بررسی و مقایسه 10 مدل استخر بادی اینتکس

البته استخر بادی در محیط باز و حتی در آب نیز قابل استفادهاست. استخر بادی درواقع یک مجموعه تفریحی برای کودکان

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

البته استخر بادی در محیط باز و حتی در آب نیز قابل استفادهاست. استخر بادی درواقع یک مجموعه تفریحی برای کودکان میباشد و یک محیط ایمن را برای بازی کودکان شما فراهم میکند. یک کیسه بوکس بادی برای کودکان پر جنب و جوش به خصوص پسران میتواند یک هدیه بی نظیر باشد. نتیجه این توسعه ها و عملیات ها در جزیره، تفریحات بی نظیری است که اکنون در جزیره کیش وجود دارد و اسباب شادی و نشاط را برای گردشگران فراهم می کند. از این رو رستوران های کیش که پخش زنده موسیقی دارند، در دسته تفریحات کیش قرار می گیرند. ساختن سد هوور که بر روی کلرادو قرار دارد مدت ۶ سال تمام این سد، آب هفتصد و پنجاه هزار نفر را تأمین میکند. در چند سال اخیر پیشرفت های چشم گیری در جزیره کیش رخ داده و توسعه گردشگری در این جزیره انجام شده است. قلعه بادی یا قصر بادی سازههایی هستند که بهطور موقت برای اجرای جشنوارهها در مناطقی مثل پارکها، روستاها و کلیساها اجاره و برپا میشوند و عمدتاً برای اهداف تفریحی و توسط کودکان استفاده میشوند. C​onte nt w᠎as g​enerat​ed with t᠎he he lp of GSA Content Gen​er᠎ator D᠎emoversi on.

ژئوترمال دما پایین (که بهطور کلی با عنوان "GHP" شناخته میشود) یک فناوری تجدیدپذیر بهطور فزاینده مهم است زیرا هم از انرژی کل سالیانه مرتبط با گرمایش و سرمایش میکاهد، و هم منحنی تقاضای برق را مسطح تر میکند و از نیازهای شدید برق (پیک برق) در تابستان و زمستان میکاهد. در نتیجه شما میتوانید با توجه به سلیقه فرزند خود آن را خریداری نموده و حتی به عنوان استخر توپ نیز از استفاده کرد و کودکان خود را سرگرم کنید. در این فروشگاه بزرگترین و کوچکترین محصولات در کنار هم در قالب یک دسته بندی قرار دارند و میتوانید با دیدن آنها کالای مورد نظر و مناسب خود را با بهترین سلیقه کودکان و بزرگسالان خریداری نمایید پس با ما همراه باشید. این ویژگی اکثرا در استخرهای بادی نوزادان، کودک و نوجوان است که دارای ابعادی کوچکتر میباشند و برای محافظت و راحتی کودکان و فرزندان شما به هنگام بازی تعبیه شدهاست.

در بعضی از استخرهای بادی و معمولا در انواع استخر بادی بزرگسال و خانوادگی که از حجم آب و ظرفیت بالاتری نسبت به دیگر استخرها برخوردارند یک جایگاه تخلیه آب در کف تعبیه شدهاست. بر روی تمام استخرهای بادی یک یا چند دریچه باد تعبیه شدهاست و تنها کافی است نازل پمپ باد دستی یا برقی خود را به یکی از این دریچهها وصل کرده و شروع به باد زدن کنید، باد زدن را تا جایی ادامه دهید که باد لایه باد شونده نه زیاد باشد و نه کم تا محصول شما آسیب نبیند. برای نصب استخر بادی تنها نیاز به یک پمپ باد است که به وسیله آن، این محصول را از باد پر کرده و میتوان استفاده نمود. یکی از ویژگیهای دیگر این محصول این است که میتوان آن را هر زمان که خواستید باد کرده و یا جمع کنید. قیمت استخر بادی از مهمترین ویژگیهای آن است که نسبت به دیگر استخرهای فایبرگلاسی و تلقی هم سایز خود بسیار ارزانتر و مقرون به صرفهتر است. قیمت یکی از گزینههایی است که هر کس برای خرید هر محصول به آن دقت میکند و از اولویتهای خرید به شمار میآید. این جایگاه برای تخلیه آب تدبیر شده تا به راحتی هرچه تمامتر بتوانید محصول خود را تخلیه کرده و آن را جمع آوری کنید. ᠎C onte nt was creat​ed ​wi​th G᠎SA Content G enerator DEMO.

شما میتوانید بعد از استفاده دریچه تخلیه آب را باز کرده و اجازه دهید آب درون استخر بادی خالی شود و یا یک شلنگ آب به قسمت تخلیه وصل کرده و از آب خروجی برای آبیاری درختان و گیاهان و یا شست و شوی حیاط و ماشین خود استفاده کنید تا در مصرف آب نیز صرفه جویی شده باشد. استخر فوق که از ظرفیت 1050 لیتر برخوردار میباشد؛ مجهز به دریچه تخلیه بوده و برچسب تعمیرات نیز دارد. قطر این محصول ۳۰۵ سانتیمتر و ارتفاع آن ۷۶ سانتیمتر میباشد،حجم آب استخر بادی آماده ۳۸۵۳ لیتر و وزن ۱۲ کیلوگرم است.جنس بدنه این استخر از PVC چند لایه الیافدار مناسب برای آب درمانی، استفاده خانوادگی، مهدکودک ها و ویلاهای شمال، پمپ تصویه آب با فیلتر قابل تعویض کاغذی و توان تصویه ۲۰۰۶ لیتر در ساعت همراه این استخر بادی آماده میباشد. بهره می برند. بهترین نوع استخر های بادی کودک و توپ بوده که دارای ضمانت تست و تعویض بوده و در صورت آسیب دیدن می توان بدون هیچ نگرانی آنها را توسط بسته مخصوص و چسب تعمیر استخر بادی تعمیرات کرده و به حالت اولیه شان برگرداند. استخر بادی کودک با طرحهای مختلف و متفاوت در فروشگاه ما به نمایش در آمدهاست که در صورت نیاز میتوانید از آنها دیدن و یا خرید کنید.

آخرین مطالب