Haim بررسی زنان در موسیقی Pt III: جوشان اما بی باک آلبوم

بهترین و شناخته شده برای خود را آفتابی کلاسیک-راک-مدیون صدا کالیفرنیا خواهران Haim یک سفر جاده تاریک به آلبوم

توسط FARDAALEFBA در 5 تیر 1399

بهترین و شناخته شده برای خود را آفتابی کلاسیک-راک-مدیون صدا کالیفرنیا خواهران Haim یک سفر جاده تاریک به آلبوم سوم خود را. خواننده و گیتاریست دانیل دوست پسر (گروه تولید کننده آریل Rechtshaid) تا به حال سرطان بیضه و هنگامی که او رسیده بهبودی او مبتلا به افسردگی است. کیبورد Alana بهترین دوست, دوست, شد, کشته در یک تصادف. و نوازنده بیس استه – مبارزه با ديابت نوع I – همچنین تجویز داروهای ضد افسردگی. هر سه تصمیم گرفت از آن زمان به مقابله با آن تجارب در حالی که تماس زن ستیزی از کسب و کار موسیقی و هل دادن خود را به سخت تر سونیک فضاهای.

بنابراین شما ممکن است انتظار WIMPIII به یک سخت تر است دم از حباب کهربا جشنواره آبجو از گروه اول دو منتشر شده است. اما در حالی که ترکیب طراوت جدید برای تلفن های موبایل به نظر می رسد برای داشتن یک جای تعجب آسان رفتن جوشان صدا را منعکس بی باک پاپ خواهران شگفت زده شدند به تجربه در انتشار آن احساسات ناراحت کننده است.

گرم, جاز مانند, نسیم ساکسیفون که باز می شود این آلبوم مجموعه با روح و خوی قبل از راه اندازی گروه به "لس آنجلس". ادای احترام به گروه, رابطه عشق و نفرت با زادگاه خود را یک دیگ ذوب از نفوذ لایه بندی زیبا درخواستهای آفریقایی-inflected گیتار بیش از تند, hip-hoppy طبل آن شعر و ملودی نقشه کشی در جکسون براون سودا خواننده و ترانه سرا استاندارد "این روزها" (برای اولین بار ثبت شده توسط نیکو در سال 1967 و براون در سال 1973). Haim معروف تبدیل شده اند برای راه رفتن در فیلم های خود را و پس از کمی شوخی اساسی غرور: براون آهنگ باز با این خط: "خوب, من از راه رفتن و..." در حالی که هدایت قلبی اندوه او همکار کالیفرنیا اصلی مواد دانیل را به شعر اضافه کردن خود آگاه, قرن 21, زمینه ها و briskness. "نیویورک سرد است/ من سعی زمستان یک بار وجود دارد/ جواب منفی!"

از وجود گروه حرکت به rockier زمین از "مراحل". "من هر روز از خواب بیدار و پول را برای خودم" می خواند دانیل. "و اگر ما به اشتراک گذاشتن یک تخت/ شما می دانید که من به کمک شما نیاز دارند/ آیا شما را در درک ؟ / شما نمی فهمید من/ Baby." او گفت: این خطوط در مورد کسب و کار و روابط عاشقانه نیست ،

زن ستیزی است و بیشتر به طور مستقیم خطاب در آکوستیک "را از مجله" که moreishly ضعیف صدای گیتار ارائه می دهد یک فمینیستی اشاره به Joni Mitchell. آهنگ می یابد خواهر به چالش کشیدن تشویق نگرش مردان در مغازه گیتار و تهاجمی سوال پرسیده شده توسط نر راک روزنامه نگاران. "آیا شما همان چهره در تخت ؟ / چه نوع سوال است ؟ / چه می خواهم بگویم؟"

روز قبل از انتشار از WIMPIIIاسته Haim می گوید یک مرد روزنامه نگار راک تا به حال صفرا به او بپرسید که بازی باس در تاریخ ثبت است. "گفتم که غلط چاپی در اعتبار ؟ مانند آن می گویند کسی دیگری؟" من بازی ابزار در این رکورد و رکورد قبل از آن و در اولین رکورد. آن دیوانه. هنوز هم به این روز."

باند به نام برای زن بیشتر مهندسین و تولید کنندگان و دانیل مهارت به عنوان یک تولید کننده می درخشد در آهنگ های که ترکیب ماشین درام با خود آلی بیشتر برای تلفن های موبایل. این اثر – که با کار خود دوست مگی راجرز – برای اضافه کردن یک سوسو زننده زنگار از danceably جدا غم و اندوه بیش از احساسات خام. این نسخهها کار میکند بهترین در افسردگی-مقابله آهنگ های مانند "در حال حاضر من در آن هستم" و standout "من می دانم که تنهایی" که تیره اشکالات و نئون پالس شب-رانندگی نویر از Weeknd در آینه دید عقب.

وجود بافت های مختلف به شکستگی ابراز روی, رویایی, گیتار-کشویی "بنزین". "من غمگین, شما می دانید که من غمگین/ و من نمی توانم نگاه گذشته آنچه که من غمگین هستم در مورد" آه دانیل غرق شدن به خلق و خوی و در آغوش او تلخی با: "شما به من بد/ و من آن را به عقب/ شما نیاز به باسن/ چه اشکالی داره؟"

در حالی که ارائه هیچ glib رفع سریع این آلبوم هنوز هم ارتعاش با امید. این پیام در سراسر است به صحبت کردن به دنبال کمک و اتصال. آهنگ های مانند "تکیه بر شما" (که در آن خواهر آواز خواندن در مورد چگونه آنها به پشتیبانی یکدیگر) "don't Wanna (به شما)" و خوش انگشت برداشت "تسبیح" همه تقویت پیام.

در یک حرکت جسورانه این آلبوم به پایان می رسد با آن منجر تک: "دختر تابستان". قوی کردن ریف از لو رید "پیاده روی در سمت وحشی" این آهنگ Danielle نوشت: برای Rechtshaid زمانی که او بیمار بود. "من تسکین" او تنفس "احساس من عشق بی قید و شرط." ساکسیفون می گرداند. گوش دادن شما احساس می کنید مانند شما در حال راه رفتن را از طریق یک مترو گذشته بسیار با استعداد busker.

Haim ما را از طریق یک محل تاریک و آنها این کار را رک و پوست کنده. اما آنها هرگز اجازه حرکت شیب. و آنها هرگز از دست دادن بینایی از نور در انتهای تونل.

آخرین مطالب