دست sanitisers که ممکن است خطرناک متانول عنصر شناسایی شده توسط FDA

غذا و داروی آمریکا (FDA) گسترش لیست خود را از دست sanitisers برای جلوگیری از پس از شناسایی ماده خطرناک متانول

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

غذا و داروی آمریکا (FDA) گسترش لیست خود را از دست sanitisers برای جلوگیری از پس از شناسایی ماده خطرناک متانول به عنوان یک عنصر.

از جمعه FDA را شناسایی کرده 75 دست sanitisers که آزمایش مثبت برای متانول یا الکل چوب آلودگی.

به گزارش آژانس متانول می تواند سمی باشد که طریق پوست جذب می شود و می تواند تهدید کننده زندگی در هنگام مصرف.

"آژانس آگاه است از بزرگسالان و کودکان خوردن دست sanitiser محصولات آلوده به متانول است که منجر به های اخیر عوارض جانبی از جمله کوری hospitalisations و مرگ" FDA توضیح داده شده در وب سایت خود را که در آن آن را نیز توضیح می دهد که محصولات آن است توصیه می شود برای به یاد بیاورید و محصولات که در حال حاضر به یاد می آورد.

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس آژانس گفت: آن را دیده است "افزایش شدید در دست sanitiser محصولاتی که برچسب حاوی اتانول (همچنین به عنوان شناخته شده است اتیل الکل) اما این آزمایش مثبت برای متانول آلودگی."

FDA برای اولین بار شناسایی کرده اند نه به طور بالقوه خطرناک دست sanitiser محصولات در ماه ژوئن با لیست در حال رشد نمایی در ماه گذشته.

روز جمعه آژانس فدرال ذکر شده بسیاری از دست sanitisers بر یک به روز رسانی لیست واردات بسیاری از محصولات در حال تولید در مکزیک است.

در علاوه بر این به ارائه مشاوره به مصرف کنندگان به استفاده از محصولات است که آزمایش مثبت برای متانول سلامت سازمان همچنین توصیه نمی با استفاده از هر دست sanitisers از شرکت هایی است که محصولات ذکر شده است.

با توجه به FDA آن نیز باقی مانده "هوشیار" در مورد دیگر دست sanitiser نگرانی که یک خطر مانند تبلیغات کاذب که لیست یک محصول به عنوان "FDA تایید شده" و یا "دست sanitisers که در حال فروش و یا ارائه شده برای فروش با نادرست و گمراه کننده اثبات نشده ادعا می کند که آنها می تواند به جلوگیری از گسترش ویروس ها از جمله Covid-19 از جمله ادعا می کند که آنها می توانند ارائه طولانی مدت حمایت می کند."

این آژانس بهداشت تصریح کرد: آن یادآوری برای مصرف کنندگان به شستن دست های خود را اغلب با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه در میان coronavirus همه گیر در هر CDC دستورالعمل و یا به استفاده از الکل بر اساس دست sanitiser که شامل حداقل 60 درصد اتانول زمانی که آب و صابون به راحتی در دسترس هستند.

شما می توانید لیست کامل از دست sanitisers برای جلوگیری از اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن