گرانیت جاکا تحسین آرسنال باید برنده پیروزی بر ساوتهمپتون در مسابقه فوتبال اروپا

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

گرانیت جاکا معتقد است آرسنال برای پیروزی در ساوتهمپتون در روز پنج شنبه شب بسیار مهم بود به نگه داشتن خود را باریک شانس اروپایی صلاحیت زنده است.

با ترکیبی از صدمات تعلیق و طولانی مذاکرات قرارداد حلق آویز بیش از باشگاه آرسنال از دست داد در هر دو منچستر سیتی و برایتون در دو لیگ برتر وسایل پس از راه اندازی مجدد.

آنها در نهایت به بالا و در حال اجرا با یک پیروزی 2-0 در 10-مرد ساوتهمپتون به عنوان اهداف از ادی Nketiah و جو Willock امن چه Xhaka احساس بود ضروری به سه امتیاز با توپچی ها در حال حرکت به نهم شش امتیاز در رده منچستر یونایتد در پنجم.

“البته ما تا به حال به پیروزی” Xhaka گفت: در روز جمعه. “چگونه من گفت: قبل از ما بازی نمی کند به خوبی در هفته گذشته و پس از آن ما کمی بدشانس [در برایتون].

“اما دیروز ما بازی بسیار جمع و جور است. ما تهاجمی در بسیاری از دوئل و ما مستحق سه امتیاز است.”

Xhaka بود و همچنین پر از ستایش گلزنان – Nketiah در نظر گرفتن شانس خود را از داشتن یک بار دیگر ترجیح داده شده است بیش از Alexandre Lacazette و Willock گرفتن اولین هدف لیگ برتر.

“من فکر می کنم ما بسیار خوب جوانان و آنها را بزرگ آینده” Xhaka گفت.

“آنها در حال حاضر به ما کمک می کند و نگه داشتن آنها کار سختی هست. من فکر می کنم همه ما بسیار سخت کار ما بود gameplan و [مربی] Mikel [Arteta] را بسیار خوب آماده سازی برای ما است.

“اما گاهی اوقات شما نیاز به شانس گاهی اوقات آن است که روز خود را, اما دیروز ما شروع دوباره با یکی دیگر از سه امتیاز است و ما می خواهیم به نگه داشتن رفتن.”

هر دو زرادخانه اهداف در سنت مری آمد خطاهای زیر از پرستاران دروازه بان الکس مک کارتی.

انگلستان بین المللی با استعداد در اختیار داشتن به Nketiah قبل از بی مهارت یک شات به مسیر Willock لحظات پس از جک Stephens فرستاده شده بود برای رسوب اتلتیک بیلبائو.

“در پایان روز در لیگ برتر شما نمی توانید به دور دو ارزان اهداف” مدافع رایان برتراند گفت: ساوتهمپتون وب سایت رسمی.

“مهم نیست که چه چیزی شما را اگر شما انجام دهید که شما در حال رفتن به ، دیگر از آن ما قطعا سزاوار چیزی, اما ما به آنها دو گل.

“قبل از ارسال کردن که وارد همه چیز را به نفع من حدس می زنم آن را عجیب و غریب یک, چرا که حتی اگر نمی توانیم به طور کامل شلیک را در نیمه اول به غیر از این هدف ما به آنها ما بهتر از تیم من می خواهم بگویم.”

PA

دیدگاهتان را بنویسید