Ennio Morricone مرگ: برنده جایزه اسکار, آهنگساز, درگذشت 91

برنده جایزه اسکار, آهنگساز, Ennio Morricone درگذشت در سن 91. ایتالیایی نوازنده که به ثمر رساند بیش از 500 فیلم

توسط FARDAALEFBA در 16 تیر 1399

برنده جایزه اسکار, آهنگساز, Ennio Morricone درگذشت در سن 91.

ایتالیایی نوازنده که به ثمر رساند بیش از 500 فیلم و تلویزیون را نشان می دهد درگذشت در روز دوشنبه (6 جولای) در پردیس زیستی-پزشکی در رم یک هفته پس از تحمل یک سقوط است که در آن او خود را شکست استخوان ران. مرگ او تایید شد وکیل خود جورجو Assumma.

متولد سال 1928 Morricone شروع کار خود را به عنوان یک نوازنده ترومپت قبل از تبدیل به فیلم ترکیب در سال 1961 در حال رفتن به ایجاد موسیقی برای بیش از 70 برنده جایزه فیلم.

در سال 1966 Morricone تشکیل شده یاد موسیقی متن فیلم خوب, بد و زشت, یک نمره تا نفوذ آن به دست آورده او را به یک نقطه در Grammy Hall of Fame در سال 2009.

آهنگساز به سرعت تبدیل شد پرکار نام در هالیوود, کار با کارگردانان از جمله دان سیگل الیور استون و وارن بیتی.

آن کار خود را با کوئنتین تارانتینو است که در نهایت به دست آورده خود را به او جایزه اسکار برای این نفرت هشت در سال 2016. این ساخته موریکونه در 87, قدیمی ترین فرد برای برنده شدن در یک رقابت اسکار در آن زمان است.

صحبت در مورد همکاری با تارانتینو, Morricone توصیف کار بر روی فیلم خود را به عنوان "کامل ... چرا که او به من داد هیچ نشانه, هیچ دستورالعمل."

او گفت: گاردین: "من نوشت: نمره بدون کوئنتین تارانتینو دانستن هر چیزی در مورد آن و سپس او به پراگ زمانی که من آن را ضبط و بسیار خوشحال بود. بنابراین همکاری مبتنی بر اعتماد و یک آزادی بزرگ برای من است."

موریکونه نیز تشکیل شده موسیقی برای ماموریت (1986), The Untouchables (1987), Cinema Paradiso (1988) و بهترین پیشنهاد (2013).

مدت کوتاهی پس از 90 روز تولد Morricone بازی نهایی خود را تا کنون تاریخ تور در ماه ژوئن 2019, به مناسبت آخرین بار او انجام موسیقی خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن