Garmin پایین: چه ransomware چرا که آن را بسیار مضر و چه بد پارسیان?

تناسب اندام غول پیکر, Garmin تجربه جهانی قطع برق است که به نظر می رسد ناشی از یک عفونت ransomware حمله.

این حمله منجر به این شرکت نیاز به تعطیل آن متصل خدمات و مراکز تماس.

اما Garmin شرکت تنها به هدف از یک ransomware حمله. سازمان های دیگر از جمله بیمه خدمات درمانی و هوندا اند این موضوع از حملات.

Ransomware خطرناک است و می تواند در هر زمان اگر شرکت ها و کاربران را ندارد احتیاطی لازم برای حفاظت از خود است.

چه ransomware

Ransomware است ارسال توسط افراد مخرب به سازمان به منظور رمزگذاری داده های خود را. این افراد مخرب را تهدید می کند تنها به رمزگشایی داده ها اگر سازمان می پردازد و آنها را باج معمولا از طریق cryptocurrency.

با توجه به اخیر Garmin حمله هکرها رمزگذاری فایل ها و شرکت باید گزارش خواستار 10 میلیون دلار اگر چه که هنوز به تایید شود.

در بسیاری از موارد اگر هکرها را دریافت وجوه خود را در قیمت افزایش خواهد یافت. در نهایت فایل را می توان حذف شده است.

چه WastedLocker’?

در حالی که Garmin است رسما تایید کرد علت حمله های متعدد رسانه های خبری گزارش کرده اند که آن را ناشی از یک WastedLocker ransomware با توجه به Garmin کارکنان و همچنین منابع ظاهرا به حمله.

گزارش شده است که بدنبال آن بخش اقدام به خاموش کردن از راه دور از تمام رایانه های موجود در شبکه که ناشی از جهانی قطع برق.

WastedLocker حملات اداره یک سازمان شناخته شده به عنوان بد پارسیان که اعتقاد بر این است که به واقع در روسیه است. این حملات معمولا به کارگردانی نسبت به شرکت های خاص و می تواند تقاضا تا 10 میلیون دلار با توجه به MalwareBytes.

امنیت سایبری: MalwareTech چگونه او “به طور تصادفی” متوقف گسترش ransomware

چگونه می توانم ransomware

Ransomware می تواند به دست آمده از طریق روش های مختلف. معمولا از طریق ایمیل های ناخواسته با خطرناک پیوست که با لباس مبدل خود را به عنوان بی ضرر تصاویر و یا اسناد و مدارک.

Cybercriminals همچنین می توانید با استفاده از مهندسی اجتماعی – تظاهر به کاربران دیگر – به منظور پنهان کردن نیت واقعی. این شامل مسئله به خدمات دولتی برای مثال به منظور ترساندن کاربران را به پرداخت فایل های.

نیز وجود دارد یک تنوع به نام “leakware” است که در آن هکر تهدید به انتشار اطلاعات شخصی در مورد یک قربانی اگر آنها پرداخت می شود, اما این است که کمتر از استاندارد ransomware به دلیل مشکل در پیدا کردن اطلاعات است.

نرم افزارهای مخرب نیز می تواند گسترش از طریق تبلیغات است. مخرب ad می تواند به ارسال فایل های مضر را به کاربران کامپیوتر بدون دانش خود را و یا تغییر مسیر مردم را به کیفری سرور.

در سال 2018 یوتیوب تبلیغات ربوده کامپیوتر به آنها را معدن Monero cryptocurrency با استفاده از کامپیوتر’ قدرت پردازش.

برخی از ransomware می تواند به اندازه کافی قدرتمند برای کامپیوتر بدون نیاز به فریب کاربران است. NotPetya که مورد حمله این سیستم در اوکراین با استفاده از یک آسیب پذیری امنیتی به منظور گسترش قتل عام.

چگونه می توانم محافظت از خودم از ransomware

بهترین جرم است خوب دفاع; بهترین راه برای محافظت از مردم از ransomware است که توقف آنها در وهله اول.

با استفاده از قوی امنیت سایبر مجموعه حیاتی در حفاظت از خود را از فایل های مخرب و تبلیغات به عنوان این برنامه می توانید تشخیص مسائل کاربران می توانند قبل از.

همچنین مهم است به بازگشت به بالا اطلاعات خود را به طور منظم برای اطمینان حاصل شود که هر گونه فایل های که ممکن است رمزگذاری شده و یا حذف شده غیر قابل استرداد نیست.

اطمینان حاصل کرد که تمام سیستم های خود را باقی می ماند تا به امروز نیز تمرین خوبی. این WannaCry ransomware حمله که رنگ باخته بیمه خدمات درمانی بود که با توجه به یک سوراخ در نرم افزار مایکروسافت از 2017.

اگر چه مسئله امنیتی شده بود وصله بسیاری از مردم بود نه از نصب به روز رسانی و در نتیجه خود را به سمت چپ آسیب پذیر برای حمله به.

این نیز مهم است که نرم افزار را نصب کنید و یا آن را حقوق مدیر مگر اینکه آن را از یک منبع معتبر.

Ransomware شایع تر در مکینتاش و یا رایانه های شخصی?

Ransomware است که به طور کلی شایع تر بر روی کامپیوتر در حال اجرا ویندوز مایکروسافت از آنها در اپل سیستم عامل macOS اگر چه کامپیوترهای اپل هنوز هم می تواند آلوده شده توسط virus.

یک اسطوره است که کامپیوترهای اپل در حال سخت تر برای هک اما در واقع reason ransomware است که کمتر رایج بر روی مک بوک است که به سادگی با توجه به سهم بازار.

در حالی که مدلهای macbook را تا حدود 20 درصد از لپ تاپ در انگلستان HP است رایج ترین نام تجاری است که با استفاده از مایکروسافت ویندوز است. Acer, Lenovo, Dell و Toshiba و Asus بعدی پنج رایج ترین علامت های تجاری که همه آنها عدد است.

آن را به سادگی کمتر شده است پاداش برای هکرها برای توسعه نرم افزار برای اپل, بازار اما, به عنوان مدلهای macbook گران تر از رایانه های شخصی و به عنوان اپل سهم بازار رشد می کند که ممکن است تغییر به عنوان هدف هکرها شایع تر, ثروتمند کاربران است.

باید چه کار کنم اگر من ransomware

یکی از مهم ترین چیزهایی است که یک قربانی می توانید انجام دهید اگر آنها گرفتار شده اند توسط یک عفونت ransomware حمله به پرداخت کاربران ، که به سادگی تشویق جنایتکاران به آنها حمله دوباره.

آن است که تضمین شده نیست که هر ransomware خواهد باز کردن فایل پس از پرداخت.

پیدا کردن و با استفاده از قوی ransomware بازسازی نرم افزار از یک شرکت معتبر بهترین راه برای مقابله با عفونت است. اگر چه این فایل ها ممکن است قابل بازیابی واقعی ransomware خواهد شد سرنگون از کامپیوتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>