'باروت خشکیده استیک تمشک و رم': عطر جدید بازسازی بوی فضا

کسانی که کنجکاو در مورد فضا به زودی قادر خواهد بود به تجربه منحصر به فرد آن بوی آسمانی در اینجا بر روی زمین به

توسط FARDAALEFBA در 12 تیر 1399

کسانی که کنجکاو در مورد فضا به زودی قادر خواهد بود به تجربه منحصر به فرد آن بوی آسمانی در اینجا بر روی زمین به لطف یک عطر جدید.

Eau de فضای یک عطر جدید به تازگی راه اندازی از طریق Kickstarter شبیه بوی ویژگی های متمایز به فضا - مخلوطی از "باروت خشکیده استیک تمشک و رم" با توجه به ناسا فضانوردان را ساخته اند که این سفر است.

"دهه پیش ناسا قرارداد متخصصان برای توسعه 'بوی فضا برای کمک به آموزش فضانوردان قبل از پرتاب به مدار" این کمپین crowdfunding توضیح می دهد. "ناسا هدف از شبیه سازی فضا در طول آموزش این است که برای از بین بردن هر گونه شگفتی فضانوردان ممکن است تجربه در فضای بیرونی است."

با توجه به کمپین بوی فضا را برای سال بوده است "قفل شده در پشت فضانورد-تنها در زمینه آموزش و نوار قرمز".

این شرکت می گوید این مدیریت برای به دست آوردن دسترسی به عطر و بوی توضیحات طریق "محض تعیین شن زیادی از شانس و یک زن و شوهر از قانون آزادی اطلاعات (FOIA) درخواست".

برای از نو خلق این عطر که پگی Whitson فضانورد سابق و ساکن ایستگاه فضایی بین المللی که قبلا توضیح داده شده به سی ان ان به عنوان "تقریبا تلخ نوع بو علاوه بر اینکه دودی و سوخته" این شرکت می گوید این همکاری با برنده جایزه perfumers.

برای کسانی که مایل به تجربه بوی فضا $29 تعهد شما یک بطری Eau de فضا و این شرکت نیز کمک یک بطری برای K-12 بنیادی برنامه.

مشتریان علاقه مند باید سریع عمل می کنند اما این شرکت گفت: در حال حاضر "هیچ برنامه ای برای تولید بیشتر پس از این کمپین Kickstarter".

همانطور که از پنج شنبه در کمپین Kickstarter به حال بسیار پیشی گرفته و آن $1,969 هدف بالا بردن $197,170 با کمک بیش از 4700 حامیان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن