گی ورزشکار المپیک تام باسورث گفت: ‘f**s نیست, خوش آمدید در دو و میدانی’ توسط داوطلب

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

انگلیسی, ورزشکار المپیک تام باسورث ادعا کرده است که او در معرض ضد همجنس سوء استفاده از یک داوطلب در رسانه های اجتماعی که به او گفت که “f**s نیست, خوش آمدید در دو و میدانی”.

بریتانیا دو و میدانی تماس racewalker باسورث که همجنسگرا است و یک سفیر برای Stonewall کمپین برای برابری, برای, لزبین, گی, دوجنسي, گروهی, ترانس مردم است.

نوشتن در یک سری از توییت در روز یکشنبه باسورث ادعا که او موفق به دریافت یک سوء پیام در توییتر که به دنبال یک حادثه قبلی که او گزارش قلدری در سال 2018 از یک مقام رسمی در ایالت یورکشایر درشمال انگلستان.

30 ساله توضیح داد که رسانه های اجتماعی پیام او را دریافت از “دو و میدانی داوطلب” از همان شهرستان است.

“من یک بار در توییتی در مورد دو و میدانی رسمی قلدر و من متهم شد که در اشتباه” باسورث نوشت.

“بنابراین من قصد دارم با احتیاط اما من آنها را یک دو و میدانی داوطلب از همان شهرستان messaged به اجازه دهید من می دانم, ‘f** * * * ها مثل من نیست خوش آمدید در دو و میدانی’. 2020 پر من با امید است.”

باسورث افزود: “من گزارش مربوط به رسانه های اجتماعی پلت فرم. من تصور آنها نمی خواهد که به جرات می گویند هر چیزی در فرد خواهد شد اما نگه داشتن چشم را.

“من خندید (برای خودم) و مسدود شدن آنها. نمی خواهد درگیر با آن است که هر بیشتر. من فقط در خلق و خوی برای گسترش شادی.”

بریتانیا دو و میدانی را تایید کرده اند که آنها آگاه هستند از این حادثه و باسورث دوباره ارسال شده در توییتر در روز یکشنبه بعد از ظهر به می گویند که بدن حاکم شده بود در لمس همراه با تعدادی از حمایتی پاسخ از کاربران رسانه های اجتماعی.


“با تشکر برای همه دوست داشتنی, پیام, بسیار, عشق و همبستگی” او گفت:. “با تشکر از @BritAthletics برای رسیدن به.

“به این مناسبت من تصمیم به آن را بیشتر. هر تکرار آن نخواهد بود. من با اعتماد به نفس در خود من پوست و محافظت از کسانی که نیستند.”

باسورث ششم به پایان رسید در ریو 2016 20 کیلومتر نژاد و یک مدال امید رفتن به توکیو در سال آینده برای صفحاتی دوباره مرتب 2020 بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید