Glee استار سامانتا افزار می گوید: Lea Michele تهدید به ‘تماس با رایان مورفی’ و او را اخراج می

Glee بازیگر Samantha Marie افزار صحبت کرده در مورد کار با Lea Michele برای اولین بار پس از متهم این بازیگر از زندگی “زندگی در جهنم”.

صحبت کردن با انواعشبکه که در ابتدا به نام میشل برای نمایش “پس از سانحه microagressions” نسبت به او دقیق چگونه نشان می دهد ستاره نشان داد “سوء استفاده” رفتار به او هنگامی که او پیوست Glee برای فصل ششم در سال 2013.

“من می دانستم که از یک روز وقتی که من تلاش خودم را معرفی کنم. وجود دارد هیچ چیز تدریجی در مورد آن” Ware گفت. “به عنوان به زودی به عنوان او تصمیم گرفت که او نمی خواهم من آن بسیار مشهود بود.”

توصیف “سکوت درمان خیره فراز این به نظر می رسد که تحت نظر او نفس عجیب و غریب انفعالی پرخاشگری” این بازیگر که با بازی جین در بازی موزیکال, کمدی به یاد می آورد یک لحظه که در آن میشل humiliated او را با تهدید به اخراج در حالی که فیلمبرداری یک گروه بزرگ صحنه.

افزار توضیح داد: “زمانی که شما در حال عکسبرداری از یک صحنه گاهی اوقات این دوربین بر شما و گاهی اوقات آن را نمی, اما شما هنوز هم باید در صحنه است.

“دوربین نیست بر ما نه مثل ما تا به حال به یک جریان بنزین را کنترل کامل عملکرد, اما, ظاهرا, من goofing در اطراف هنگامی که دوربین نبود من و او در زمان که به من که بی احترامی به او است.”

با وجود دریافت یادداشت از مدیر یا تیم تولید شبکه شوکه شده بود که میشل “منتظر ماند تا صحنه بود و او را متوقف کرده و در وسط صحنه و انجام یک “بیا اینجا” ژست, مانند, چگونه یک مادر به فرزند خود را” قبل از اینکه خواستار: “‘شما نیاز به آمده در اینجا در حال حاضر است.'”

“من گفتم:” نه “و این زمانی است که او تصمیم گرفت به تهدید من و گفت: او را از تماس با رایان مورفی در آمد و من آتش” وره ادامه داد.

اعتراف به این که او هرگز نمی دانستند گزارش میشل رفتار شد یک گزینه این بازیگر توضیح داد: “من به یاد داشته باشید اولین روز من در واقع صحبت کرد و متاسفانه هیچ کس چیزی. آنها فقط شانه ای بالا انداخت و مانند ‘که او.’

“هیچ کس توقف این چیزهایی که یک موضوع است چرا که محیط زیست شد کمک به تداوم این سوء استفاده است.”

افزار اصل مشترک تجربه او با میشل پس از این بازیگر نوشته شده در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش با Ware پاسخ: “به یاد داشته باشید زمانی که شما ساخته شده من اولین تلویزیون فرفره جهنم زندگی?!?! چون من هرگز فراموش نکنید. من اعتقاد دارم که شما همه گفته که اگر شما این فرصت را به شما خواهد ‘s*** * * * در من کلاه گیس!’ در میان دیگر آسیب زا microaggressions ساخته شده است که من سوال حرفه ای در هالیوود است.”

صدای جیر جیر خود را وادار همکار Glee ستاره Heather Morris and Alex Newell به جلو آمده و در مورد میشل “قلدری” در حالی که trans مدل پلاستیکی شهید بعد متهم این بازیگر از ساخت او را به احساس مانند یک “سیرک عجایب”.


مستقل است و با نزدیک شدن میشل نمایندگان برای اظهار نظر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید