چگونه به نگه داشتن بر روی مثبت از مستند زندگی در حال حاضر نرمال است سرگیری

Lockdown زندگی تعریف شده توسط آن مرحله است. اول آمد کفر: آنها واقعا انتظار ما را به ماندن در داخل خانه در همه

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

Lockdown زندگی تعریف شده توسط آن مرحله است. اول آمد کفر: آنها واقعا انتظار ما را به ماندن در داخل خانه در همه زمان ها بدون رفتن دیوانه? پس از آن آمد تلخ پذیرش: بله آنها انجام دهد. بعد تا بود آزمایشی هیجان: وای ما مجاز در پارک دوباره ؟ در سمت راست! و در نهایت اضطراب: من می توانم به میخانه ؟ Um است که مانند یک ایده خوب است ؟

این مرحله نهایی شده است باعث کاهش بیشتر از محدودیت با swathes از اقتصاد چراغ سبز به بازگشایی شده است. غیر ضروری مغازه ها, میله, رستوران ها, مو و ناخن سالن هتل – تمام چیزهایی که ما از دست رفته در حالی که به شدت تحت بازداشت خانگی – به پشت روی میز. تنها در حال حاضر است که آنها وجود دارد یک خزنده نگرانی که ما ریز تنظیم روال کشت در آرامش نسبی مستند ممکن است تبخیر یک شبه.

نه هر کس داستان را دنبال کرده است همان الگوی, اما برای بسیاری از کار از راه دور و یا در حال furloughed به معنای وجود دارد زمان بیشتری را صرف مراقبت از خود- زمان برای ورزش, آشپزی و مراقبه زمان برای یک غفلت سرگرمی برای خانواده و عزیزان. تعویض کردن مربا بسته بندی شده زندگی اجتماعی دیدم كساد از سرعت است که به طور بالقوه تسکین.

"من نگران رفتن به رفت و آمد آن را در عرض این دو ساعت هر روز که من به دست خود مراقبتی با خواندن ورزش, بیدار شدن از خواب به طور طبیعی و با صبحانه و نه در میز من می گوید:" کارآموز آموزش و پرورش, بهداشت روان پزشک صورتش. "من نگران هستم که من را از سقوط به دام نیاز به سازنده در همه زمان ها."

او نه تنها مایل به خندق رفت و آمد – بر اساس یک نظرسنجی از حدود 7000 کارگران در بریتانیا انجام شده توسط Totaljobs 42 درصد می خواهید برای ادامه کار از خانه به طور نامحدود در حالی که یک پنجم خواهد بود حتی حاضر به 7 درصد کاهش پرداخت اگر آن را به معنای آنها می توانند اقامت کار از راه دور.

Giulia Basana های چند رسانه ای روزنامه نگار موافق است که برگشت در مسیر عادی زندگی دلهره آور است: "زندگی قبل از مستند بسیار بسیار گیج کننده باشد. من یاد گرفتم به سرعت همه چیز را در طول این دوره و من نمی خواهم برای رفتن به عقب به هرج و مرج زندگی من تا به حال قبل از."

بلند کردن اجسام از مستند در حال حاضر ساخته شده سفر نویسنده Caoilfhionn رز احساس می کنم مثل همه چیز در حال لغزش خارج از کنترل او. "من احساس می کنم واقعا نگران آن است و می تواند در حال حاضر احساس من کار و زندگی تعادل ناپدید," او می گوید. "من نمی توانم تصور کنید آنچه در آن مانند برای افرادی که با کودکان است."

به گفته کارشناسان آن را کاملا طبیعی به این احساس. "بسیاری از مشتریان شده اند با استفاده از این به عنوان یک محل عقب نشینی و تغذیه می گوید:" شادی مشاور و changemaker سامانتا کلارک. "کسانی که لاغر می تواند در به کار و یا پیدا کردن سرگرمی های جدید و یا حتی در کردند – مستند به مردم این فضا به درخواست برخی از سوالات عمیق تر است که آنها ممکن است نادیده گرفتن."

بسیاری از سامانتا مشتریان گزارش داده اند احساس نگران است که آنها می تواند در نهایت راه اندازی بازگشت به وضعیت موجود و رها از "آداب و رسوم و روال است که آنها را نگه داشته ثابت".

"آن را بیش از حد آسان به سقوط به اشتغال از زندگی و از دست دادن بینایی از آنچه شما واقعا می خواهید," او می گوید. اما زندگی نمی کند و باید برای برگرداندن به زمان قبل از همه گیر هرج و مرج – اگر شما نمی خواهید آن را به. ما خواسته کارشناسان خود را بالا راهنمایی در برگزاری بر روی بهترین بیت از مستند آهسته پایین.

بدانید که شما تنها نیستید

اضطراب می تواند به ما احساس انزوا – اول به خودتان یادآوری کنید که این فقط شما که عصبی است در مورد ورود به "دنیای واقعی" است.

"اکثر مردم احساس این راه می گوید:" زندگی مربی و نویسنده از دوباره اختراع خود رافیونا Harrold. "ما فقط تا به حال بزرگترین استراحت از روال عادی ما در طول عمر ما. اکثر مردم نمی خواهید برای رفتن به دفتر; آنها استفاده می شود به این راه جدید زندگی با زمان بیشتری را برای منعکس کردن و ورزش است.

"اذعان کرد که این نه تنها شما -- این طبیعی است."

سهام

قبل از اینکه دوباره غرق خود را در چیزی شبیه خود را قبل از همه گیر زندگی اولین گام این است که به شناسایی آنچه شما قدردانی تحت مستند.

"نگاهی هم به ممیزی ستون های خود را از شادی می گوید:" کلارک. "از خودتان بپرسید: آیا من احساس می کنم درون خودم; آنچه که من انجام می دهند در طول این زمان که من احساس تغییر در وضعیت من من از طرز فکر و اعتماد به نفس من کجا بودم من ساختمان و رو به رشد در روابط و در جایی که احساس می کنم ما می خواهم بزرگتر شدن هر یک از دیگر؟"

کلارک نشان می دهد همچنین تأمل در کار و به دنبال در چگونه شما احساس می کنید در مورد شرکت شما و همکاران – به خصوص در رابطه با چگونه شما درمان شدند در طول مستند. آن را فرصتی برای ارزیابی مجدد تمام تصمیمات بزرگ زندگی: آیا شما در این رابطه درست است ؟ آیا شما در جایی که شما زندگی می کنند ؟

شما می توانید از نوشتن اکتشافات خود را و یا فقط صرف برخی از وقت با خودتان فکر آن را بیش از. نکته اصلی این است که شروع به سوال که چه چیزی شما را خوشحال می کند.

"این مهم است را به یک مکث و نفس به کشف کردن و گوش دادن به چیزهایی است که شما می خواهید می گوید:" کلارک.

شکل خود را غیر negotiables

"چه شما واقعا می خواهید به حمل به جلو به زندگی آینده خود را?" می پرسد Harrold. "وجود خواهد داشت چیزهایی که شما احساس می کنید شما فقط باید برای رفتن نگه دارید."

برای بسیاری از افراد یکی از این عناصر ممکن است ورزش است. "من عاشق ورزش به جای اینکه در ترافیک گیر کرده می گوید:" Tay, در حالی که روزنامه فیرگس Esack می گوید: "ما شده است paddleboarding ترین بعد از ظهر. آن را واقعا خوب بوده است."

دیگران ممکن است تصادفا یک کل جدید شور و شوق در حالی که در خانه است. بازیگر جانی Vickers می گوید پخت یک ابزار انگیزشی در طول مستند. "روشمند روند همراه با نیاز به گام به دور از میز من حداقل یک بار در یک ساعت به تمایل به آن شده است در یک راه بسیار کوچک کاملا دگرگون برای من," او می گوید.

یاد بگیرند که اجازه رفتن

در سمت تلنگر, دارد, نیز وجود دارد چیزهایی که در برجسته خود را قبل از مستند زندگی است که شما در حال حاضر احساس می کنم مجبور به کنار.

ممیزی کمک می کند تا شما ببینید چه چیزی شما را دوست دارم اما همچنین آنچه که شما نیاز به ترک پشت کلارک می گوید.

"می دانم که آن را OK به اجازه رفتن از کسانی که همه چیز" او می گوید. "این ممکن است دوستی که دیگر مفید برای هر کدام از شما. ممکن است آن را قوی تر مرزهای وقتی که می آید به آنچه شما نیاز به رفتن به جلو است."

Harrold موافق است: "آیا شما نمی خواهید برای حمل به جلو ؟ وجود خواهد داشت یک یا دو چیز است که شما "نه من نمی تواند انجام دهد که دیگر نیست'. افتخار است که احساس."

اقدام

هنگامی که شما تصمیم گرفته اید بر روی چیزهایی که شما نیاز به آویزان بر روی و یا ترک آن کلید را به گام به اطمینان حاصل شود آن را در واقع اتفاق می افتد.

"بلافاصله اقدام" توصیه Harrold. "در غیر این صورت شما می توانید احساس می کنید بسیار کم است زیرا شما احساس می کنید مانند شما در حال از دست دادن آن چیزی است که واقعا برای شما مهم است."

او به نقل از خودش به عنوان مثال – در طول مستند او راه اندازی یک مربیگری باشگاه ارائه Facebook جلسات زندگی می کنند هر روز. موجب بر اساس این معنا از جامعه Harrold مرتکب شده برای شروع به طور منظم "بود زندگی خود را مربی باشگاه کتاب" رفتن به جلو در جهت حفظ و پرورش که احساس اتصال به یک بزرگتر پشتیبانی شبکه.

فقط می گویند هیچ

بخشی از کنده کاری یک زندگی جدید است که نگه می دارد بر روی تغییرات مثبت ساخته شده در طول مستند یادگیری به مرزهای تعیین شده – که در واقع به معنی یادگیری نه گفتن گاهی اوقات.

"گرفتن اعتماد به نفس بیشتری با نه گفتن اولین بخش از این معادله می گوید:" کلارک. "نگه داشتن یک" بله " خاطرات همه چیز شما قبل از قفل و در حال انجام کار پس از مستند. در آن نگاه کنید و چه چیزهایی در آن شما را پر از شادی."

او اضافه می کند که گفت: هیچ مورد توانمند سازی خود را نه تحقیر دیگران است. "نگاه کنید که آیا این یا آن فعالیت است فشار شما بیشتر از کسی که شما می خواهید – از خودتان بپرسید" آیا این که در آن من می خواهم به سرمایه گذاری پول من یا من؟' ما می توانیم شروع به فهیم بیشتر در مورد که در حال حاضر است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب