چگونه می تواند من توضیح مرگ به پسر من پس از دست دادن نوزاد خود را ؟

November ملی سوگوار خواهر و برادر و فرزند و اندوه آگاهی ، یکی در چهار دوران بارداری که منجر به سقط جنین میشود

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

November ملی سوگوار خواهر و برادر و فرزند و اندوه آگاهی ، یکی در چهار دوران بارداری که منجر به سقط جنین میشود و نه نوزادان مرده هر روز در انگلستان و در عین حال هنوز هم وجود دارد enormous تابو در اطراف صحبت کردن علنی در مورد بارداری و نوزاد از دست دادن. در سال 2010 زمانی که Emma پور بود 24 هفته باردار, نوزاد دختر Lydie درگذشت. اما مهتر پسر جورج سه ساله بود در آن زمان. اما نوشته شده است یک کتاب مصور به نام که در آن شما Lydie? برای کمک به کودکان جوان خواهر و برادر و خانواده رفتن را از طریق از دست دادن.

نه سال پیش در یکشنبه عید پاک من باید در خانه waddling باردار در اطراف باغ پنهان کردن تخم مرغ های شکلاتی برای ما سه ساله پسر جورج برای پیدا کردن از عید پاک اسم حیوان دست اموز. به جای من بود تولد من مرده است.

بچه های ما فوت کرد زمانی که من 24 هفته ، تیم و من منتظر بیش از 24 ساعت تحویل بخش برای یک اتاق برای تبدیل شدن به در دسترس ما است. ما وضع بیدار در طول شب گوش دادن به زوج های دیگر تبدیل شدن به پدر و مادر شنوایی نوزادان دیگر گریه برای اولین بار. هیچ متخصص سوگ ماما به توصیه ما هیچ سوگ سوئیت و ما نمی واجد شرایط برای هر گونه حمایت یا مشاوره. ما در سمت چپ بیمارستان ما بدون پدر و تنها تعداد انگشت شماری از جزوات.

هنگامی که کودک شما می میرد جهان را به خود تغییر برای همیشه لطفا برای. زندگی خود را رویاهای خود را راه شما فکر می کنم و راه زندگی شما هرگز همان دوباره. و نه برای خانواده خود را. غم و اندوه می شود سایه خود را.

ما تا به حال غیر قابل تصور وظیفه تلاش برای مدیریت غم و اندوه از ما, پسر جورج که تا به حال شده است بسیار هیجان زده در مورد داشتن یک برادر یا خواهر. به عنوان پدر و مادر ما نمی تواند پیدا کردن کلمات مناسب برای توضیح و یا پیدا کردن چیزی مناسب به عنوان خوانده شده با او را که ممکن است کمک به او در ایجاد حس از آنچه تا به حال اتفاق افتاده است. وجود دارد چند کتاب که مبهم لمس مرگ نیست مرگ یک کودک و یا خواهر و برادر.

نقاشی از Lydie توسط اما مهتر پسر جورج (Emma پور)

جورج پرسید: بسیاری از پرسش ها اغلب بسیار به طور مستقیم که واقعا دشوار و دردناک برای پاسخ به. او می خواست به اسباب بازی به Lydie پرسید که آیا او می تواند در یک موشک برای دیدن او به خود جلب کرد تصاویر او پرسید که آیا او به تنهایی و یا سرد. دلخراش بود.

من خیلی تلاش کردم تا آن را نگه دارید با هم برای او. من می خواهم صبر کنید تا زمانی که او در مهد کودک و یا خواب قبل از قرار دادن در موسیقی از Lydie مراسم تشییع جنازه و گریه در سکوت. آن طاقت فرسا است. غم و اندوه است منزوی و خودخواه. نزد یکی دیگر کودک دختر و یا یکی دیگر از گریه کودک احساس مانند یک چاقو است. من می توانم آن را تحمل نمی کند.

در چند روز اول پس از Lydie مرگ من اغلب گفته چیزی اشتباه به جورج بدون دانستن دلیل من می خواستم برای محافظت از او را به نوعی نرم کردن او با مرگ برای او. من گفت که او تا به حال "به" اما پس از آن او نمی خواهد به خواب رفتن. یا این که او مرده بود چرا که او "بد" اما پس از آن اگر جورج مریض بود او می خواهم نگرانی در مورد مرگ.

ماسه زایمان بچه مرده و مرگ نوزادی خیریه سوگ خط حمایت تبدیل شد راه نجات من. آن را کمک کرد به صحبت با کسی که درک کرد. من آموخته من کمک جورج به سرند به درستی که من او اشتباه پیام.

کودکان جوان را درک نمی قطعیت مرگ و یا آنچه در اصطلاح "مرده" به معنی به دلیل شناختی کودکان زیر پنج سال هنوز توسعه یافته آگاهی از مرگ است. آنها درک نمی کنند که زندگی توابع توقف زمانی که کسی می میرد. جورج بود به اشتباه به چه Lydie می تواند مرده اما همچنین در "جای دیگری" در همان زمان. او خواهد بود بسیار ناراحت یک دقیقه و یا یک سوال خیلی سوال مستقیم و پس از آن بی درنگ بیرون رفتن به بازی و به نظر می رسد خوب بعدی.

در کتاب من که در آن شما Lydie?, جورج می گوید: به هنری [خود را جوانترین مادر دنیا فقط دو سال پس از Lydie مرگ] "مومیایی می گوید او یک نوع خاص از پری در سرزمین سحر و جادو, چرا نمی توانم به آنجا بروید و ببینید ، جایی که در آن است ؟ " و بعد در ادامه می گویند در سردرگمی "اما شما نمی تواند در سه مکان در یک بار هنری مومیایی می گوید که بیش از حد."

که در آن شما Lydie? (Emma پور)

من به یاد داشته باشید یک بار زمانی که جورج حدود شش سال از او پرسید: اگر ما می تواند ارسال Lydie یک قطعه از کیک تولد او و اگر یک بادکنک را به آن را به او. این اولین تصویر کشید برای این کتاب هفت سال بعد.

هنری ما جوانترین فرزند نیز بسیار بخشی از این کتاب است. حتی اگر او متولد شد و پس از Lydie او می خواست به دانستن در مورد خود و در مورد بسیاری است. او همچنین می خواهد دوستان خود را در مدرسه به می دانم که او دارای یک خواهر. او در این کتاب به تازگی به نشان می دهد مورد علاقه خود را ، این یک چیز بزرگ برای هفت سال به انجام و فوق العاده احساسی برای من بود.

آن است که زندگی در حال تغییر برای یک کودک به از دست دادن یک برادر و خواهر در هر سنی است. که چرا از آن بسیار ضروری برای ایجاد یک فضای امن برای صحبت با کودکان سوگوار و به آنها اجازه غمگین اگر آنها نیاز به. به عنوان یک خانواده هستیم قطعا حرکت رو به جلو با یک احتمال بسیار بهتر از بهبود حال صادقانه و باز است.

من با افتخار از هر سه از فرزندان من است. من واقعا امیدوارم که ما با هم می تواند کمک به خانواده های دیگر که غم انگیز ممکن است از دست داده اند و یک کودک.

(Emma پور)

که در آن شما Lydie? یک کتاب است که حساسیت-نوشته شده و مصور برای خواهر و برادر بین سنین سه تا هفت سال است. این یک تسهیل داستان و راهنمای برای پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و معلمان و مراقبت از پشتیبانی حرفه ای برای شروع آن دشوار مکالمات و یا کشف این سوال که ممکن است می آیند تا در یک محیط امن و الهام بخش فضا است.

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد اما سفر و برای خرید این کتاب در ارتباط با شن و ماسه, please visit www.emmapoore.co.uk و یا تماس بگیرید اما به طور مستقیم در emma@emmapoore.co.uk.

اگر شما آسیب دیده اند و هر یک از مسائل مطرح شده در این مقاله, شما می توانید تماس با مرده زايی و مرگ نوزادی خیریه شن و ماسه در 0808 164 3332 یا ایمیل helpline@sands.org.uk. خط تلفن باز است از 9.30 صبح تا 5.30 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه و تا 9.30 pm در روز سه شنبه و پنج شنبه شب.

شما می توانید تماس با سقط جنین و ارتباط تلفنی در 01924 200799 یا ایمیل خیریه در info@miscarriageassociation.org.uk. خط تلفن باز است از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه.

شما همچنین می توانید پشتیبانی سوگ در لالایی اعتماد با تماس 0808 802 6868 و یا ایمیل support@lullabytrust.org.uk.

برای تماس با گلبرگ به پرس و جو در مورد این موسسه خیریه, خدمات مشاوره, شما می توانید تماس بگیرید 0300 688 0068 یا ایمیل counselling@petalscharity.org.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب