هکرها از بین بردن بیش از 1000 پایگاه داده های ترک تنها کلمه "صدای گربه'

بیش از 1000 پایگاه داده های نا امن شده اند به طور دائم حذف می روم تنها کلمه "صدای گربه" ، این حمله را دیدم یک

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

بیش از 1000 پایگاه داده های نا امن شده اند به طور دائم حذف می روم تنها کلمه "صدای گربه" ،

این حمله را دیدم یک پایگاه داده است که تا به حال جزئیات این بشقاب پرنده VPN. UFO VPN و سایر محصولات از ظاهر همان شرکت اخیرا در اخبار برای افشای اطلاعات کاربر.

اطلاعات در معرض شامل تکه تکه کردن حساب کاربری و کلمه عبور و اطلاعات مربوط به محل و آدرس IP کاربر دستگاه های سرویس دهنده VPN.

VPN و دیگران مانند آن ادعا کرد که آن را با ورود اطلاعات کاربر. گزارش ادعا شده است که این مورد نیست.

این حمله به نظر می رسد آمده از یک ربات با توجه به فوربس به عنوان حمله اسکریپت رونویسی پایگاه داده شاخص های تصادفی عددی رشته ها و کلمه "صدای گربه'.

مشخص نیست که منبع این حملات است. Ars Technica گزارش که کمتر حمله شدید که دیگر آمار سرورهای برچسب آنها را با "university_cybersec_experiment" و ظاهر است تظاهرات که فایل های باقی مانده بودند آسیب پذیر است.

محقق امنیتی باب Diachenko که با همکاری Comparitech در یک گزارش به UFO VPN و VPN محصولات hypothesised که چنین حمله ای ممکن است انجام شده است به سادگی دلیل آن است که آسان است.

"من فکر می کنم که در بسیاری از [دوم] موارد مخرب بازیگران در پشت حملات انجام آن فقط برای تفریح زیرا آنها می توانند و دلیل آن است که واقعا ساده برای انجام" Diachenko گفت: Ars Technica.

"نتیجه آن است که دیگر از خواب بیدار کردن تماس برای صنعت و شرکت ها که چشم پوشی سایبر بهداشت و از دست دادن داده ها و اطلاعات مشتریان خود را در یک گردش چشم."

به نظر می رسد که مهاجمان در حال اجرا جستجوگران برای سرور که افشای اطلاعات نیست که رمز عبور محافظت شده – مانند چگونه شرکت های امنیتی انجام تحقیقات و گزارش.

Diachenko انتظار Meow حملات به ادامه و تعداد آسیب دیده پایگاه داده را به دو برابر بیش از 24 ساعت آینده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب