GPT-3: 'تا' AI ابزار می توانید طراحی وب سایت و تجویز دارو

هوش مصنوعی ابزار GPT-3 بوده و باعث بهم زدن آنلاین, با توجه به آن قابل توجه توانایی طراحی وب سایت تجویز دارو و

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

هوش مصنوعی ابزار GPT-3 بوده و باعث بهم زدن آنلاین, با توجه به آن قابل توجه توانایی طراحی وب سایت تجویز دارو و پاسخ به سوالات.

GPT-3 کوتاه برای مولد قبل از آموزش ترانسفورماتور و نسل سوم از یادگیری ماشین مدل. یادگیری ماشینی این است که کامپیوتر به طور خودکار می تواند یادگیری از تجارب خود را بدون نیاز به برنامه ریزی.

سلف خود GPT-2 سرفصل های ساخته شده برای تلقی می شود "بیش از حد خطرناک برای آزادی" به دلیل توانایی خود را برای ایجاد متن است که به ظاهر غیر قابل تشخیص از آن نوشته شده توسط انسان است.

در حالی که GPT-2 1.5 میلیارد پارامترهای است که می تواند مجموعه GPT-3 دارای 175 میلیارد پارامترهای. یک پارامتر یک متغیر است که تحت تاثیر قرار داده است شهرت در یادگیری ماشین ابزار و تغییر آنها را تحت تاثیر خروجی از ابزار.

در زمانی که GPT-2 تلقی شد "بیش از حد خطرناک" به انتشار آن با استفاده از 124 میلیون پارامترهای.

GPT-3 است که در حال حاضر در بسته-دسترسی با تظاهرات خود همچنین قابلیت های به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

رمز گذار, رمز گذار, شریف Shameem نشان داده است که چگونه هوش مصنوعی را می توان مورد استفاده برای توصیف طرح که پس از آن خواهد شد ساخته شده توسط AI با وجود آن که آموزش دیده برای تولید کد.

طراح اردن خواننده ایجاد یک روند مشابه برای طراحی برنامه در حالی که یک دانشجوی پزشکی در کینگز کالج لندن قاسم Munye نشان داد که چگونه این برنامه می تواند دسترسی به اطلاعات برای پاسخ به سوالات پزشکی.

داده می شود یک تصویر ناقص هوش مصنوعی نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای "auto-complete' آن را با استفاده از ابزار خود را به نشان می دهد آنچه پیکسل باید 'در تصویر مبتنی بر پایگاه داده است.

به این دلیل است که GPT-3 می توانید نشان می دهد از جمله قابلیت های آن است که آموزش در یک بایگانی از اینترنت به نام مشترک خزیدن که شامل نزدیک به یک تریلیون کلمات داده است.

این ابزار می آید از OpenAI یک هوش مصنوعی در آزمایشگاه تحقیقاتی تقسیم به دو بخش است: یک شرکت برای سود به نام OpenAI LP و غیر انتفاعی, والدین سازمان OpenAI Inc.

ماه گذشته این محصول ساخته شده به صورت تجاری در دسترس است اما هنوز کار مورد نیاز برای انجام شود تا ببینید که چگونه این ابزار باید استفاده شود.

"ما نیاز به انجام آزمایش برای پیدا کردن آنچه که می توانید و نمی تواند انجام دهد" گفت: جک, Clark این گروه سر از سیاست در ماه گذشته.

"اگر شما نمی توانید پیش بینی تمام توانایی های یک مدل شما باید به prod آن را برای دیدن آنچه در آن می توانید انجام دهید. وجود دارد بسیاری از مردم از ما که بهتر است در فکر آنچه در آن می توانید انجام دهید بدتر."

دستیابی بصری چشمگیر, با برخی از رفتن تا آنجا که به نشان می دهد که این ابزار را یک تهدید برای صنعت و یا حتی که آن را نشان خود آگاهی.

اما OpenAI مدیر عامل شرکت سام آلتمن توصیف کرده است "اعتیاد" به عنوان "بیش از حد".

"این قابل توجه (با تشکر برای خوب تعارف!) اما آن را هنوز هم دارای ضعف جدی و گاهی اوقات باعث می شود خیلی از اشتباهات احمقانه. هوش مصنوعی در حال رفتن به تغییر جهان است, اما GPT-3 است که فقط خیلی زود نگاه اجمالی. ما بسیاری هنوز هم به شکل" او گفت:.

علاوه بر سوالات مطرح شده در مورد دقیقا چه دستاوردهای ساخته شده توسط GPT-3.

کوین Lacker یک دانشمند کامپیوتر که قبلا در Facebook و گوگل نشان داد که در حالی که هوش مصنوعی می تواند پاسخ به "حس مشترک" پرسش و پاسخ است که می تواند آشکار به یک انسان غیر قابل دسترس به دستگاه و پرسش که "مزخرف" هستند در پاسخ به عنوان اگر آنها نیست.

این شامل درخواست "چگونه بسیاری از چشم من پا داشته باشد؟", که به GPT-3 پاسخ "پای خود را به دو چشم" و یا این سوال که "چگونه بسیاری از رنگین کمان می کند آن را به پرش از هاوایی به هفده?" که این برنامه پاسخ می دهد "در آن طول می کشد دو رنگین کمان به پرش از هاوایی به هفده."

این OpenAI محققان خود اذعان این نوشته که "GPT-3 نمونه [می] از دست دادن انسجام بیش از اندازه کافی طولانی معابر در تضاد با خود و گاهی اوقات شامل غیر منطقی جملات یا پاراگراف."

الگوریتم های یادگیری ماشین مانند این لزوما "فکر می کنم" و یا حتی درک زبان آنها پاسخ با. این الگوریتم بررسی پایگاه داده های بزرگ از نحو (ساختار جمله) و می تواند از نو خلق کردن یک پاسخ که ممکن است نتیجه درست اما نمی آیند به این نتیجه گیری به عنوان انسان انجام دهد.

"من فکر می کنم بهترین قیاس با برخی از کشور قادر به ساخت بسیار بلند آسمان خراش" پسر ون دن Broeck استادیار علوم کامپیوتر در دانشگاه UCLA گفت VentureBeat.

"مطمئن شوید که مقدار زیادی از پول و مهندسی تلاش می رود به ساختمان این چیزها. و شما می توانید از "دولت از هنر" در ساختمان ساختمان های بلند. اما ... هیچ پیشرفت علمی در هر se. هیچ کس نگرانی در مورد ایالات متحده آمریکا در حال از دست دادن رقابت خود را در ساخت ساختمان های بزرگ به خاطر شخص دیگری مایل به پرتاب پول بیشتر در مشکل. ... من مطمئن هستم که دانشگاهیان و شرکت های دیگر خواهد بود خوشحال به استفاده از این زبان مدل پایین, وظایف, اما من فکر نمی کنم آنها اساسا تغییر و پیشرفت در هوش مصنوعی است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب