دمی مور دفاع فرش حمام: 'آن را در واقع کاملا خوب'

دمی مور خطاب او فرش شستشوی بعد از طرفداران انتقاد "سوال برانگیز" خانه دکور انتخاب کنید. هفته گذشته این بازیگر

توسط FARDAALEFBA در 25 تیر 1399

دمی مور خطاب او فرش شستشوی بعد از طرفداران انتقاد "سوال برانگیز" خانه دکور انتخاب کنید.

هفته گذشته این بازیگر به اشتراک گذاشته یک نگاه اجمالی از حمام او را تبدیل به اتاق که در آن او ثبت, جدید, وابسته به عشق شهوانی, پادکست, Dirty Dianaدر توییتر.

در عکس مور دیده می شود نشسته بر روی گل-چاپ کوچ در وسط دیوار به دیوار فرش حمام - باعث واکنش فوری از سردرگمی و وحشت در رسانه های اجتماعی.

"من را دیده اند بسیاری از سوال دکور خانه در عمر کوتاه اما هیچ چیز مثل دمی مور حمام" یکی از طرفداران توییتی. "یک کلمه: فرش."

روز سه شنبه طی مجازی ظاهر در اواخر شب با Seth Meyers, the Ghost بازیگر در دفاع از تجهیز خانه (persian).

تماس در حالی که نشسته در گل کوچ مور توضیح داد که فرش نبود در واقع تصمیم او بلکه او را شوهر سابق بروس ویلیس است.

"که در اصل یک بروس ویلیس انتخاب برای قرار دادن آن در او" مور گفت: از آیداهو خانه که در آن زن و شوهر مطرح فرزندان خود را.

57 ساله نیز اذعان کرد که آب و هوا نقش مهمی در تصمیم گیری گفتن Meyers: "ما همچنین در کوه زندگی می کنند که از آن می شود بسیار سرد است. بنابراین آن را هرگز به من م آن را در واقع کاملا خوب است."

"ما با قرار دادن فرش در حمام!," او اضافه شده است.

با وجود انتقاد مور گفت: او لذت می برد و منافع عمومی را در دکور خانه انتخاب کند.

"من از علاقه ای که رفته به همه من کمی عجایب چرا که این محل قطعا در خانه های بسیاری از گنجینه های من," او گفت:. "من تا به حال برخی می خندد بیش از این نظرات با خانواده من است."

در حالی که مادر از سه به نظر می رسید برای پیدا کردن نظرات در مورد دکوراسیون خانه انتخاب سرگرم کننده او اشاره دارد که یکی از جزئیات او "بیشتر نا امید" است که مردم به نظر می رسید را نادیده می گیرند - که روی نیمکت در سوال بود در واقع مینیاتوری نیمکت.

توضیح داد که او نمی تواند متناسب با اندازه کامل مبلمان به حمام مور گفت که او به جای تکیه های مینیاتوری کوچ او ساخته شده است "برای فرزندان من مدتها پیش".

"بنابراین من فقط میل این کودک در آن وجود دارد," او گفت:.

به همین دلیل او تصمیم گرفت به رکورد او پادکست در حمام, در وهله اول, مور نشان داد که اتاق "بهترین صدا".

"ما در حال انجام این پادکست که ما در اینجا به بحث در مورد, و ما تا به حال برای پیدا کردن مکانی برای بهترین صدا," او گفت:. "بنابراین من یک تست در گنجه من من در مکان های مختلف. چه آمد است که حمام بود و بهترین صدا."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب