فوتبال را قاطعانه رد نژادپرستان باید ادامه و گسترش در یک مقیاس بزرگتر

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط FARDAALEFBA در 26 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

Wکلاه دو هفته از آن شده است برای نژادپرستان که تعجب اجتماعی دور از هر گونه smidge هوش. آنها مشغول نازی سلام در حالی که دفاع از مجسمه وینستون چرچیل در میدان پارلمان در روز شنبه در حالی که همه ستایش سابق نخست وزیر برای, میگم, قتل آدولف هیلتر.

آنها تبدیل به "محافظت از بریتانیا بناهای تاریخی به قهرمانان" اما اجازه یکی از خود را به ادرار کردن بلامنازع در کنار یک بنای یادبود بزرگداشت کامپیوتر کیت پالمر که جان خود را هنگام خنثی کردن تروریست خالد مسعود در سال 2017.

برای اینکه عادلانه گمان می کنم آن را سخت به در واقع به یاد داشته باشید شما علت و یا حقایق تاریخ شما در حال حفاظت از وقتی ذهن یک مش از راست مزخرف و سیل آبجو گرم.

نمایشگاه:

یک تکه قابل توجهی از مردم است که جامع خجالت خود را در این آخر هفته بخشی از دموکراتیک فوتبال بیابان داد. در حالی که آن را ناراحت کننده و دافعه به اذعان کرد که آنها در لیست زیر بازی در کنار خود سرگرمی های دیگر از آشکار نفرت, تبعیض و خشونت, مهم است که برای انجام این کار است. آنها کودن ها بله. آنها همچنین مطابقت با رفتن کودن.

آنها اساسا استفاده از فوتبال به بیشتر شبکه خود نفوذ ذهن جدید به عنوان آنها رفت و برگشت از طریق تراس مانند بوی وحشتناک در میارم.

ما نمی خواهید به معاشرت با آنها را به دلیل طرفداران فوتبال شده اند ارکان جوامع خود را در طول coronavirus مستند نگه داشتن foodbanks زنده و ارائه PPE به کلید کارگران در سراسر کشور است.

اینها مردم ما است. این DFLA dimwits ممکن است شما نمایندگی یا من, اما آنها نمی آیند از طریق همان گردان و به اشتراک گذاری خود را سمیت با یک زیر است.

"هیچ جایی برای نژادپرستی" نام تجاری دیده می شود پیش از لیگ برتر بازی (گتی ایماژ)

یک تماس به اسلحه هفته گذشته تشویق هواداران از "چارلتون, Millwall قصر وست هام, چلسی, تاتنهام, آرسنال, منچستر, نیوکاسل, Plymouth, اکستر, استوک, Birmingham, کاونتری, Colchester, Southend, بریستول, Swindon" در تظاهرات.

یک مرد با انگلستان و Middlesborough خالکوبی در پشت او دیده می شود متناوب بین فریاد صفرا و تخریب از طریق قوطی های استلا در یک قطعه از فیلم, از شنبه. در یکی دیگر از, یکی از پوشیدن West Bromwich Albion پیراهن می خواهد به آن را با پلیس ضد شورش. در بیشتر نگران کننده ویدئو یک پسر جوان در یک رنجرز قنتد, ژاکت چراغ سیاه و سفید زندگی می کند ماده placard در آتش به فریاد 'سوزاندن, سیاه, c**ts با بنزین.'

و این تنها یک تصویر لحظهای. تقریبا هر تصویر و یا ضبط از راست ایستاده این آخر هفته شامل یک مرجع به فوتبال است.

قبل از این که به باشگاه ارسال شده در همبستگی با پل جنبش برخی از طرفداران تهدید به لغو بلیط فصل خود را. در ژوئن 2, West Brom حمایت از سیاه و سفید کردن سهشنبه دریافت یک پاسخ ها در توییتر, زیبا و خوراکی برگشت: "شما نمی شود از دست رفته است."

بورنموث سر از رسانه ها و ارتباطات, آنتونی مارشال, هدف قرار داده بود با مشابه پنج روز بعد. "اگر شما مسئول @انگلیسی, خوراک توییتر شما باید جلوگیری از فضیلت زنگ نژادپرستانه سیاه زندگی مسائل خشونت و چوب به مسائل است که بر تمام گیلاس طرفداران" او هشدار داده شد توسط یک فن است. "شما در حال از دست دادن باشگاه های زیادی را در میان حامیان واقعی."

مارشال پاسخ داد: "من هیچ عذرخواهی برای باشگاه و یا بازیکنان ما حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. این باشگاه به خود می بالد در برابری انحراف و شمول است. ما می خواهیم برای دیدن تغییر دهید. ما می توانیم بیشتر و بیشتر انجام دهید."

یکی دیگر از دو روز گذشته بود و تاتنهام شروع به بررسی یک حادثه در هرتفوردشایر شهر هددسدن که در آن یک گروه بیشتر از مردان سفید پوست برخی از آنها ادعا برای حمایت از آنها مورد آزار قرار گرفته Black Lives Matter معترضان.

"این هیچ طرفداران ما" اسپرز توییتی. "این باشگاه را تحمل نمی کند نژادپرستانه و تبعیض آمیز و یا نفرت انگیز رفتار از هر نوع. ما به دنبال این خواهد شد و اقدامات لازم را در برابر هر گونه به اصطلاح فن " درگیر است."

بیشتر از 48 ساعت بعد لیورپول رسمی کمک حساب در پاسخ به یک حامی که التماس کرد با Merseysiders به سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در بازگشت از بازیکنان پیراهن و "تعظیم کردن به اراذل و اوباش" و یا او را لغو بلیط فصل.

"سیاه و سفید زندگی مهم است نه صرفا یک شعار است, این یک اصل است که ما بازیکنان و باشگاه به عنوان یک کل پشتیبانی صراحت گفته اند که ارائه شده و او یک فرصت در آموزش و پرورش و ارشاد در لغو روند.

در اوایل این ماه لیورپول مدیر عامل شرکت پیتر مور ناودان یک فن بود که با ارسال یک مجموعه از لحاظ نژادی پیام های توهین آمیز به این باشگاه حساب و برچسب زدن او را به عنوان به خوبی به عنوان صاحبان.

این قاطعانه رد نژادپرستان در میان ما بوده است و استقبال و نیاز به ادامه و گسترش یک مقیاس بزرگتر.

آنها نیاز به برش در زانو با استفاده از بازی به عنوان یک وسیله نقلیه به گسترش نفرت انگیز زهر. آنها نیاز به دانستن آنها به صراحت یکی از ما.

ما باید به آنها تماس بگیرید و اجازه دهید آنها را می دانم که آنها استقبال نمی شود. در جدول زمانی در لوله در تراس. هر جا. نادیده گرفتن آنها و یا اصرار آنها طرفداران فوتبال است شبیه به پاسخ "همه مردان" در پاسخ به از بین بردن خشونت مبتنی بر جنسیت – آن است که بیشتر مضر باشد تا مفید.

دموکراتیک فوتبال بیابان داد نه آموزش دیده در هنر نینجوتسو آنها numbskulls است که بسیار آسان برای شناسایی و ممنوعیت از استادیوم.

این هیچ راز است که بخشی از انگلستان دور پشتیبانی شده ننگین دهه به طور منظم شعله ور خشونت فرو برد و در حالی که در بیگانه ستیزی و نژاد پرستی و romanticised ایده از جنگ.

فا دست از زندگی سوسپانسیون برای اولین بار در سال 2017 پس از دیدن فیلم از طرفداران ساخت نازی سلام و شکاف گلو حرکات در طول یک بازی دوستانه مقابل آلمان در دورتموند.

این ممنوعیت نیاز به تبدیل شدن به هنجار برای رفتار غیر قابل تحمل و حتی در سطح باشگاه.

اعضای دموکرات فوتبال بیابان داد اعتراض در لندن هفته گذشته (گتی)

مثبت پیام – مانند بازیکنان جایگزین کردن نام خود را در پشت پیراهن خود را با زندگی مهم – بسیار مهم است برای آگاهی اما به آن نیاز دارد به تراز وسط قرار دارد با قوی عمل از مقامات.

ضعیف جریمه و کوچک ایستاده تعطیل نیست پرواز کنه. هر بدن حاکم در بازی می توانید انجام دهید بهتر است. هیچ جایی برای نژادپرستی نیاز به بیش از فقط یک برچسب.

وجود دارد نیاز به فشار اجتماعی شرکت ها به بیشتر تنبیهی بیش از حد. توییتر خود را تغییر هدر نمایش تصویر و ایجاد یک زندگی ماده emoji اما پلت فرم است که هنوز هم یک دریای ننگین تبعیض است. گزارش دیوهای اغلب منجر به پرچم پست ها حذف می شود اما حساب مجاز به ادامه پخش خود را سوء استفاده.

اعضای DFLA جمع آوری در اطراف مجسمه وینستون چرچیل (گتی)

پس از یک مجازی اعتصاب از Facebook کارکنان بیش از این دست-رویکرد نظارت خشونت آمیز و شعارهای مارک زوکربرگ نمی خواهد از تداخل با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود" پیام اما متعهد $10million به گروه کار بر روی عدالت نژادی در ایالات متحده است.

ما نیاز به نگه داشتن این سیستم عامل به بالاتر حساب و تقاضا بیشتر است.

این buffoons در روز شنبه ممکن است شناخته شده نیست علت خود و یا تاریخ خود را, اما این یک فرصت برای فوتبال بود کریستالی: نژادپرستان استقبال نمی شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن