Greggs به بازگشایی 800 فروشگاه در سراسر بریتانیا برای غذای آماده در این هفته

Greggs اعلام کرده است قصد دارد به بازگشایی حدود 800 از فروشگاه خود را در سراسر انگلستان برای غذای آماده با هدف

توسط FARDAALEFBA در 27 خرداد 1399

Greggs اعلام کرده است قصد دارد به بازگشایی حدود 800 از فروشگاه خود را در سراسر انگلستان برای غذای آماده با هدف بازگشایی باقی مانده از 1000 شعبه در اوایل ماه جولای.

از روز شنبه 18 ژوئن 800 فروشگاه های ذکر شده توسط Greggs در وب سایت خود را در حال بازگشایی برای عموم.

این سایت شده اند اصلاحی پیش از بازگشایی با نشانه گذاری های قرار داده شده بر روی کف و صفحه نمایش نصب شده در شمارنده به عنوان بخشی از چند اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus.

کارکنان را با پوشیدن لباس های محافظ در حالی که در محل کار و کاهش منوی ارائه خواهد شد به مشتریان به عنوان ابزاری برای تشویق اجتماعی فاصله در آشپزخانه و در فضای کاری.

Greggs اعلام کرده است که آن را در انتظار یک افزایش در فروش به عنوان زنجیره ای بازگشایی با مشتریان کمتر بودن مجاز در فروشگاه ها در یک بار.

برخی از اعضای ستاد "باقی خواهد ماند furloughed تا سطح فروش شروع به بازگشت به حالت عادی" شرکت گفت.

در حالی که Greggs اجازه داده شد برای باز بماند در طول مستند زنجیره ای تصمیم به بستن درهای خود را به منظور حفاظت از کارکنان خود را.

در روز سه شنبه 16 ژوئن این شرکت اذعان کرد که آن نامشخص است چگونه بازگشایی فروشگاه خود را به صورت غذای آماده را تحت تاثیر قرار فروش.

"ما قادر به پیش بینی تاثیر اجتماعی فاصله در توانایی ما برای تجارت و یا بر روی تقاضای مشتری" Greggs گفت.

"با این حال ما ظرفیت به کار خواهد محدود اندازه از فروشگاه و ما باید پیش بینی می کنند که فروش ممکن است پایین تر از حد نرمال برای برخی از زمان."

(Greggs/PA سیم)

بازگشایی 800 مغازه ها به دنبال یک محاکمه بازگشایی یک شماره را انتخاب کنید از فروشگاه ها در شمال شرق.

پول نقد خواهد شد در فروشگاه های, تنها با پرداخت از طریق کارت بدون تماس و یا Greggs پاداش مجاز است.

تعداد کمی از شعب ارائه خواهد شد digital-فقط خدمات پس مشتریان می توانند سفارش از Greggs فقط از طریق خوردن یا از طریق جدید Greggs کلیک کنید و جمع آوری سرویس.

Greggs اعلام کرد که "در راستای کاهش فروش", Greggs منو محدود شده است و به "پرفروش".

"بنابراین تعدادی از ما تولید عملیاتی تیم باقی خواهد ماند furloughed تا زمانی که تقاضا به یک سطح است که توجیه علاوه بر این از باقی مانده خطوط تولید" شرکت گفت.

(Greggs/PA سیم)

به دنبال طولانی مدت, Greggs گفته است که به طور موقت به حالت تعلیق برنامه های خود را برای باز کردن فروشگاه های جدید به غیر از مغازه ها آن را در حال حاضر از نظر قانونی متعهد به باز شدن آن تاثیر می گذارد 10 سایت جدید.

مدیر اجرایی راجر Whiteside گفت: شرکت "هیجان زده" به بازگشایی فروشگاه خود را در حالی که زمان نامشخص باقی می ماند.

"به دنبال به جلو اگر چه عدم اطمینان باقی می ماند و ما هیجان زده به از سرگیری خدمات ما برای بسیاری از مشتریان این هفته" آقای Whiteside گفت.

"ما با اعتماد به نفس از توانایی ما برای انطباق با شرایط بازار در کوتاه مدت در حالی که در ادامه به سرمایه گذاری در بلند مدت رشد کسب و کار ما."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب