Hilaria بالدوین می گوید انتقاد در مورد داشتن یک پرستار بچه است 'نمایشگاه'

Hilaria بالدوین خطاب انتقادات در مورد داشتن یک پرستار بچه توضیح داد که آن را "بسیار خوب به قبول کمک کند". در ط

توسط FARDAALEFBA در 27 خرداد 1399

Hilaria بالدوین خطاب انتقادات در مورد داشتن یک پرستار بچه توضیح داد که آن را "بسیار خوب به قبول کمک کند".

در طول یک ظاهر اخیر در این , مادر, مدرسه , پادکست بالدوین که در حال حاضر باردار با و شوهر, الک بالدوین فرزند پنجم توضیح داد که این خانواده در حال حاضر اجتماعی با هم فاصله میان coronavirus بیماری همه گیر.

برای کمک به خانواده در طول این زمان بالدوین گفت: خانواده به طور خاص "اجاره یک مکان در این نزدیکی هست به طوری که پرستار بچه ما می آیند و ما را کمک کند.

با توجه به 36 سال از داشتن یک پرستار بچه به این معنا نیست او و الک نمی مراقبت از فرزندان خود را.

"این خیلی جالب است با کل پرستار بچه مکالمه" بالدوین گفت. "مردم را برای تو می نویسم و می تواند مانند: 'اوه او یک پرستار بچه' - اما این بدان معنی نیست که شما نمی مراقبت از بچه های خود را.

"آن را به معنای واقعی کلمه به معنی من نیز کار می کند. من کار هر روز. و برای افرادی که به شما احساس بد در مورد این که منصفانه نیست."

توضیح داد که نه خانواده اش و نه خانواده شوهرش زندگی می کنند نزدیک بالدوین افزود: "من به بچه ها. در حال حاضر جوانترین کودکان و نوجوانان در حال, دو, سه و چهار. و من هفت سال است. بنابراین آن را خوب به قبول کمک و هیچ شرم آور است که افراد دیگر باید به شما به دلیل آن است."

با توجه به بالدوین حتی با یک "مجموعه ای فوق العاده از دست" او نمی باید زمان بیشتری در طول روز به انجام هر کاری به جز کار.

در طول مصاحبه این بازیگر همچنین باز کردن در مورد مشکلات والدین برای چند جوان کودکان, گفتن میزبان کریستن کلی است که او "لحظه" به خصوص "باردار شدن زمانی که بچه ها در حال از بین بردن من در تمام طول روز طولانی".

"آنها درک نمی کنند آنها نوزادان! و من یک قربانی است. من به همه این بچه ها واقعا نزدیک به هم. من مسئولیت آن را. آن سخت است اما من به لذت بردن از آن بسیار است. آن است که هرگز یک بار برای من," او گفت:, و اضافه کرد که زمانی که او احساس ضعف او به نظر می رسد در فرزندان او نفس عمیقی می کشد و فکر می کند "این فرد که فرد کمی و چگونه ما را دریافت کنید به این پیوند شگفت انگیز این رابطه و پس از آن من از نوع chill out".tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de