Fortnite Travis Scott
Fortnite: Battle Royale میزبانی ویژه Travis Scott رویداد به نام فصل برای کمک به راه اندازی یک آهنگ جدید از رپ. او خواهید بود با انتشار یک آهنگ جدید در بازی به عنوان بخشی از یک دیگر دنیوی تجربه است که ساخته شده است از زمین تا در Fortnite. این مجموعه برای اجرا در زمان های خاص بین آوریل 23-25 و نه تنها شما گرفتن آهنگ جدید, اما بازیکن می تواند انتخاب کنید تا برخی از Fortnite در بازی لوت به عنوان به خوبی. ادامه مطلب برای یک livestream و کنسرت بار.Travis Scott جدیدترین علاوه بر این به Fortnite آیکون, سری کامل با لباس های جدید emotes و همچنین موارد دیگر که در دسترس هستند در حال حاضر. علاقهمندان به حضور در این رویداد نجومی خواهد بود قادر به باز کردن دو در حال بارگذاری صفحه نمایش همراه با یک Astroworld طوفان هواپیمای بی موتور. این فصل چالش ها نیز شروع که در آن زمان و وجود دارد بیشتر غارت برای باز کردن از تکمیل آنها.

فروش
Monopoly: Fortnite Edition Board Game Inspired by Fortnite Video Game Ages 13 & Up
انحصار: Fortnite Edition هیئت مدیره بازی با الهام از بازی Fortnite تصویری بازی سنین 13 و به بالا
  • انحصار: Fortnite نسخه بازی تخته: Fortnite طرفداران این نسخه از انحصار بازی الهام گرفته از محبوب Fortnite بازی های ویدئویی! آن را در مورد آنچه که بازیکنان خود را; آن را در مورد چگونه آنها می تواند زنده ماندن.
  • برای Fortnite طرفداران: در انحصار: Fortnite edition, بازی تخته 2 تا 7 بازیکن ادعا می کنند محل خود را در نبرد مخالفان و جلوگیری از طوفان برای زنده ماندن; آخرین بازیکن ایستاده برنده است.
  • Fortnite خواص و سلامت: انحصار: Fortnite edition هیئت مدیره ویژگی های بازی مکان های شناخته شده به عنوان خواص و بازیکنان هدف به دست آوردن سلامت نقطه تراشه به جای پول انحصار به ماندن در بازی.
  • نبرد مخالفان: با استفاده از غارت قفسه سینه موارد و عمل مرگ به نبرد مخالفان در این بازی سرگرم کننده بازی های هیئت مدیره برای انحصار طرفداران و Fortnite طرفداران سنین 13 به بالا.
  • را انتخاب کنید یک لباس: این بازی همراه با 27 Fortnite لباس با پیاده می ایستد, و بازیکن می تواند انتخاب کنید به بازی به عنوان مورد علاقه خود را.

Fortnite Travis Scott