چگونه به پوشیدن موی خود را با یک ماسک صورت با توجه به زیبایی کارشناسان

Fیا افرادی که نظر را به یک فرم هنری پوشیدن محافظ ماسک صورت به شمار بسیار مشکل گرفتن یک مقدار عادلانه از صورت ا

توسط FARDAALEFBA در 29 تیر 1399

Fیا افرادی که نظر را به یک فرم هنری پوشیدن محافظ ماسک صورت به شمار بسیار مشکل گرفتن یک مقدار عادلانه از صورت املاک و مستغلات و از لحاظ نظری از بین بردن نیمی بوم.

همان می رود برای کسانی که لذت بردن از تجربه با موهای خود را به عنوان ماسک تهدید به تغییر کلی شبح دقیق کاهش پهن حجیم انجام داد و باعث شکستگی. به همین ترتیب در حالی که دست زدن به چهره ما ثابت شده ضروری است, مشاوره در طول شیوع وسوسه به حرکت مو از چشم خود را و یا پهلو شل و ول رشته در پشت گوش خود را مطمئنا تنها افزایش به عنوان پوشش جدید تبدیل هنجار شده است.

اما با وجود زیبایی ما نگرانی پوشیدن یک ماسک صورت است در مورد برای تبدیل شدن به بخشی از تقریبا هر کس در زندگی روزمره به عنوان مستند همچنان آرام در انگلستان است.

در سراسر کشور اقدامات احتیاطی گرفته برای کاهش احتمال موج دوم coronavirus. آخرین که باعث می شود آن را اجباری برای مردم در انگلستان به سایش پوشش صورت در هنگام استفاده از حمل و نقل عمومی و از 24 جولای بازدید از سوپر مارکت ها و دیگر غیر ضروری مغازه ها.

در حالی که وجود دارد هیچ استدلال که در صورت ماسک های کلیدی در کمک به جلوگیری از گسترش Covid-19 بسیار وجود دارد که می توان گفت در مورد تاثیر آنها را بر مردم را عادات و گسترده تر زیبایی صنعت داده شده است که نیمی از چهره ما در حال رفتن به پنهان برای آینده قابل پیش بینی.

با توجه به دانیل رابرتز جهانی را تا هنرمند برای, فروپاشی شهری را برای استفاده کنندگان به احتمال زیاد به دو دوره متمایز در ماه های آینده. این اولین بار خواهد بود عملی با تاکید بر ماندگاری طولانی, محصولات, اما, دوم, را ببینید, برخی به نوبه خود به زیبایی خود زرادخانه به عنوان یک فرار.

"طول عمر را در حال حاضر به بازی آمد با توجه به کمتر صورت لمس کردن و نگه داشتن را تشکیل می دهند تازه به دنبال در حالی که داشتن یک ماسک صورت با چیزهایی مانند تنظیمات پودر و اسپری شدن کالاهای اساسی برای هر آرایش پوشنده لباس" رابرتز می گوید. "همچنین به عنوان چشم خواهد بود که تنها بخشی از صورت قابل مشاهده make-up استفاده کنندگان ممکن است شروع به جسورانه تر با چشم خود را به نظر می رسد."

او ادامه می دهد: "اکنون زمان آن است که بیشتر چشمگیر با eye make-up از جمله رنگ بازی و بافت های مختلف به عنوان لب های ما که معمولا پاپ از رنگ در یک نگاه, نخواهد بود قابل مشاهده است."

Jenni میدلتون, مدیر زیبایی در روند پیش بینی شرکت WGSN موافق گفتن مستقل است که افزایش استفاده از ماسک های صورت است و انتظار می رود که طولانی مدت تاثیر در آرایش خرید و فروش. او توضیح می دهد که در حالی که داده های بریتانیا نشان می دهد لوازم آرایشی کمتر احتمال دارد به خارج از بورس در دو ماه اول مستند (حذف از 16.6 درصد در سال 2019 به 13.6 درصد – تغییر تا حد زیادی رانده شده توسط یک سقوط در فروش لب و صورت, make-up) چشم آرایش تنها حاوی زیررده که در آن تقاضا کرده است و همچنان ثابت باقی می ماند.

"به چشم می شود و تمرکز آن را هم تبدیل خواهد شد تمرکز کیسه را با ریمل ابرو کیت و مداد چشم و سایه و مداد طرح کلی uptrending," میدلتون توضیح می دهد.

نیک پیترز سبک مدیر در لندن دانیل گالوین مو, سالن, پیش بینی حرکت به سمت ماسک پوشیدن را نیز تشویق مردم به تجدید نظر راه آنها می پوشند و موهای خود را به عنوان آن را می شود بیشتر از یک زیبایی تمرکز. "من باور دارم مو همواره زنان مهم است اما ممکن است که مردم بیشتر تجربی," او می گوید و توضیح داد که سبک به احتمال زیاد شاهد افزایش درخواست ها برای حاشیه در هفته پیش رو است.

روشن است که در کنار هر چیز دیگری راه ما را و سبک ما گیسوان در حال تغییر است با رژ لب و سرکش را تنزل به خانه است. اما در حالی که شما ممکن است احساس غم داشتن به موج خداحافظی به خود بروید به سبک وجود دارد یک میزبان از راه های جدید و خلاق به نگاه و احساس خود را در حالی که با پوشیدن چهره و پوشش.

برای کمک به شما در حرکت به این دنیای جدید از ماسک شایسته مو و آرایش ما سخن گفته اند به تعدادی از کارشناسان از جمله آرایشگری آرایش هنرمندان و سبک مد برای بهترین راهنمایی در مورد چگونه به تغییر سبک خود را به کت و شلوار بهتر پوشیدن چهره و پوشش از پررنگ بوش و گرافیک حاشیه به گربه چشم عینک آفتابی.

گرافیک خط چشم

مداد طرح کلی هستند فوق العاده آسان راه برای گرفتن چشم خود را به ایستادگی کردن با استفاده از فقط یک محصول (گتی)

با توجه به چشم ها تنها قسمتی از صورت که در حال رفتن دیده می شود که با پوشیدن یک ماسک صورت, آرایش هنرمندان Pamela & Andrea توصیه می کنند که آرایش استفاده کنندگان ویترین خود peepers با به نظر می رسد که در حال رفتن به آنها را واقعا ایستادگی کردن از جمعیت از جمله جسورانه, خط چشم.

"مداد طرح کلی هستند فوق العاده آسان راه برای گرفتن چشم خود را به ایستادگی کردن با استفاده از فقط یک محصول" اواز یا موسیقی دو نفری می گوید. اگر شما یک حرفه ای چاشنی در برنامه آنها نشان می دهد با استفاده از یک مداد مانند فروپاشی شهری سیمی 24/7 مداد طرح کلی است که خود را بیشتر حاشیه برای خطا و آمد در طیف وسیعی از نئون روشن رنگ.

"درخواست تقریبا به خط شلاق برای شروع با یک پاپ از رنگ و گاهی اوقات smudgier و مسیه بهتر" آنها می گویند و اضافه کرد که هر کسی احساس شجاع باید لکه بوش به دراز شکل بال.

اگر یک نرم و صاف کردن گربه سانان تلنگر همیشه امضای خود را نگاه کنید, مخلوط کردن آن توسط امید بستن برای ضخیم تر و جسورانه خطوط با استفاده از یک مایع بوش و نقشه کشی در دو اندازه مختلف بال و یا گسترش خط به گوشه داخلی چشم است.

هیچ خط چشم? ترس نه به عنوان رابرتز می گوید: شما به راحتی می توانید مورد علاقه خود را, رنگارنگ, روشن و خاموش شدن سایه به یکی با اسپری برس با تنظیم اسپری و با استفاده از یک سایه مانند یک کیک خط. "این یک راه سرگرم کننده برای استفاده از محصول را در راه های مختلف در حالی که به مدرن را در مورد علاقه خود را نگاه," او می گوید.

روشن در اینجا

'به عنوان مردم نباید گرفتن بیش از حد نزدیک در حال حاضر تمرکز بر روی رنگ' می گوید روبی چکش (گتی ایماژ/iStockphoto)

تا آنجا که خلاقیت می رود میدلتون پیش بینی کرد که وجود خواهد داشت یک افزایش در روند تطبیق چشم خود را به صورت خود ماسک و خبر خوب این است که وجود دارد مقدار زیادی از چند رنگ محصولات را برای شما به آزمایش با این که آیا شما انتخاب کردن برای پررنگ بوش و یا یک بیانیه سایه.

یکی از بهترین راه برای ترکیب چند سایه را در یک نگاه با یک معاصر را در چشم اسموکی که هنرمند را یاقوت چکش کار کرده است که با امثال کیت ماس و میراندا کر می گوید بزرگ رفتن به دنبال آن خواهد شد گرفتن توجه مردم است در حالی که ما در عمل اجتماعی فاصله. "به عنوان مردم نباید گرفتن بیش از حد نزدیک در حال حاضر تمرکز بر روی رنگ به جای گرافیک خطوط و مطمئن شوید که شما ترکیب" او می گوید:, و اضافه کرد که قبل از استفاده از سایه شما همیشه باید با استفاده از قطره چشم برای چشم نگاه "هیدراته و درخشان".

به ناخن یک چشم اسموکی مانند کارشناسان سعی کنید و چوب به بیش از سه رنگ و یک خط چشم. شروع با استفاده از یک mid-tone سایه سراسر درب به دنبال یک تون تیره تر در امتداد خط شلاق. بعد به آرامی مخلوط سایه تیره تر در نیمه راه به بالا و به چشم چین قبل از فشار دادن یک پر جنب و جوش سایه بر روی قسمت وسط درب و ترکیب هر یک سایه هم با استفاده از کرکی براش. در نهایت اضافه کردن یک لایه از ریمل مژه و ابرو.

ضد آب آن

برای هر کسی که می پوشد آرایش پیدا کردن محصولات است که با ماندگاری طولانی و انتقال-اثبات است که باید در هنگام پوشیدن یک ماسک صورت به عنوان این کمک خواهد کرد جلوگیری از smudging خود را نگاه کنید و رنگ خود را پوشش.

برای رسیدن به یک تاثیر کامل نگاه کنید و بدون ترس از لکه پاملا & Andrea نشان می دهد سرمایه گذاری در محصولات ضد آب در طیف وسیعی از دسته ها از جمله سایه چشم و ریمل مژه و ابرو. "ریمل ضد آب است برای رفتن به یک باید در هنگام پوشیدن یک ماسک صورت ما نمی خواهیم هر دانه یا لکه کار راه خود را بر روی خود ماسک" آنها می گویند با استناد به Maybelline را شلاق پر شور ضد آب و YSL حجم Effet Cils ضد آب در میان مورد علاقه خود را.

به طور مشابه, ضد آب eyeshadow به نظر می رسد می توان به طور کامل متوجه شدم با استفاده از سایه چشم کرم چوب مانند Laura Mercier خاویار چوب به جای پودر. به سادگی اجرا قلم خود را در امتداد خط شلاق و روی آن ضربه بزنید و لک با انگشت خود را تا زمانی که شما را به اثر مورد نظر. پایان با اضافه کردن یک کمی به پایین خط شلاق و چند کت ضد آب ریمل مژه و ابرو.

ابرو قدرت

حتی اگر شما لازم نیست که زمان کافی برای چشم های خود را نگه داشتن ابرو در نقطه ضروری است و با توجه به این که آنها واقعا تنها شکل هر صورت بیان قابل مشاهده است که با پوشیدن یک ماسک صورت, شما در حال رفتن به می خواهم به مطمئن شوید که آنها به دنبال بهترین خود را.

"ابرو هستند مهم و حیاتی آنها به عنوان قاب به چشم خود می گوید:" چکش و اضافه کرد که در حالی که سالن ها بسته شما نیاز به شهامت خود را حفظ ابرو شکل اما هشدار می دهد نه به دریا بروید.

Jared Bailey سود لوازم آرایشی جهانی ابرو کارشناس می گوید: شما باید فقط سه محصول مناسب برای رسیدن به کرکی ابرو: یک spoolie, مداد ابرو و ژل ابرو. او توصیه می کند شروع شده توسط مسواک زدن ابرو در جهت شما می خواهید آنها را به مدل دهید با استفاده از یک spoolie قبل از استفاده از مداد ابرو به آرامی طرح پایه خود ابرو و موهای فرد اعمال فشار بیشتر در مکان های که نیاز به تعریف بیشتر.

"در حال حاضر که تا پایان پیشانی خود دارای ساختار فراموش نکنید که برای انجام همان به جلوی پیشانی خود" او می گوید:, و اضافه کرد که وقتی که می آید به استفاده از ژل ابرو, شما باید یکی را انتخاب کنید و در سایه و یا دو تیره تر از مداد خود را به این اطمینان وجود دارد که بافت به خود ابرو. "مطمئن شوید که به قلم مو به آرامی بر روی جلوی پیشانی خود را پس از آن چوب را به مو و پوست شما است."

همه می درخشند

اگر شما به طور معمول چوب به شدت خنثی مات زنگ بر روی درب وجود دارد هیچ زمانی بهتر برای اضافه کردن یک پاپ روشن و خاموش شدن به چشم اما سست با استفاده از زرق و برق کثیف کنید.

به این دلیل Pamela & Andrea نشان می دهد با استفاده از محصولات مانند Stilla را زرق و برق و درخشش چشم مایع سایه است که رنگی بسیار است و می توان مستقیما از اپلیکاتور به خود را درب.

"هنگامی که با پوشیدن یک ماسک زرق و برق محصول بدون سقوط کردن مهم است به همین دلیل است که ما عاشق این یکی" این دو می گوید. "درخواست یک کت به طور مستقیم بر روی خط شلاق و مرکز درب با استفاده از انگشت خود را در ضربه زدن به حرکت به ترکیب و تنظیم این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تنهایی و یا به دیگر ریمل مژه و ابرو پاپ."

متناوبا, شما می توانید سعی کنید smudging ژل خط چشم بر روی پلک و سپس dabbing زرق و برق در بالای صفحه با انگشت خود را. مداد کمک خواهد کرد که به زرق و برق عمق و به دلیل زرق و برق است و لایه لایه در یک ژل آن را نمی خواهد سقوط بیش از همه چهره شما و ماسک.

برای ساده تر نگاه سهولت خود را در تذهیب گوشه چشم خود را یا با استفاده از یک shimmery خط چشم مایع.

ضربه

مژه ها هستند یک راه عالی را به چشم خود را بزرگتر به نظر می رسد در حالی که با پوشیدن یک ماسک (گتی ایماژ)

به عنوان تعریف چشم تبدیل شدن به تمرکز همه زیبایی نگاه هنرمند را کسی لمس توصیه می کند با اضافه کردن تعریف با استفاده از فردی wispy مژه در گوشه خارجی.

Pamela & Andrea موافقم و اضافه کرد که آنها پیش بینی وجود خواهد داشت افزایش در مردم با پوشیدن مژه نادرست در ماه های آینده. "ضربه شلاق هستند که راه مناسب برای چشم خود را بزرگتر به نظر می رسد در حالی که با پوشیدن یک ماسک" آنها می گویند و اضافه کرد که یک نکته خوب برای ادم نرم افزار برای برش جفت خود را از مژه های نیم دادن به شما دو مجموعه از گوشه ضربه شلاق.

"گوشه ضربه شلاق پایبند ساده تر و کمتر احتمال دارد به آسانسور در به پایان می رسد" آنها توضیح دهد. "ما عاشق Ardell را دمی Wispies و یا اگر شما یک دست ثابت برای Ardell فردی ضربه شلاق برای حتی نرم تر نگاه کنید."

اگر falsies نه چیزی که شما چکش توصیه به سرمایه گذاری در یک ریمل مژه و ابرو است که آن را تمام می کند با استناد به هدی زیبایی را حلال مژه ها حجم حلقه و ظهر او را به عنوان رفتن محصول از لحظه ای.

نیمه تا نیمه پایین یک ظاهر طراحی شده ترفند

از شکایت از تسمه مالش پشت مو و رشته گرفتار شدن در آنها مهم است بدانید که چگونه به سبک خود را گیسوان به حداقل خارش به خصوص در حال حاضر که عدم تطابق با پوشیدن یک نفر می تواند منجر به سنگین خوب است.

با توجه به پطرس شما لازم نیست که خود را قربانی طبیعی موهای خود را می پوشند. او نشان می دهد مخلوط کردن راه شما کراوات خود, ماسک برای جلوگیری از آن از flatting مو. "اگر شما به پوشیدن یک ماسک صورت که بسته است پشت سر و هنوز هم می خواهید به پوشیدن مو پایین توصیه می کنم برش مو از معبد به معبد (به عنوان اگر شما در حال انجام یک نیمه تا نیمه پایین مدل مو)," او می گوید.

"پس از آن امن نیمه بالای مو به دم اسب و یا با یک گیره کراوات, ماسک صورت پشت سر بگذارید نیمه بالای مو را بیش از ماسک های چفت و بست."

Meghan Markle-الهام کثیف مستی

Meghan Markle یک فن از مستی کثیف و حتی sported نگاه در عروسی (گتی)

با پوشیدن یک ماسک صورت می تواند ایجاد حرارت بیش از حد در اطراف این صورت است که می تواند ناراحت کننده باشد. برای جلوگیری از این پل Percival از بنیانگذاران از محصولات مراقبت از مو با نام تجاری و سالن پرسی و نی می گوید ساده updos مانند مستی کثیف در حال رفتن به کلید.

"شما ممکن است پیدا کردن که شما بیشتر تمایل به می خواهید موهای خود را خاموش صورت خود را بیشتر به خصوص اگر شما موهای بلند. من پیشنهاد می کنم با داشتن سرگرم کننده با بافت کثیف مستی با حجم و برگشت-پرواز همیشه همیشه خوب سبک" Percival می گوید و اضافه کرد که این مهم است که به استفاده از زبر و محصولات به حجم مو و بافت بدون توجه به آنچه در طول آن است.

نگاه شده است مورد علاقه از دوشس ساسکس که sported کثیف مستی در موارد متعدد از جمله برای او عروسی در ماه مه سال 2018 است.

جورج Northwood, the hairstylist پشت نگاه کنید به تازگی در گفت وگ که سبک آمد پشت "ساخت مو هم مناسب و پیوستن به سلطنتی پروتکل و مدرن در همان زمان."

"ما می خواستیم آن را به خاطر در بسیاری از زمان آن را مناسب برای آن می شود اما ما نمی خواهید آن را بیش از حد رسمی," او گفت:. "ما همیشه می خواستم آن را به تصفیه نقص – که چه مبالغ بالا."

فوق العاده بالا دم اسبی

فوق العاده بالا ponytails یک نگاه های مورد علاقه در میان افراد مشهور بر روی فرش قرمز از جمله بیبر و هایلی, البته, Ariana Grande. اما با توجه به پطرس آنها نیز یک مدل موهای بزرگ برای اتخاذ اگر شما می خواهید برای اطمینان از شما ماسک صورت نمی لغزش.

برای اولین بار کشف کردن که در آن شما موی دم اسبی است که برای رفتن و کشیدن آن را به عقب به آن نقطه قبل از استفاده از اسپری مو و برس مو برای صاف کردن همه در اطراف آن و امن با الاستیک. بعدی خود را قرار داده و حلقه روابط در اطراف موهای خود را بست. شما می توانید پوشش روابط با در نظر گرفتن یک بخش کوچک از مو از زیر موی دم اسبی و بسته بندی آن را در اطراف پایه قبل از تامین امنیت آن را با برخی از پین.

برای laidback, نگاه, نگه داشتن موی دم اسبی شل و یا اگر شما واقعا می خواهید را به ایستادگی کردن, انتخاب کردن برای یک حباب بافت مو با اضافه کردن یکی دیگر از الاستیک هر دو اینچ پایین طول موهای خود را.

کمان باند و barrettes

با پوشیدن ماسک خود را در تمام طول روز می تواند باعث دردناک مالیدن و کشیدن بر روی پشت گوش خود اما با کمک یک زن و شوهر از لوازم جانبی که نیاز نیست در این مورد.

جنوب فلوریدا بر اساس hairstylist اولیویا اسمالی به تازگی به اشتراک گذاشته مبتکرانه هک که شامل استفاده از کلیپ های مو را به عقب نگه تسمه از ماسک.

"پس از رفتن به سالن من شده است با پوشیدن ماسک من برای مدت طولانی از معدن و متوجه چگونه خام پشت گوش من بودند" او به تازگی گفته جذبه. "من با شمردن راه های مختلف برای محافظت از گوش من و آن ضربه به من فقط اجازه سنجاق سر آن را نگه دارید در جایی برای من نیست. من هرگز خانه را ترک بدون آن."

و همچنین به عنوان کمک به محافظت از گوش خود را علاوه بر این از مو لوازم جانبی معنی است که شما هنوز هم می تواند حفظ خود فرد حس سبک در حالی که با پوشیدن چهره و پوشش. "من فکر می کنم پوشیدن ماسک قطعا ترک برخی مایل به نشان می دهد بیشتر از سبک شخصی خود که آیا سرگرم کننده هدبند مو, کمان, بیانیه, گوشواره یا لایه گردنبند می گوید:" مد سبک امیلی سانچز. "من قطعا باید ورزشی روبان در مو من."

برای نهایی امتیاز برای اندازه مو کلیپ های تحت پوشش در مروارید شمع روی سنگ های قیمتی پین و سرمایه گذاری در ادم تنومند و بدقواره اندازه هدبند گل ساتن چاپ.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب