هریسون رید: "من دوست دارم این احساس در فولهام برنده بازی آف خواهد بود باور نکردنی پیشرفت

"شاید آن را یک نقش است که می تواند یک بیت نگرفته می گوید:" هریسون رید تأمل در یک حوزه آبخیز فصل در فولام و وام

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

"شاید آن را یک نقش است که می تواند یک بیت نگرفته می گوید:" هریسون رید تأمل در یک حوزه آبخیز فصل در فولام و وام طلسم راه رفتن tightrope بین final موانع و تاریخچه جلوتر از امشب بازی کردن در نیمه نهایی در برابر کاردیف سیتی. "من مرد هستم که آیا این کار کثیف, بودن, محکم, برنده جنگ و همواره در تلاش به کار سخت. من هرگز از استعداد بازیکن و شما همیشه نمی دانند که می تواند قدرت خود را, اما من آن را دوست دارم. که من مسئولیت برای ساخت پلت فرم به طوری که تیم می تواند بازی رایگان ما جریان حمله به فوتبال است. مدیر به من گفت که من روز اول."

حتی اگر او گاهی اوقات ترجیح می برای اجتناب موردتوجه نی بوده است کوشا و معصوم ستون فقرات از یک طرف شادابی توسط اسکات پارکر در این فصل است. در طول سقوط از لیگ برتر فولام تعریف شد توسط یک چاپلوس رویکرد بود که آسان بر روی چشم اما فاقد هر گونه واقعی شن و ماده با یک چیز ساییده دفاع بود که به طور معمول باز پاره پاره و یک گل در برابر ستون که تهدید کتاب رکورد.

توسط خود پذیرش نی را بلافاصله به نظر می رسد راه حل واضح برای این مسائل. یک ساوتهمپتون فارغ التحصیل آکادمی او صرف قبلی دو فصل در وام در نوریچ سیتی و بلکبرن پس از نا امید شدن بیش از یک توقف-شروع حرفه ای در بچگی باشگاه فولهام نیت تنها ثبت نام در روزهای پایانی تابستان گذشته انتقال پنجره.

"به محض این که من شنیده ام در مورد فولهام علاقه من مشتاق به رفتن" او می گوید. "انتظار نداشتم به راه رفتن به تیم فورا آن زمان من چند هفته برای یادگیری این سبک از بازی و چه مدیر می خواست از من. [اسکات] تجربه شده است و بسیار مفید برای توسعه است. او باور نکردنی حرفه ای در موقعیت او می داند عکس های من در زمین است. آن را یک فاجعه خواهد بود اگر من تا به حال آموخته از او. فصل شده است یک موفقیت واقعی تا کنون و من دوست داشتم من هم در اینجا."

هر چیزی کمتر از پیروزی در بازی آف را به سرعت douse که حس احساس خوبی که در اطراف این باشگاه است. ارتقاء جاه طلبی گذاشته و در هیچ شرایط نامشخص توسط فولهام صاحب شهيد خان زمانی که نی امضا قرارداد خود را تقریبا 12 سال پیش. به حالت تعلیق در روز پایانی فصل نی تماشا از حاشیه عصبی چک کردن گوشی خود را به عنوان ضرب وشتم گرفت. در حالی که ضعف برق امید چسبیده در, تیم ملی در حال حاضر پذیرفته شده است که به صورت خودکار ارتقاء خواهد طفره رفتن آنها توسط faintest از حاشیه.

نی بوده محوری شکل در فولهام فصل (گتی)

"وجود دارد یک بیت از ناامیدی بعد از بازی," او می گوید. "اما ما می دانستیم که ما نیاز به یک معجزه است. ما در فاصله اما ما در ذهن و انتظار می رود در بازی آف. که سفر ما در حال حاضر است."

فولام با شکست کاردیف جامع در Craven Cottage کمی بیش از دو هفته پیش با نی حائل در اختیار داشتن بیشتر و تکمیل می گذرد بیشتر از هر دیگر هافبک در زمین. امشب کراوات, اگر چه, خواهد بود "یک بازی متفاوت در دسترس نباشد" با هر دو تیم "مبارزه برای زندگی خود را".

"ما با اعتماد به نفس پس از آخرین بار اما آن را به یک نبرد" او می گوید. "ما باید به بازی فیزیکی خود را. این یک بازی عظیم و وجود دارد مقدار زیادی از فشار. شما شروع به دیدن تبلیغات; جو در حال ساخت است. البته شما که کمی از انرژی عصبی زیرا هر کس مبارزه که هدف نهایی از بازی در لیگ برتر است."

برای نی آن را در یک مقطع بحرانی در حرفه خود را. او برای اولین بار روت با ساوتهمپتون به هفت سال از ساخت اولین-تیم اولین بازی تحت Mauricio کرد – "باور نکردنی و مدیر" – در سال 2013 آغاز شده و در لیگ برتر تحت Ronald Koeman شده است و قرارداد به باشگاه به صورت قابل توجهی از 18 سال است. اما با مسیر او به تیم اول مشخص نیست او تحت فشار قرار دادند به بیرون رفتن در وام است و صرف سه سال دور اغلب کمی تحت رادار با فقط یک سال در حال حاضر باقی مانده در خود قرارداد.

"این یک سفر طولانی و پر از فراز و نشیب" او می گوید. "شده اند وجود دارد بسیاری از زمان های خوب در ساوتهمپتون و بسیاری از آنهایی که بد بیش از حد. شما یاد بگیرند به قبول است که به عنوان یک بازیکن. جیمز وارد پراوز شد در اولین جلسه تمرین در باشگاه و در حال حاضر او کاپیتان است. سفر هر کس متفاوت است. برخی از مردم مسیر خواهد بود بسیار صاف اما نیست که فقط به دست آنها است. که می آید از کار سخت است.

نی شده است قرارداد به ساوتهمپتون برای 18 سال (گتی)

"من وام شده اند واقعا مثبت, من آموخته ام از سه بزرگ مدیران, و من احساس می کنم در این مرحله در حال حاضر که در آن من خودم را تاسیس در یک سمت خوب. در پایان روز, من یک بازیکن ساوتهمپتون اما پس از تبدیل شدن به یک بخش عمده ای از تیم من در کسانی که اگر فرصت شد به طور ناگهانی کاهش می یابد و یا از من گرفته شده من احتمالا می خواهم واقعا مبارزه با آن است."

فولام در حال مشتاق را به خود گزینه ای برای ثبت نام نی بر دائمی معامله اگر چه توافق قیمت در نوسان خواهد شد به طور قابل توجهی بر اساس اینکه آیا آنها رسیدن به توسعه است. ساوتهمپتون که در مجموعه ای به از دست دادن هافبک پییر امیل Hojbjerg این تابستان می تواند به دنبال سامان دادن نی با رالف Hasenhuttl صحبت های درخشان در شرایط در هفته های اخیر. برای نی هر چند که بلندی درجه ای از عدم قطعیت چیزی است که او را تبدیل به عادت کرده اند و تار سکوت به پس زمینه.

"شما آماده هستید که برای هر زمان که شما بیرون بروید در وام" او می گوید. "اگر وجود دارد بحث در مورد امضای من برای یک باشگاه من پیوست کرده ام در وام به این دلیل است که من ساخته ام برداشت و تا به حال یک فصل موفق. من واقعا لذت بردن از چرخش در یک باشگاه جدید و نیاز به نشان می دهد آنچه که شما و شخص شما در حال کردن زمین و همچنین بر روی آن. شما قضاوت چیزهای مختلف. اگر شما یک مهاجم این است که چگونه بسیاری از اهداف می تواند به شما نمره. در نقش من من می خواهم به فکر می کنم مردم را متوجه نگرش من چگونه من آموزش است که دقیقا چگونه من بازی ذهنیت من برای همیشه کار سخت و کاملا همه چیز.

"این یک فصل بزرگ آن را یک گروه بزرگ از بازیکنان و من عاشق این احساس در فولام, همیشه مثبت بوده و همیشه از من پا از طریق درب. بله, من نمی دانم آنچه که در آینده نگه می دارد. اما من متمرکز بر بازی آف و فولام را به لیگ برتر است. این امر می تواند یک دستاورد باور نکردنی. هر تصمیم گیری آمده است پس از آن خواهد شد حق آنهایی که برای زندگی حرفه ای من."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن