتمندترین و اکثر کشورهای جهان وطنی.

در سال 1999 در ونزوئلا و سپس رئیس جمهور هوگو چاوز نصب رژیم سوسیالیستی که در حال حاضر رهبر, نیکولا Maduro, شتاب خراب کردن اقتصاد کشور, رانندگی, 2.5 میلیون نفر از شهروندان به تبعید.

مادورو آویزان به قدرت حمایت ارتش و کفل ملل به رهبری روسیه و چین و کوبا. در ضمن Guaido ادعا می شود رئيس جمهور مشروع و حمایت از بسیاری از کشورها از جمله انگلستان است. بنابراین لندن مانند بسیاری دیگر پایتخت در حال حاضر به دو رقابت ونزوئلا سفیران.

ابرها و لنت نقره ای هر چند بزرگ ونزوئلا خارج از کشور گسترش یافته است این کشور مواد غذایی دور و گسترده با بیگل – در حالی که دقیقا تهدید پیتزا – تبدیل شدن به طور فزاینده قابل مشاهده است. ظرف پیشی گیرد و خود را ساده تر کلمبیا پسر عموی – که عمدتا پر شده با پنیر یا تخم مرغ به همین نام و در حال حاضر آشنا به دوستداران موسیقی در انگلستان با تشکر از دکه مواد غذایی در لندن کنسرت.

بر خلاف ساده کلمبیا arepaبه ونزوئلا نسخه پر شده با پر کردن مانند گوشت و مرغ و همه جا رنده شده پنیر شیر گاو از للنس (دشت) در guacamole معادل guasacaو آجی سس فلفل. دیگر مشترک ونزوئلا ظروف شامل tequenos (پنیر پر سرخ شده باطوم), cachapas (cornflour پنکیک) و به خصوص در اطراف کریسمس برگ پیچیده بخار بسته شناخته شده به عنوان hallacasیک نسخه از پان لاتین تاماله.

ونزوئلا تشکیل دهنده داده می شود هاوایی بهم زدن-کاسه درمان در Sabroso غرب لندن (Sabroso)

چند ماه پیش arepas در زمان یک گام به انگلیسی, جریان اصلی با افتتاح Sabroso, اولین areparia در یک بازار انبوه دادگاه مواد غذایی در وستفیلد در چوپان بوش. Sabroso ایجاد دو ونزوئلا برادران گابریل و خوزه لوئیس گونزالس تبعیدیان از اوایل چاوز سال که آغاز آنها پذیرایی حرفه ای توسط گشت و گذار موج مد برای پرو مواد غذایی, باز, Lima گل در Covent Garden در قبل اشاره کرد که geo-مواد غذایی آب و هوا رسیده بود به صورت کاملا تجاری ونزوئلا سرمایه گذاری.

لندن ممکن است در آینده به سادگی اما بقیه بریتانیا است که هنوز هم یک کاربر عضو ونزوئلا غذا در خارج از کشور با همسایه کلمبیا برای اولین بار برای رفتن از آن. واردات تقریبا چهار برابر شده ویژه harina پان – یک نام تجاری منحصر به فرد به رنگ زرد ذرت مربوط به سوپ زرت – تبدیل شده است که به اندازه یک ونزوئلا فرهنگی به عنوان نماد بولیوار را اسب سفید.

در سفر اخیر خود به شهر کارتاهنا در کلمبیا من نشسته در خارج از کافه – کارکنان ونزوئلا آشپز و پیشخدمت – صحبت کردن به ونزوئلا, مواد غذایی محقق در مورد استعداد کارآفرینی از خارج از کشور ونزوئلا در تهیه اضافی تن آرد و محصولات دیگر. “من شخصا هرگز با حمله رژیم شبه نظامیان” پژوهشگر گفت. “دلیل من سمت چپ بود که من یک مرد خوش مشرب و من متوجه شدم یک روز که عملا همه دوستان من رفته بود.”

پس از کلمبیا و آمریکای لاتین دیگ ذوب از میامی مقصد اروپا را نیز به خود جلب ونزوئلا که مجبور به ترک کشور شده است. رئیس در میان آنها است مادرید که در آن نقاط کانونی شامل Mercado de Maravillas بزرگ پوشش داده شده در بازار تا حدودی Brixton مانند منطقه تطوان. در اینجا من با stallholder فرشته مرا ضد مادورو فعال که در سمت چپ پس از ضرب و شتم توسط شبه نظامیان و در حال حاضر مبادرت به فروش محصولات وارداتی هر دو به تبعیدیان و به دولت مادورو سفیر که نگه می دارد مشخصات پایین اما ظاهرا خود را می فرستد راننده برای خرید.

این Mercado de Maravillas بازار در مادرید تبدیل به یکی از بزرگترین در اروپا پایگاه برای ونزوئلا ساخت مواد غذایی از کشور خود (فیلیپ Sweeney)

ده ها تن از ونزوئلا رستوران در مادرید در حال حاضر عبارتند از جالب تازه واردان مانند Apartaco و ال آتلیه د دینا که منو رفته فراتر از arepas به عرصه منطقه ای تخصص مانند patacon – درخت چنار – در یک فلفل و سس گوجه فرنگی از سواحل کارائیب و ظروف از مالک بومی دولت مانند cachalupa (یک نوع پای لازانیا), pepito Larense (نان پیتزا صدر با گوشت گوساله, مرغ و مواد دیگر), و breadcrumbed سرخ شده یانرا پنیر با رنگ قرمز-فلفل جم است که دلتنگ مشتریان “گریه با احساسات”. حتی محترم دانشگاه Complutense مادرید وارد نزاع با یک برنامه تحقیقات طراحی یک هویج-افزایش فوق العاده مغذی arepa برای فقیر محلات از کاراکاس.

در انگلستان ما هنوز نمی کردم منطقه ای تخصص ذهن هرگز دانشگاه-honed فوق العاده-نان. در اینجا کلاسیک arepa هنوز قوانین. گابریل گونزالس است که تنظیم خوب و وزن پایین منوی خود را در Sabroso, معرفی تریو از مینیarepasو یک نسخه Latinised از هاوایی میبینم کاسه – مرتب سازی بر اساس تلفیقی از بهم زدن خام-ماهی ceviche و ونزوئلا ملی ظرف pabellon criollo (یک بشقاب برنج و لوبیا plantains گوشت و تند آجی سس فرو بردن). Sabroso نیز معرفی یک لمس با پنیر چدار یا halloumi به عنوان جایگزین به ونزوئلا پنیر.

بنابراین آنچه در مورد صادرات مفهوم بازگشت به میهن خود? چنین ارام ایده در واقع به عنوان انتهای فوقانی شگفت انگیزی پیچیده ونزوئلا غذا صحنه شروع به بهبود می یابند.

بخشی از دلیل آن این است که در یک جدید اکو کوبا, ونزوئلا, مدل نقش – ونزوئلا شهروندان با دسترسی به دلار قادر به سفارش یک مناسب و معقول طیف وسیعی از محصولات در حالی که hoi polloi باید به صف خرید کاغذ توالت با barrow-بارهای از bolivars های تقریبا بی ارزش پول ملی است.

ونزوئلا رم صنعت است که باعث می شود چندین سطح بین المللی باارزش مارک های ویژه سانتا ترزا و Diplomatico – در سلامت خوب است اما به عنوان شهروندان خود را موظف به رها کردن به طور فزاینده گران مورد علاقه, whisky.

ممکن است چیزهایی که یک روز جهت معکوس با یک بازسازی کشور عملکرد دولت و افتتاح اولین کاراکاس شعبه Sabroso از لندن ؟ “هرگز نمی گویم هرگز” پاسخ گابریل گونزالس صدایی به طور همزمان در خوش بینانه و بی اعتقاد. به عنوان در واقع بسیاری از ونزوئلا ممکن است احساس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید