همیلتون فیلم تا به حال به سانسور برای دیزنی+ Lin-مانوئل میراندا نشان می دهد

همیلتون خالق Lin-مانوئل میراندا نشان داد که هیپ هاپ موسیقی تا به حال به سانسور به منظور رفتن به دیزنی+. با رفت

توسط FARDAALEFBA در 4 تیر 1399

همیلتون خالق Lin-مانوئل میراندا نشان داد که هیپ هاپ موسیقی تا به حال به سانسور به منظور رفتن به دیزنی+.

با رفتن به دیزنی جریان خدمات در 3 جولای, میراندا بستری در توییتر که برخی از همیلتون's فحش بود به برش به منظور برای این فیلم بود با توجه به نیاز PG-13 امتیاز.

آهنگساز و بازیگر توضیح داد: "در جولای 3, شما در حال گرفتن کل نشان می دهد هر توجه و صحنه & a 1-minute ساعت شمارش معکوس در طول تنفس (حمام!)

"اما MPAA یک قانون سخت در مورد زبان: بیش از 1 سخن از 'f***' به صورت خودکار R امتیاز. ما باید 3 'f***s' در ما نشان می دهد. بنابراین من به معنای واقعی کلمه به دو f***s بنابراین بچه ها می توانید آن را ببینید."

توضیح که آهنگ را سانسور می شود وی ادامه داد: "1. در 'Yorktown' وجود قطع بیش I f___ به بالا و دوباره.'

"2. 'جنوبی *ضبط خراش*kin' دموکراتیک خواهان.' شما می توانید آواز خواندن هر آنچه که دوست دارید در خانه (حتی همگام آلبوم)!"

اما بعد از آن در پاسخ به طرفداران آهنگساز و ترانه سرا تایید کرد که کمتر نمونه از ادای سوگند تا به حال ساخته شده از برش و هنوز از ویژگی های این فیلم است.

در اوایل این هفته تریلر برای همیلتون منتشر شد. آن ثبت شده بود در سراسر سه با اجرای برادوی بازیگران اصلی در سال 2016.

همیلتون در اصل برنامه ریزی شده بود کارگردان سینما در 15 اکتبر 2021 اما به جای آن به طور انحصاری در اولین دیزنی+ در 3 جولای سال 2020 پس از یک گزارش £58 متر مقابله.

پیش از انتشار آن دیزنی اوراق سرویس جریان هفت روز دوره آزمایشی رایگان به این معنی که بیننده را مجبور به پرداخت هزینه اشتراک به منظور تماشای آن است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن