24/7 سامریان آگاهی بعد: چگونه برای کمک به اگر شما نگران این هستید کسی است که با داشتن افکار خودکشی

در اطلاعات منتشر شده توسط دفتر آمار ملی یافت که خودکشی در انگلستان آمار یک رکورد در سال 2019. ارقام یافت که ن

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

در اطلاعات منتشر شده توسط دفتر آمار ملی یافت که خودکشی در انگلستان آمار یک رکورد در سال 2019.

ارقام یافت که نزدیک به سه چهارم از مرگ و میر در میان مردان با شایع ترین گروه سنی مبتلا بودن کسانی که سن بین 50 و 54.

در پاسخ به این آمار Dr الیزابت وی همچنین می گوید رئیس تحقیقات در موسسه خیریه سامریان اظهار داشت: "هر یک از این مرگ و میر یک تراژدی است که ویران خانواده و دوستان و جوامع است. خودکشی پیچیده است و به ندرت ناشی از یک چیز است."

هر ماه جولای سامریان سازماندهی یک کمپین به نام "صحبت ما" به منظور بالا بردن آگاهی از خدمات این سازمان فراهم می کند و در درون جوامع محلی و برجسته است که آنها در دسترس هستند برای کمک به "برای هر کسی که نیاز به کسی برای گوش دادن 24/7 بدون قضاوت و یا فشار".

در ماه در 24 جولای, 24/7 سامریان روز آگاهی می گیرد به عنوان یک وسیله برای تشویق هر کسی که ممکن است نیاز به کمک برای رسیدن به این موسسه خیریه برای حمایت از.

اگر شما نگران در مورد یک فرد در زندگی خود را – که آیا آنها یک دوست و عضو خانواده یا همکاران – شما می توانید آن را روشن است که شما وجود دارد برای آنها درخواست آنها را به شما بگویم که چگونه آنها احساس و با تشویق آنها را به صحبت می کنند به یک سامریان داوطلب.

آن Gilchrist, یک, گوش دادن داوطلب در سامریان Folkestone شعبه مراسم مستقل در مورد چگونه مردم می توانند با نگاه کردن به نشانه های کسی که در زندگی خود دچار افکار خودکشی, چگونه برای شروع یک گفتگو با آنها و اقدامات آنها می تواند کمک به آنها را پیدا حمایت آنها نیاز دارید.

آنچه بالقوه هستند نشانه هایی از افکار خودکشی?

"کسی که در حال حاضر شروع به داشتن افکار خودکشی می تواند به نظر می رسد افسرده خارج و به طور فزاینده ای تمایلی به شرکت در فعالیت های اجتماعی" Ms Gilchrist می گوید.

"این می تواند دلیل است که فرد احساس بی ارزش نمی شود یک بار به دوستان و خانواده و یا به سادگی احساس می کند هیچ نقطه وجود دارد در بخشی به دلیل وجود دارد هیچ آینده ای برای آنها است."

Ms Gilchrist توضیح می دهد که یک فرد ممکن است احساس خودکشی به دلیل "شرایط خاص".

"آنها ممکن است در تلاش برای مقابله با درد غیر قابل تحمل و برخی ممکن است در واقع ذکر است که مایل به مرگ," او می گوید.

"هر فاجعه بار تغییر در شرایط شخصی می تواند یک مارپیچ رو به پایین در تفکر یک فرد; افکار خودکشی می تواند باعث از دست دادن کسی و یا از دست دادن از طریق خودکشی یک دوست و خویشاوند و یا حتی آشنایی"است.

نه هر کس دچار افکار خودکشی نمایشگاه این علائم و افرادی که همیشه خودکشی.

اگر یک فرد معتقد است کسی است که برگزاری نمایشگاه نشانه هایی از افکار خودکشی چگونه می توانید آنها شروع به گفتگو با آنها در مورد آن ؟

"ارائه به گوش دادن بدون قضاوت یک هدیه شگفت انگیز – و هر کسی می تواند آن را انجام دهد. این اجازه می دهد تا شخص دیگر به verbalise آنچه آنها فکر کرده ام," Ms Gilchrist متحده است.

"فقط قادر به گفتن همه چیز را با صدای بلند می تواند فوق العاده مفید در سفارش افکار و احساسات است. گاهی اوقات ترس می تواند کاهش دهد و هنگامی که آنها در حال صحبت کردن در مورد."

سامریان داوطلب تشریح که نشان دادن به یک فرد است که شما "واقعا مراقبت" در مورد تندرستی خود را با نشان دادن یک "علاقه صادقانه" است "خوب اولین گام".

"در سامریان ما اغلب شروع یک گفتگو با یک سوال بسیار ساده – چگونه شما احساس ؟ شنونده نیازی به شنیدن در مورد هر اتفاقی که در زندگی آن شخص است – جزئیات اغلب مهم نیست – اما با بررسی که چگونه است که فرد احساس می کند در حال حاضر – که بيان اولیه و ترس و خشم و احساس گناه و ناامیدی خجالت – هر چه عرضه می تواند یک سرنخ به دولت آنها در," او می گوید.

"لازم نیست که به ارائه مشاوره مریم گلی و یا آمد تا با راه حل های پت – فقط گوش دادن و درخواست متفکر سوالات باز به شما نشان می دهد و مراقبت است که اغلب به معنای زیادی وقتی کسی احساس می کند به شدت منزوی و آسیب پذیر است."

وجود دارد هر گونه عبارات خاص کسی خواهد بود توصیه به استفاده از اگر آنها نمی دانند که در آن برای شروع ؟

اگر شما مطمئن نیستید در مورد چگونه برای شروع یک گفتگو با یک فرد در زندگی خود شما نگران وجود دارد برخی از عبارات است که شما می توانید استفاده کنید برای نشان دادن خود را صادقانه مراقبت و پشتیبانی Ms Gilchrist می گوید.

"من اینجا هستم تا به گوش دادن."

"دوستان گاهی اوقات پیدا کردن آن را دشوار است به طور فعال گوش دادن بدون وقفه و ارائه داستان های خود را و یا تجربیات و مشاوره" او توضیح می دهد.

"یک فرد با افکار خودکشی ممکن است باید از این ظرفیت به روند خود حکایات و اعمال آنها را به زندگی خود را -- آنها فقط نیاز به کسی برای نشستن بی سر و صدا و گوش دادن."

"من نمی خواهد قضاوت شما است."

سامریان داوطلب آمده است که گاهی اوقات اگر یک فرد است که با توجه به خودکشی آنها ممکن است تمایلی برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را از ترس که آنها "در حال بیش از حد تکان دهنده برای به اشتراک گذاشتن با دیگران".

"آنها ممکن است احساس شرم یا گناه یا قادر به لرزش کردن چیزی است که اتفاق افتاده در گذشته خود آنها شما نیاز به آرام و اندازه گیری و قبول آنها برای آنها چه کسانی هستند," او می گوید.

"من در مورد مراقبت از شما – شما می توانید به من اعتماد کن."

"برخی از مردم ممکن است می ترسم که صحبت کردن در مورد ترس یا نگرانی عمیق ممکن است آنها را ضعیف به نظر می رسد که دیگران ممکن است به دنبال استفاده از این اطلاعات برای بهره برداری از آنها" Ms Gilchrist متحده است.

"شما می توانید به آنها اطمینان شما نمی خواهید به شایعات بی اساس و یا گسترش شایعات و یا ارسال هر شخصی در مورد آنها در رسانه های اجتماعی."

"آیا شما فکر کردن در مورد گرفتن زندگی خود را?"

"مستقیم" Ms Gilchrist توصیه می کند. "این یک راه دادن به کسی اجازه صحبت در مورد غیر قابل تصور و به در باز افکار که ممکن است تعقیب دور سر خود را برای طولانی ترین زمان.

"این یک افسانه است که صحبت کردن در مورد خودکشی می کند با کسی بیشتر احتمال دارد به زندگی خود را. بحث در مورد این موضوع آشکارا ممکن است کمک به پرتاب کردن گزینه های دیگر."

باید این گفتگو متفاوت بسته به سن فرد در سوال ؟

صرف نظر از سن یک فرد و یا پس زمینه هر کسی که به فکر خودکشی "است که یک فرد با یک مجموعه منحصر به فرد از شرایط" Ms Gilchrist متحده است.

"هر چه سن یا تجربه زندگی آنها شایستگی این را با احترام و در نظر گرفتن."

سامریان داوطلب صرفا اهمیت تمرین "همدلی" آیا شما "بسیار مسن یا خیلی جوان تر از شخص شما در حال تلاش برای کمک".

"اگر شما فکر می کنم این خطر وجود دارد, شما ممکن است بحث را به اخراج و یا کسی تجربه است که بسیار متفاوت از شما به عنوان بی ربط و یا احمقانه یک لحظه تأمل دارد که چگونه آنها ممکن است احساس" او می گوید. "سعی کنید تصور کنید آنچه در آن می خواهم به آن شخص و فکر می کنم خود را نگران کننده افکار است."

اگر کسی ترس از هل دادن فرد دور با صحبت کردن به آنها در مورد نگرانی های خود را?

"بسیاری از دوستان و خانواده که از دست داده اند و کسی از طریق خودکشی می گویند که آنها آرزو می کنم آنها می خواهم شناخته شده ای کاش آنها می شده اند قادر به عمل در برخی از راه های کوچک برای جلوگیری از آن. آن را بعید است که شما با فشار کسی دور بودن مراقبت و عدم قضاوت," Ms Gilchrist توضیح می دهد.

"این ممکن است مفید به تاکید است که – اگر شما می توانید – شما در دسترس خواهد بود هر زمان که زمان مناسب برای آنها را به بحث – که این یک فرصت اما این شما خواهید بود به آرامی مداوم چک کردن در با آنها به طور منظم فقط به دیدن آنها چگونه است."

Ms Gilchrist می افزاید که این مهم است که به "بیش از وعده" هنگامی که شما در حال صحبت کردن به کسی که شما را نگران می کند.

"اگر آن همه بیش از حد برای شما, شما می توانید نشان می دهد که آنها حلقه یا ایمیل سامریان برای حمایت اضافی و یا اگر برای برخی از دلیل شما در دسترس نیست," او می گوید.

علاوه بر صحبت کردن به آنها چه اقداماتی باید یک فرد را اگر آنها فکر می کنم کسی می دانند که در حال نشان دادن نشانه هایی از افکار خودکشی?

سامریان خط تلفن در دسترس است برای تماس هر روز از سال به صورت رایگان در هر ساعت از روز از جمله در تعطیلات و در طول دوره کریسمس, Ms, Gilchrist متحده است.

داوطلب توضیح می دهد که اگر شخص شما در حال صحبت کردن است و نیاز به "مشاوره خاص" از جمله با توجه به منابع مالی خود را و یا اگر آنها نیاز به مشاوره و یا پشتیبانی پزشکی "شما می تواند ارائه به منبع اطلاعات تماس با مفید سازمان برای آنها".

"اگر آنها در حال حاضر می دانیم که آنها باید به صحبت می کنند به شما می تواند ارائه به همراه آنها به یک قرار ملاقات یا مشاوره و یا حلقه به بررسی کنید که چگونه همه چیز رفت و هنگامی که آن را بیش از" او می افزاید.

چه کسی باید انجام دهید اگر فرد تمایلی به دنبال کردن و یا قبول کمک کند ؟

"استقامت حتی اگر آنها می گویند که آنها در حال" خوب " به دنبال غرایز خود را و اجازه دهید آنها را می دانم که شما هنوز هم برای آنها وجود داشته باشد زمانی که آنها به شما نیاز دارند. این چیزی است که آنها به تنهایی رنج می برند. شما منزجر و یا وحشت و یا شرمنده از آنها" Ms Gilchrist متحده است.

داوطلب می گوید که در این نقطه, آن ممکن است یک ایده عاقلانه به ایجاد یک "بهداشت روانی تیم" با جمع آوری اطلاعات تماس با "دوستان نزدیک و خانواده و یا پزشکی حرفه ای شما می تواند با استفاده از در اضطراری".

"شما می توانید فکر می کنم در مورد ساخت آن را سخت تر برای فرد به آسیب های خود را با در نظر گرفتن دور هر چیزی که آنها ممکن است استفاده از" او می افزاید.

"اگر شما فکر می کنم کسی که در فوری و جدی در خطر نیست و ترک آنها را به تنهایی و در صورت نياز به آمبولانس تماس بگیرید."

آیا هر یک از این مشاوره را تغییر دهید در صورتی که فرد اقدام به خودکشی قبل از ؟

"کسی که اقدام به خودکشی در گذشته ممکن است پیدا کردن آنها جدی گرفته شود و این یک تلاش ناموفق است به نحوی عنوان و طبقه بندی شده به عنوان یک "گریه برای کمک'," Ms Gilchrist توضیح می دهد.

"در عین حال ما می دانیم که افرادی که به کشتن خود را اغلب کسی گفت که آنها احساس می کنید که زندگی ارزش زندگی و یا که آنها هیچ آینده. برخی ممکن است در واقع بیان شده است که آنها می خواهند به مرگ است."

سامریان داوطلب توضیح می دهد که اگر فرد اقدام به خودکشی در گذشته این می تواند یک "واقعا سیگنال روشن است که این شخص بسیار آشنا و مبارزه با افکار خودکشی به طور منظم".

"این واقعا مهم را به طور جدی هر کسی که به وضوح فکر کردن در مورد پایان دادن به زندگی خود و یا تلاش برای انجام این کار در گذشته" او می گوید.

آنچه در منابع وجود دارد برای افرادی که نگران کسی ؟

سامریان سایت دارای یک بخش اختصاص داده شده به مشاوره برای افرادی که مایل به ارائه کمک به کسی که احساس خودکشی.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه وب در اینجا.

آنچه که اهمیت 24/7 سامریان آگاهی روز ؟

"سامریان ارائه مراقبت از گوش گوش دادن در زمانی که مردم احساس تنهایی رها شده و قادر به مقابله" Ms Gilchrist می گوید.

"آن را مانند یک ایده ساده این خطر وجود دارد که در یک جهان پیچیده با بسیاری از پیام های در حال پرتاب در آمریکا از هر جهت straightforwardness از سامری خدمات ممکن است نادیده گرفته و یا کم ارزش از دست رفته در صدای ناهنجار و خشن از زندگی مدرن است."

هدف از 24/7 سامریان روز آگاهی است که به مردم یادآوری کند که "سامریان همیشه در اینجا همیشه آماده برای گوش دادن همیشه آماده برای ایستادن در کنار شما هر کسی که هستید" Ms Gilchrist می گوید.

"آن زمان زیادی را به فکر کردن در مورد تبدیل شدن به یک داوطلب بنابراین اگر شما احساس می کنید شما یک شنونده خوب و یا می خواهم به کمک مالی یا کمک به آن را به یک خار به تماس با شعبه های محلی خود را برای اطلاعات بیشتر," او اضافه می کند.

شما می توانید تماس با سامریان تلفنی با تماس با 116 123. خط تلفن رایگان است و باز 24 ساعت شبانه روز و در هر روز از سال است.

شما همچنین می توانید تماس با سامریان توسط ایمیل jo@samaritans.org. زمان پاسخ به طور متوسط 24 ساعت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب