‘پر زرق و برق تصورات غلط’: توهمی پزشکان در تلویزیون نیست واقعیت

Wمرغ باز کنم تا در مورد ارجاع من به صورت یک اختلال طیف اوتیسم ارزیابی من در قرعه کشی نمونه از تنها مرجع محبوب من برای یک توهمی دکتر – چه در تلویزیون به تصویر کشیده.

شما احتمالا دیده می شود این درام پزشکی – دکتر خوب, خانه, grey’s Anatomy. بیشتر وجود دارد. همه آنها و یا اشاره به یک کلیشه اوتیسم در برخی از شخصیت های.

این دکتر خوب , خود,,,,, Dr شان مورفی یک فولاد کارآموز با حافظه عالی یاد و توجه به جزئیات که چهره انگ اما اغلب موجب صرفه جویی در روز به دلیل صفات اثبات کسانی که شک او اشتباه است. دکتر ویرجینیا دیکسون بود به طور خلاصه از عمل جراحی قلب در grey’s Anatomyبا منافع خاص آگهی توسط رله از قلب مبتنی بر حقایق و تمایل به بیش از توضیح روش به بیماران و همچنین به عنوان یک دوست نداشتن تماس فیزیکی و پوشیدن اضافی دنده محافظ در طی عمل جراحی.

در حالی که من می تواند مربوط به برخی از جنبه های این شخصیت ها – هر دو در تلاش و نقاط قوت – من واقعی تر به نظر می رسد خسته کننده و پنهان است. جنگ مانند حساسیت به سر و صدا مبارزه با بحث گم شدن در بیمارستان در حال توسعه مکانیسم های مقابله ای برای سازمان یا دردناکی دقیق پاسخ من به ایمیل چه با من دفن و ماسک را با یک لبخند در طول روز کار. مبارزات کنار من هم احساس می کنید که برخی از “صفات” اجازه خواهد داد که من به یک دکتر بزرگ است.

من (و دارم!) این تلویزیون را نشان می دهد اما همچنین بسیاری از تصورات غلط و فریبنده عدم انجام عدالت به جامعه مبتلا به اوتیسم. طیف وسیعی از علائم و تشخیص مسیرهای متفاوت بوده و به طور قابل توجهی بین افراد خیلی کلیشه ای تلویزیون توهمی دکتر نیست همیشه یک تصویر که ما که هستیم.

است و “ما” – هر چند من تجربه خود من است و من نمی توانم صحبت می کنند و برای همه است. تعداد مطلق از توهمی پزشکان تمرین در این حرفه هستند ناشناخته است. یک مطالعه نشان می دهد یک 1 درصد شيوع در پزشکان عمومی و ممکن است بین تخصص های مختلف با صفات کشیده شده به سمت های مختلف از تخصص پاتولوژی به جراحی مغز و اعصاب.

چیزهایی که ممکن است من خدمت در یک حرفه ای به عنوان یک دکتر عبارتند از توجه به جزئیات بیش از حد تمرکز و خلاقیت در تشخيص و درمان است. افزایش همدلی است که اغلب به تصویر کشیده نشده است در تلویزیون و یا انتظار می رود – و چیزی است که من استفاده از در هر بیمار و یا همکار روبرو می شوند.

به عنوان گیج کننده برای قوانین و مقررات, من خودم پدیده هنگامی آشکار شد بیش از خوب (موسسه ملی سلامت و مراقبت تعالی) دستورالعمل – که کمک می کند تا در امتحانات. منافع خاص می توانید فرم خود من که چگونه بدن انسان سازگار بودن در فضا. به طوری که من صحبت در همایش با حضور جامعه سخنرانی انجام پروژه های تحقیقاتی اتمام دوره در آژانس فضایی اروپا هستم و تا پایان مصرف یک سال از آموزش پزشکی به تحقیق در این موضوع است. علاقه است که بسیار متنوع است از نمونه کار در بیمارستان و من از شدت علاقه به آن نتایج در مکالمات و اوراق قرضه با همکاران و بیماران است.

دکتر ویرجینیا دیکسون است “grey’s Anatomy’ (ABC)

من پیدا کردم به خاطر من فضا با مضمون گوشی پزشکی که دکتر در حال اجرا یک کلینیک من سایه واجد شرایط حمل و نقل هوایی معاینات پزشکی که پس از آن به من کمک کرد تا به دست آوردن تجربه کاری فرصت ها در این زمینه است. من هم این شور و شوق با یک بیمار که نوه می خواهد به یک فضانورد و ما شوخی است که من می تواند انجام معاینه فیزیکی در یک آژانس فضایی یک روز. عشق من برای فضا و دانشگاه است که جدید نیست; من در رشته فیزیک نجومی و دکترا در فیزیک.

از نظر مشکلات برای من حرکت هر چند هفته برای قرار دادن و زندگی مشترک در بیمارستان محل اقامت شده است مالیات. من اغلب زمانی که خسته همسالان هستند به علت اضافه بار ذهنی از پوشش در تمام طول روز. همراه با سر و صدا حساسیت آن می تواند مرا سوخته. بسیاری از افراد مبتلا به اوتیسم رنج می برند از سلامت روحی و روانی شرایط و به ویژه ناتوانی های یادگیری. حیاتی برای حمایت از حق درمان و تنظیمات برای این. که ما منجر به کاغذ بازی بی پایان و جلسات مورد نیاز به منظور دریافت که پشتیبانی می کند. و البته تشخیص مورد نیاز است که شامل تعداد زیادی از انتظار برای قرار ملاقات. در حالی که من سپاسگزار است که این حمایت وجود دارد این موانع به آن واقعی هستند.

نیز وجود دارد که ترس از تعصب و مبارزه ثابت نگه دارید تا در یک برنامه آموزشی طراحی شده برای افراد غیر مبتلا به اوتیسم پزشکان. آموزش پزشکی است که به چالش کشیدن برای همه – و حتی بیشتر از آن برای ما.

تنها به تازگی پس از جستجوی آنلاین را پیدا کنم همکاران در ارتباطند. من پیوست Facebook گروه توهمی برای پزشکان و دیگری برای دانشجویان پزشکی. به یک فضا برای بحث در مورد مشکلات و یاد بگیرند که چگونه دیگران را در برخورد با مشکلات است خوش آمدید. این فضاهای آنلاین پیشگام بودند توسط یک توهمی که آشکارا دقیق تجربه او به تازگی در یک سریال توسط کالج سلطنتی پزشکان به نام این پزشک می تواند.

در حالی که آنچه شما در تلویزیون می بینید ممکن است سرگرم کننده – و این نوع از نمایندگی ضروری است – من فکر می کنم ما باید به استقبال قهرمان و فعال در زندگی واقعی و توهمی پزشکان برای موفقیت در همیشه در حال تغییر و به طور فزاینده به چالش کشیدن جهان پزشکی. این افکار تکرار شد در لانست روانپزشکی در اوایل سال جاری تشریح ما “نادیده گرفته شده دارایی به دارو”.

اگر شما فکر می کنم شما ممکن است نیاز به یک ASD ارزیابی صحبت با دکتر خود و یا بهداشت حرفه ای تیم.

نینا لوئیس Purvis یک پزشک و محقق در فضای پزشکی در کالج کینگ لندن است. این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در گفتگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>