مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

گرت سوتگیت به نام-بررسی دو لیدز یونایتد بازیکنان به عنوان اعضای احتمالی انگلستان قهرمانی اروپا تیم ملی در سال آینده پس از این مسابقات به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سوتگیت نگه داشتن زبانه ها در هافبک Kalvin فیلیپس و بن سفید روی وام برایتون مدافع و او معتقد است که هر دو می تواند رقابت برای یک محل اگر بازی به طور منظم لیگ برتر فوتبال در فصل آینده.

این مدیر انگلستان معتقد است که به تعویق افتادن یورو را به بازیکنان جوان در حال حاضر در حاشیه فوتبال بین المللی یک فرصت برای شکستن به خود 23-مرد انتخاب شده است.

و سوتگیت امید uncapped نوجوان چشم انداز در حال حاضر در حال بازی در پرواز بالا – مانند منچستر سیتی را Phil Foden و منچستر یونایتد همتای ماسون گرینوود – بازی خواهد کرد به اندازه کافی رقابتی فوتبال برای کسب یک محل.

“هنگامی که ما در حال تجزیه و تحلیل بازیکنان ما – و ما انجام داده ایم بسیار زیادی در عمق تجزیه و تحلیل در ماه های گذشته موقعیت موقعیت – بحث ما در مورد پتانسیل زیادی,” او گفت:. “با Greenwoods و Fodens من فکر می کنم که خوب است.

بن سفید نیز در حال پیگیری توسط وینستون (Arsenal FC طریق گتی ایماژ)

“خطر زمانی است که شما در حال صحبت کردن در مورد پتانسیل در 24 و 25. این بستگی به این دارد که چه فصل خود را شروع می شود به مانند نگاه کنید. در صورتی که یک فصل از نظر فرصت ماسون کوه را در این سال بازی کردن در لیگ قهرمانان بازی در چهار طرف تحت فشار – پس از آن که می تواند یک توسعه بزرگ سال برای آنها.

“من بسیار آگاهانه خواهد بود وجود دارد یک گروه از حدود 30 تا 35 که در داخل و اطراف ما تیم ملی گذشته 12-18 ماه خواهد شد که در قاب اما وجود خواهد داشت برخی از بچه ها که دیر می آیند.

“ما صحبت کردیم در مورد این دو اما آن می تواند یک بن سفید است که در وام در لیدز یا Kalvin فیلیپس که نمی بازی فوتبال لیگ برتر نشده است. کسانی که انواع از بازیکنان می تواند به قاب. ما همیشه به آنچه در آن مانند به نظر می رسد.”

Foden در خصوص مخفیگاه آنان شده است برای تبدیل شدن به یک انگلستان به طور منظم برای برخی از زمان در حال حاضر است اما هنوز در انتظار به ارشد خود را اولین دو و نیم سال پس از اولین حضور خود را برای شهرستان.

هنوز هم فقط 20 ساله Foden تاکنون 26 بار برای پپ گواردیولا تیمش در این فصل و در عین حال ساخته شده است که تنها سه لیگ برتر شروع می شود و سوتگیت می خواهد به دیدن او بازی بیشتر به طور منظم در آینده است.

“من فکر می کنم آن را بسیار جالب ما شاهد این هستیم که به نوعی بازیکن در این نوع از پیشرفته هافبک نقش مانند کوه مانند Foden که ما تا به حال چنین امید زیادی برای در انگلستان سیستم کاملا در حالی که” او گفت:.

“فیل است که قطعا یک نوع متفاوت از بازیکن, با ویژگی های است که نادر در بازی ما است.

“این فوق العاده است که ما در حال توسعه این بازیکنان اما چیزی که واضح است این است که او به بازی. اگر او را بازی نمی کند به طور منظم… اگر او می تواند به منچستر سیتی تیم او را به وضوح در بازی در سطح بسیار بالا خواهد بود و او در تیم ملی ما بدون شک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im