چگونه ذهنی آماده شدن برای بازگشت به کار پس از ماه کردند و یا افزونگی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 20 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Mسنگ از یک چهارم از کارگران در سراسر کشور در حال حاضر در دولت کردند طرحبه عنوان یک نتیجه از Covid-19 همه گیر و پس از آن مستند است که بسیاری از کسب و کار به طور کامل تعطیل کردن فروشگاه در ماه مارس است.

کسانی که در خرده فروشی و مهمان نوازی بخش برخی از بدترین مبتلا به 80 درصد از کارگران در این بخش در حال حاضر در حال پرداخت دستمزد آنها توسط دولت است. این طرح بسیار بزرگ هزینه شده است خزانه حدود £20bn به اجرا تا کنون.

برخی از furloughed کارگران ممکن است پیدا کرده اند خود را به نام بازگشت به کار در هفته های اخیر - به عنوان بسیاری از کسب و کار بازگشایی در روز 4 ژوئیه - بدون شک تنظیم و پس از چند ماه در خانه صرف انتظار برای یک تماس.

اما دیگران هنوز هم متکی به این طرح به عنوان کارفرمایان وزن که آیا آنها می توانید استطاعت به همه را در 8 جولای, Rishi Sunak اعلام کرد که کسب و کار پرداخت خواهد شد £1.000 برای هر furloughed کارکنان آنها به ارمغان بیاورد اما برای برخی حتی این را نمی تواند انگیزه کافی برای جلوگیری از افزونگی.

این که آیا شما در نهایت بازگشت به کار برای شما کارفرمای فعلی یا باید به صورت چشم انداز به دنبال یک کار جدید بازگشت به کار را می توان ذهنی دلهره آور پس از یک مقدار قابل توجهی از زمان در خانه. ممکن است برخی نگران هستند که آنها را نمی خواهد بود قادر به انجام به عنوان به خوبی به عنوان آنها تا به حال شده است قبل از مستند, در حالی که دیگران ممکن است در تلاش برای اتخاذ یک روشن ساختار در کار خود را در روز.

در اینجا است چگونه شما می توانید بپرسید ذهن خود را برای اتخاذ یک طرز کار پس از چند ماه از تغییر به گفته کارشناسان.

ایجاد ساختار

اگر شما شده اند furloughed یا برکنار از آن است که به احتمال زیاد است که شما را تجربه کرده اند یک وقفه از اعمال دقیق ساختار به زندگی خود ریچارد رید روانشناس و بنیانگذار اوج درمانی می گوید مستقل.

بنابراین اگر شما به دنبال در حال انتقال به کار چه می شود که از راه دور کار و یا در محل کار مهم است که برای "اولین و مهمترین قرار دادن برخی از روال در محل – و هر جا که ممکن است شروع به انجام این کار بیش از یک دوره از زمان" رید متحده است.

"واضح ترین راه برای انجام این کار این است که شروع به بازگشت به عادت شدن در یک زمان خاص و رفتن به رختخواب در یک زمان خاص" او می گوید: توصیه کرد که مردم نیز در نظر پانسمان خود را در "نمونه لباس کار" دوباره به یک مولد دولت از ذهن است.

لی اتاق یک روانشناس محیطی و تندرستی مشاور می گوید که این می تواند مفید باشد به "بپرسید" این ایده از رفتن به محل کار "به عنوان یک چالش برای بازگشت به روال و نه یک تهدید در نظر گرفتن آن را دور".

واجد شرایط مربی کسب و کار اما Jefferys که معاملات تحت نام اقدام کاری توصیه نقشه برداری از این ساعت از روز خود را برای کمک به سهولت خود را به عقب به یک روال تخصیص زمان برای کار و استراحت. "اگر شما بیش یا کم بها دادن چگونه همه چیز را و سپس شما می توانید تنظیم بر این اساس" Jefferys متحده است.

پس از سلامت روان خود

برای هر کسی است که صرف مقدار قابل توجهی از زمان و در طول همه گیر کار نمی کند, این ایده از رفتن به محل کار می تواند دلهره آور و استرس زا.

"آن را خوب به احساس یک سطح اضطراب هنگام بازگشت به کار" اتاق می گوید. "جهان تغییر کرده است به طور قابل توجهی بیش از گذشته 12 هفته است. دفاتر در حال حاضر محیط زیست نشانه های چنین به عنوان sanitisation ایستگاه های صفحه نمایش و شده است که به طور مداوم به شما یادآوری از تهدید مواجه هستیم."

دکتر جولیا جونز, عصب شناسی, مقایسه طرز فکر یک فرد از بازگشت به کار پس از furloughed به یک ورزشکار حرفه ای که گرفته می شود زمان به دلیل آسیب: "آنها نگران هستند آنها ممکن است هرگز بازگشت. اضطراب می تواند همچنان به مانع عملکرد خود را حتی زمانی که آنها شروع به دوباره وارد کنید آموزش. انگیزه نیز می تواند به سرعت افت در طول یک مدت طولانی استراحت."

اگر این احساسات صدای آشنا وجود دارد تمرینات شما می توانید توجه داشته باشید از وضعیت روانی خود را و سهولت هیچ گونه نگرانی که ممکن است شما را.

دکتر النا Touroni یک مشاور روانشناس و از بنیانگذاران چلسی روانشناسی درمانگاه توصیه انجام یک مدیتیشن با تمرکز حواس در صبح به شما کمک کند "تنظیم یک هدف روشن برای بعد".

"همه ما روزهای خوب و بد و به عنوان ما به تدریج ما را وارد کنید 'طبیعی' برخی از افراد ممکن است دچار اضطراب و" دکتر Touroni می گوید.

رید توضیح می دهد که انسان ها "سخت سیمی به منفی فکر می کنم در مورد شرایط" به همین دلیل است که نهایت تلاش خود را به تمرکز توجه خود را در مثبت می تواند ارزشمند باشد.

"هنگامی که شما خودتان را در خانه در منفی یک نقطه از فکر مثبت," او می گوید. "شاید فکر می کنم در مورد روابط کار شما در حال رفتن به ارزش و یا مورد علاقه خود را در فروشگاه ساندویچ در موقع ناهار."

ارتباط خود را با همکاران و مدیر

پس از صرف زمان دور از کار آن ممکن شده اند در حالی که از شما در ارتباط برقرار کردن به طور منظم خود را با همکاران و رئیس.

حفظ ارتباط خوب با اعضای تیم خود را ممکن است نه تنها کمک به شما احساس می کنید بیشتر به محیط کار خود را, اما همچنین می تواند کمک به کاهش هر گونه نگرانی که شما باید در مورد آینده.

Jefferys توصیه می کند درخواست برای "بازگشت به کار نشست" با مدیر خود را که در آن شما می توانید "صداقت در مورد آنچه آن را در ذهن خود" اگر شما نگران در مورد عملکرد شغلی و یا امنیتی.

کارولین Whaley از بنیانگذاران مربیگری مشاوره درخشش صرفا که افرادی که furloughed و در حال بازگشت به کار را تا به حال تجربه منحصر به فرد در طول زمان خود را خاموش.

"موقعیت فردی آنقدر متفاوت است که هیچ یک طرز فکر. تحقیقات ما نشان می دهد بسیار واضح است که افراد جوانتر – به خصوص کسانی که به تنهایی زندگی می کنند و یا کسانی که شده اند furloughed – واقعا تلاش خود را برای حفظ انرژی و انگیزه و نگرانی که آیا آنها خواهد شد آنهایی که برای اولین بار به از دست دادن شغل خود را," او می گوید.

Whaley تاکید می کند که کارفرمایان باید تلاش قوی برای درک این واقعیت و به فرض که آنها "می دانم چه همه نیاز" به همین دلیل است که ارتباطی بین کارفرمایان و کارکنان می تواند کمک به هر کس به نوسان از چیزهایی.

بحث در مورد انعطاف پذیری

رفتن از انجام هیچ کار و در همه حال به از سرگیری موقعیت خود را ممکن است برخی از زمان برای دریافت استفاده می شود. با استفاده از این در ذهن, درخواست مدیر خود را که آیا یک درجه ای از انعطاف پذیری می تواند اجرا شود ممکن است کمک به کاهش روند همراه است.

"برخی از شرکت ها اجازه می دهد برای یک برنامه انعطاف پذیر در هنگام بازگشت با شروع در کاهش ساعت داشتن انعطاف پذیر شروع و پایان زمان و یا ارائه مبهوت بازگشت. بازگشت نیاز به احساس می کنید که آنها می توانید بپرسید برای چه آنها نیاز دارید" Whaley می گوید.

Dr Naeema پاشا مدیر حرفه ای و توسعه حرفه ای در هنلی کسب و کار مدرسه خود را بیان می امیدواریم که شرکت ها را نشان می دهد برخی از درک با توجه به انعطاف پذیر کار به عنوان کارمند بازگشت به پست های خود را.

"امیدوارم بازگشت خوبی خواهد رفت و کارگران نخواهد بود مجبور به عقب به همه 'راه' به عنوان روشنفکر کارفرمایان را ایده آل در نظر گرفتن حفظ برخی از چیزهایی که کارکنان باید گفت به خوبی کار می کرد مانند کار انعطاف پذیر تر homeworking و کمتر رفت و آمد" دکتر پاشا متحده است.

تمرکز گروه به تازگی انجام شده توسط YouGov به صورت مستقل به این نتیجه رسید که کارگران امیدوار هستند وجود خواهد داشت انعطاف پذیری بیشتر با کنترل از راه دور کار پست-مستند.

یک لحظه به منعکس کننده

در طول مستند بسیاری از مردم ممکن است پیدا کرده اند که صرف زمان بیشتری را در خانه به آنها داده می شود زمان بیشتری را به تأمل در زندگی خود و آرمان های حرفه ای.

برای furloughed کارگران در حال آماده شدن برای بازگشت به کار از ادامه این تمرین از انعکاس می تواند به شما کمک کند کشف کردن چگونه شما می خواهید به رویکرد کار خود را در حال حرکت به جلو و یا حتی اگر شما می خواهم برای رفتن در یک مسیر جدید به طور کامل.

"زندگی از طریق این تجربه نیاز به انعطاف پذیری است که ارزش انعکاس و برخی از خود تبریک می گوید:" پورشه Hickey اجاره روانشناس و خالق هوشمند همکاری Accelerator.

"فکر می کنم در مورد آنچه شما می توانید به جلو از تجربه. آنچه به شما در حفظ و یا بهبود انعطاف پذیری خود را? چه شما لذت بردن بیشتر در مورد وقت خود را در کردند? فکر می کنم در مورد چگونه شما می توانید درخواست خود را به بینش از این تجارب در کار خود" Hickey می گوید.

رید می افزاید که در طول چند روز اول در کار تأمل در عناصر بعد شما بیشتر لذت می برد " ممکن است کمک کند که بازگشت به محل کار بود که کمی بیشتر قابل کنترل است."

Namrata Murlidhar مدیر LinkedIn آموزش متحده که به عنوان مردم بازگشت به کار آنها ممکن است پیدا کردن که "پارامترهای نقش خود را کمی تغییر کرده" با "مهارت های جدید در حال حاضر از آنها انتظار می رود" به عنوان کسب و کار سازگار. فکر می کنم در مورد آنچه که مهارت های مورد نیاز شما و "سرمایه گذاری در توسعه و مهارت های نرم افزاری که می تواند شما را به "چیزی برای هدف" Murlidhar می گوید.

آلیستر خاکستری, اجرایی, رهبری, مشاور طرز فکر مربی و بنیانگذار متوجه استعداد توصیه می نماید در نظر گرفتن روزنامه نگاری بنابراین به عنوان به روند وضعیت خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب