چگونه Hank Azaria ایجاد صدای وزارت معارف در طول سیمپسونها استماع

Hank Azaria توصیف کرده است ایجاد صدا برای وزارت معارف Szyslak میدوی از طریق استماع سیمپسونها. بازیگر صدای بسیا

توسط FARDAALEFBA در 30 خرداد 1399

Hank Azaria توصیف کرده است ایجاد صدا برای وزارت معارف Szyslak میدوی از طریق استماع سیمپسونها.

بازیگر صدای بسیاری از شخصیت های در حال اجرا کارتون از جمله رئیس Wiggum کاربردی Nahasapeemapetilon و کتاب های کمیک مرد و همچنین معارف متصدی بار که صاحب میخانه وزارت معارف است.

صحبت در اواخر شب با Seth Meyers, Azaria شرح داده شده در این مجموعه در اواخر دهه 1980 ،

"من 22 یا 23 سال," او گفت:. آن را استماع مانند هر دیگر. من قدم در و مت گرونينگ و اواخر سال Sam Simon نشسته بودند وجود دارد."

"برای اولین بار صدای من امتحان شد و وزارت معارف و من انجام شد به نوعی یک Pacino تصور, جوان, سگ بعد از ظهر Al Pacino تصور من فکر کردم ممکن است برای آن. و آنها مانند 'می تواند شما را که gravelly?' و بنابراین من ساخته شده آن را gravelly. و گفتند: سرد – می تواند به شما می آیند رکورد?'"

Azaria می گوید که آنها پس از آن راه می رفت در سراسر فاکس تولید بسیاری برای ضبط خطوط خود را بلافاصله.

انیمیشن star همچنین نشان داد که او نشان داده نشده است هر هنری از شخصیت های قبل از بالا آمدن با شرکت معروف صدای.

"آنها بسیار دقیق" او گفت: از سیمپسونها . علاوه بر این ، "من نمی دانم که چون من تا به حال هیچ چیزی برای مقایسه آن را به اما آنها بسیار پر زحمت در مورد طول می کشد."

در حالی که همه از صدای سیمپسون ها در طول زمان تغییر – Dan Castellaneta را هومر مثلا شروع به برداشت از والتر ماتیو قبل از در حال تحول به آن زمان صدا – Azaria صدای برای وزارت معارف اتحاد خود را حفظ متمایز "gravelly" با کیفیت در سراسر مجموعه' اجرا شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن