Glastonbury: Jessie Ware 'تایید' به صورت 2021 جشنواره به عنوان امیلی Eavis می پرسد خواننده برای بازگشت

خواننده Jessie Ware اتحاد غیررسمی تایید شده است به عنوان اولین مجری در گلستنبوری 2021. نوازنده که آلبوم جدید خ

توسط FARDAALEFBA در 6 تیر 1399

خواننده Jessie Ware اتحاد غیررسمی تایید شده است به عنوان اولین مجری در گلستنبوری 2021.

نوازنده که آلبوم جدید خود را چه لذت بخش است, منتشر شده روز جمعه (26 خرداد) با توجه به انجام در جشنواره امسال قبل از آن لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حالی که مصاحبه امیلی Eavis برای پادکست رفتار جدولانبار بود غیررسمی تایید برای جشنواره 2021 خط با Eavis درخواست خواننده: "جسی آیا شما تا برای آینده را سال آینده ؟ منظورم این است که من فکر ما یک برنامه را در حال حاضر."

Ware پاسخ داد: "کاملا صد در صد. من مانند وجود دارد من فرصت بازی این آلبوم pass me by.

"اوه خدای من کاملا! من در حال حاضر آن را در شنیدن تایید من آینده من خواهد بود کاملا وجود دارد, با زنگ در است."

آن است که در حال حاضر ناشناخته است که هنرمندان دیگر با توجه به انجام در سال 2020 جشنواره باز خواهد گشت در سال 2021 با Diana Ross, تیلور سویفت و Kendrick Lamar همه رزرو شده به تیتر این پس لغو رویداد.

این رویداد را سال بود به مناسبت سالگرد 50 از موسیقی و هنر در جشنواره شایسته مزرعه در سامرست که باید اجرا از 24 تا 29 ژوئن.

اعلام لغو این جشنواره امیلی و مایکل Eavis گفت: "به وضوح این دوره از عمل ما امید را برای ما 50th anniversary event اما پس از دولت جدید اقدامات این هفته اعلام کرد – و در برابر چنین بی سابقه عدم قطعیت – این است که در حال حاضر ما تنها گزینه قابل دوام است."

طرفداران موسیقی در خانه قادر خواهد بود به تماشای برخی از به یاد ماندنی ترین گلستنبوری اجرای برنامه از سراسر سال در BBC iPlayer آخر این هفته از جمله دیوید بووی 2000 مجموعه ای که هرگز پخش کامل قبل از.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن