Harvey Weinstein: برنده اسکار Mira Sorvino فکر حرفه ای بود بعد از صحبت با رونان فارو

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

برنده اسکار Mira Sorvino فکر او تصمیم به جلو آمده و در برابر Harvey Weinstein خواهد بود حرفه ای-پایان دادن به.

این بازیگر خواسته بود در مصاحبه اخیر خود با کرکس اگر او معتقد بود همه چیز بهبود یافته است و از آنجا که او صحبت کردن در برابر قدرتمند تولید.

Sorvino شد یکی از زنان صحبت کرد که به رونان فارو برای یک سال 2017 نیویورکر داستان که همراه با یکی دیگر از گزارش نیویورک تایمز' Jodi Kantor و مگان Twohey به نور آورده متعددی از اتهامات سوء رفتار جنسی در برابر Weinstein و به جریان اصلی توجه به #MeToo جنبش است.

این بازیگر گفت: کرکس که همه چیز "شگفت آور" به نظر می رسد در شکوفایی برای کسانی که تصمیم به جلو آمده.

"در واقع من فکر کردم آن را به پایان زندگی حرفه ای من برای خوب است و من هرگز دوباره کار," او گفت:. "وجود دارد واقعا نمی شده است whistle-blowers قبل از آن که به کار ادامه داد."

Sorvino اضافه شده است که این مصاحبه "به مردم یک نمایش جدید از من و بالقوه" اضافه کرد: "در یک راه عجیب و غریب را دیده ام و محبت مردم در قدرت که فکر می کردم, 'صبر کنید شاید ما باید به میرا یکی دیگر از شات در همه چیز. از آنجا که ما در حال حاضر درک کنند.' و شده است که بسیار لذت بخش است."

در اوایل سال جاری Weinstein محکوم شد در نیویورک از یک جنایتکار عمل جنسی و سوم-درجه تجاوز به عنف. او محکوم به 23 سال زندان در ماه مارس است.

او چهره اتهامات عنوان شده علیه اضافی در لس آنجلس. وکلای او گفته اند که آنها قصد تجدید نظر حکم زندان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب