چگونه مراسم کمک به ورزشکاران و چگونه آنها می تواند کمک به پدر و مادر بیش از حد

هر بار پدرم یک سوم درجه کمربند سیاه در تکواندو خود قرار داده dobok او را متوقف خواهد کرد و بوسه کمربند خود را قبل از بستن آن را دور کمر خود را. به عنوان یک بچه من فکر کردم این فقط یک خرافه مانند حول یک پنی به یک چشمه. اما او اخیرا به من گفت بوسیدن کمربند بود و در واقع به افتخار این مجموعه قصد و گفت: “من بهترین من انجام خواهد داد امروز در حالی که با پوشیدن این بدون توجه به آنچه می آید راه من است.”

برای او کمربند بوسه نبود خرافات دلیل آن نبود در مورد شانس یا تلاش برای تغییر نتیجه. آن را به سادگی خاص خود را راه یادآوری خود را در لحظه ای به انجام بهترین خود را. این یک مراسم.

آیین – یا وظایف ما بارها و بارها انجام نمی آنچه آنها انجام اما برای چه منظور آنها به ما کمک ورزشکاران آماده سازی ذهن خود را برای ناشناخته آنها را زمانی که آنها انجام. به عنوان یک روانپزشک کودک من دیدن این مراسم به عنوان مجریان نه تنها برای ورزشکاران بلکه برای همه ما به ما کمک می کند به یاد داشته باشید که ما که هستیم و چگونه به حرکت زندگی است. با اتخاذ خود ما آیین ما می تواند آرامش معنا و ارتباط به زندگی ما و خانواده.

“آداب و رسوم اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد یک مسیر برای اتصال ذهن و بدن و احساس در کنترل طول زمان که در آن وجود دارد بسیاری از ناشناختهها می گوید:” کارولین Silby, دکترا, روانشناسی ورزشی تخصصی برای ورزشکاران حرفه ای از جمله آمریکا پاتیناژ تیم. او می گوید: هنگامی که اتصال ساخته شده است ما “قدرت بیشتری برای پاسخ و موثر را انتخاب کند.”

کوین عشق به کلیولند کاوالیرز می گوید آداب و رسوم یک سیستم پشتیبانی برای ذهن است. او 90 دقیقه مراسم قبل از بازی NBA پر است از فعالیت هایی است که خانواده ها می توانید سعی کنید در صفحه اصلی مانند یوگا کشش و گوش دادن به دلپذیر جوی موسیقی توسط گروه بانوج.

“من به نام the playlist, ‘حالت هواپیما’ به دلیل آن است یک راه برای من فقط خاموش,” او می گوید. خانواده ممکن است بخواهید برای ایجاد خود را در حالت هواپیما مراسم در تعطیلات آخر هفته صبح جایی که آنها بازی آهنگ ها آنها را انتخاب کرده ایم با هم و انجام مورد علاقه خود را تمرین و یا یوگا.

عشق می گوید که در لیگ مراسم نواختن سرود ملی و تبدیل چراغ خاموش به او می دهد “احساس آرامش” رفتن به شروع بازی. خود آیین و سپس اجازه می دهد او را به حل و فصل و احساس راحتی بیشتری در پوست خود در طول بازی. قبل از هر پرتاب آزاد به او دریبل توپ سه بار و منتظر ضرب و شتم اضافی قبل از عکسبرداری – مراسم او به “سوپر زمین” و یک راه برای پیدا کردن تمرکز می کنند.

سر در این بازی: Cleveland Cavaliers’ Kevin Love finds آیین ‘پایه’ (گتی)

خود را در نصف زمان معمول یکی دیگر از مراسم. “من تغییر کشباف, کلاه, شورت و جوراب, بنابراین من احساس می کنم آن را کامل refresh” عشق می گوید. “این واقعا کمک می کند تا جبران اضطراب برای من است.”

عشق را تجربه مشترک است. یک سال 2016 مطالعه با هدف بررسی تأثير آداب و رسوم مردم بودند که در مورد به خواندن علنا در مقابل قضات و یا یک مشکل ریاضی آزمون با پول خط. افرادی که انجام داده شده مراسم از قبل در این مورد, نقاشی, تصویر, پاشیدن نمک روی آن شمارش به پنج و پرتاب آن به دور – تا به حال به طور قابل توجهی کاهش سطح اضطراب و انجام بهتر.

این یافته ها ممکن است توضیح دهد که چرا بسیاری از ورزشکاران را توسعه داده اند معروف, آداب و رسوم مانند Steph کاری غرق شدن یک شات از تونل قبل از هر بازی بسکتبال, سرنا ویلیامز تندرست او توپ تنیس پنج بار قبل از اولین خدمت یا Wayne Gretzky قرار دادن پودر بچه روی چوب هاکی قبل از اینکه یک چهره. همان کسانی که آیین می تواند کمک به پدر و مادر و یا کودک احساس در کنترل استرس زا لحظه.

دن ریگان جاز trombonist که با خواننده مارک آنتونی و قبلا با این هارلم ارکستر می گوید: او مورد علاقه مراسم معنوی مناجات که او گاهی اوقات با استفاده از اواسط عملکرد به سهولت اعصاب خود را افزایش تمرکز و به او اعتماد به نفس در به چالش کشیدن قطعات. “چیزی که در مورد آداب و رسوم این است – شما بر این باورند که این کمک پس از آن کمک می کند” او می گوید.

آیین همچنین کمک به ما در تنظیم احساسات ما است. هنگامی که پدر و مادر از من بپرسید در درمانگاه چگونه برای کمک به کودکان خود را تنظیم احساسات خود من به آنها بگویید به فشار هوشمندانه آیین های به روز خود را مانند در اختیار داشتن بچه ها خود را تکان اندام احمقانه رقص برای یک دقیقه قبل از پر استرس سوار ماشین و یا یک هرج و مرج معمول صبح. تحقیقات نشان می دهد که آیین قرار دادن ترمز در بخش هایی از مغز ما مسئول احساسات است. پدر و مادر می تواند کمک به کودکان خود را ایجاد کنید “حالت هواپیما” جایی که آنها آگاهانه گوش دادن به موسیقی رنگ و یا تنفس عمیق.

رنگ می تواند کمک به کودکان خود را تنظیم احساسات (گتی/iStock)

علاوه بر آرامش اعصاب و تمرکز ذهن و آداب و رسوم نقش مهمی در یادآوری افرادی که آنها هستند و به آنها حس قدرت بر جهان را که هر دو بسیار مهم هستند در طول زمان استرس و عدم قطعیت است.

Bradie Tennell یک 2018 المپیک مدال برنز و ما شکل قهرمان اسکیت می گوید او مراسم به توری تا چپ اسکیت و همواره گام بر روی یخ با پای چپ خود را اول است. او می گوید این کمک می کند تا او را به یاد داشته باشید که او چه کسی است و آنچه در او وجود دارد به انجام است.

“زمانی که شما قدم به قدم بر روی یخ شما رو 20000 نفر, قضات, دوربین و چراغ ها که روشن است. می توان آن را بسیار خسته کننده” Tennell می گوید. “این عمل ساده از پله بر روی یخ در به همان شیوه در هر زمان می گوید:” این طبیعی است این سرزمین من است و هیچ چیز دیگری مهم در اطراف من جز برای این لحظه و آنچه که من انجام شده بود.”

به عنوان طولانی به عنوان آیین باقی می ماند خوب بوده و نه نیاز-به-ما می توانید آنها را فعالانه به عنوان یک راه برای احساس در شارژ از جهان ما قبل از آن طول می کشد شارژ از ما.

Silby با استفاده از یک ورزش با ورزشکاران به نام قبول, باور, چالش است که اگر تبدیل به یک آیین می تواند کمک به خانواده های مقابله با این بیماری همه گیر فقط به عنوان ورزشکاران مقابله با یک بازی دشوار است.

“یک کودک است که ناراحت بودن قادر به دیدن دوستان شما ممکن است می گویند” من قبول می کنم که من می توانید ببینید دوستان من اما به اعتقاد من در توانایی من به آنها صحبت کنید بنابراین من قصد دارم برای به چالش کشیدن خودم را به خنده با آنها را امروز از طریق تلفن.'”

با استفاده از آداب و رسوم به عنوان “bookends” به روز می شود به خصوص پایه و ایجاد حس هویت. این که آیا آن را با فهرست gratitudes در صبح و یا دعا یا خواندن قبل از خواب قوام ایجاد چیزی برای نگاه به جلو و چیزی بچه ها و پدر و مادر به طور یکسان می تواند احساس مالکیت بیش از.

های, آداب و رسوم مانند خوردن وعده های غذایی با هم نیز می تواند قدرتمند در ساخت خانواده بیشتر احساس متصل می شود. در یک بررسی از 50 سال از ادبیات در موضوع خانواده و آداب تقویت روابط بین اعضای خانواده افزایش حس هویت و ارزش و حتی بهبود زناشویی انسجام.

آن Fishel, دکترا, یک روانشناس در دانشکده پزشکی هاروارد و یکی از بنیانگذاران خانواده شام پروژه با اشاره به مراسم شام. “شام خانوادگی آیین تمایل به دمدمی و خاص – چه کسی نشسته است که در جدول زمانی که ما غذا خوردن چه غذاهایی در ارائه چه نوع داستان می گفت چه بازی و حماقت اتفاق می افتد آنچه که احساسات را تشویق به بیان” Fishel می گوید. “آنها به ما یادآوری می کنند که ما به عنوان یک خانواده است.”

ما شکل قهرمان اسکیت Bradie Tennell laces تا چپ اسکیت اول (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

عشق است که در آرزوی روزی داشتن یک خانواده و خوردن شام با هم به عنوان یک آیین افزود: “آیین راه ساخت ما احساس ما بخشی از چیزی بزرگتر از خودمان.”

خوردن شام با هم تنها راه برای به اشتراک گذاشتن یک مراسم. Tennell های المپیک اسکیت باز می گوید که قبل از او اسکیت مادر او همیشه می گوید: “برو اسکیت مانند شما می دانید که چگونه” و مربی او می گوید: “خم و نفس بکشیم.”

“آنها مانند من مانتراها که زمین من” Tennell می گوید. “وقتی که همه چیز می رود سکوت من به خودم” آنها حق این کار رو کردم و پس از آن من شروع من در برخواهد داشت.”

خانواده ها می توانند با خود مانتراها با بچه های رانندگی روند. “سرود مانند” برو بچه ها امروز واقعا می گوید: “من شما را دوست دارم و من نگه داشتن شما محافظت,'” Silby می گوید.

آن است که آیا داشتن مواد غذایی مکزیکی با همسر خود در روزهای جمعه به صورت هفتگی خواهر و برادر FaceTime چت و یا یک راز دست دادن با کودک نو پا خود را قبل از مسواک زدن دندان های خود را ایجاد آداب و رسوم می تواند کمک به شما در پیدا کردن معنی در لحظات کوچک و شما را بیشتر انعطاف پذیر از طریق زمان استرس. به عشق آن “من فکر می کنم شما می توانید بهترین نتیجه را از خودتان را با چیزهایی مثل این.”

Neha Chaudhary, MD, یک روانپزشک کودک در بیمارستان عمومی ماساچوست و دانشکده پزشکی هاروارد از بنیانگذاران دانشگاه استنفورد اشفتگی فکری موقتی و در حال کار بر روی یک کتاب در مورد بالا بردن عاطفی سالم کودکان و نوجوانان از طریق لحظات کوچک.

© نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید