گوگل برنامه اشتراک خدمات راه اندازی در بریتانیا هفته آینده

گوگل توسعه یافته این بازی پاس اشتراک برنامه و بازی خدمات برای دستگاه های آندروید به مخاطبان بین المللی. این سر

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

گوگل توسعه یافته این بازی پاس اشتراک برنامه و بازی خدمات برای دستگاه های آندروید به مخاطبان بین المللی.

این سرویس در حال آمدن است به بریتانیا در این هفته و همچنین استرالیا, کانادا, فرانسه, آلمان, ایرلند, ایتالیا, نیوزیلند و اسپانیا.

این هزینه £4.99 در هر ماه و یا £29.99 در هر سال می توان تقسیم در میان پنج سایر اعضای خانواده و در دسترس است بر روی تمام موبایل ها و دستگاه های قرص در حال اجرا آندروید 4.4 یا بعد از آن.

در راه اندازی آن ارائه عناوین از جمله Stardew دره حاکم: بازی تاج و تخت, Terraria, بنای یادبود دره و Star Wars: Kniهاي قدیمی, جمهوری, در میان دیگران, اما اضافه کردن و حذف عناوین در طول زمان است.

گوگل می گوید در یک پست وبلاگ که آن را به ارمغان آورده است 150 عناوین جدید به اشتراک جمله سونیک خارپشت بازی و indie عنوان Teslagrad, Forgotton آن و سالی که همه.

توسعه به معنی بازی با تصویب ارائه می دهد بیش از 500 نرم افزار و بازی.

گوگل تنها شرکت است که ارائه خدمات اشتراک برای برنامه های کاربردی; اپل یک سرویس مشابه به نام اپل بازی های آنلاین برای کاربران iOS.

بر خلاف Google Play تصویب آن نیز ارائه می دهد برخی از برنامه های حق بیمه اپل, بازی های آنلاین تنها ارائه می دهد بازی های ویدئویی است.

در طول زمان گوگل اضافه شده آگهی رایگان نسخه از پادکست برنامه Podcast Republic, دیجیتال, طراحی برنامه ArtFlow و موسیقی, نرم افزار میکس Cross DJ Pro به عنوان بخشی از اشتراک.

این شرکت گفته است که هنوز چه خدمات در دسترس خواهد بود زمانی که از آن بازدید UK, اما وجود دارد یک ماه آزمایشی گزینه در دسترس بنابراین کاربران می توانید تست چگونه مفید اشتراک خواهد بود قبل از پرداخت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب