فرانسیس فورد کاپولا رد درخواست دراکولا بازیگران به پرتاب سوء استفاده در وینونا رایدر در مجموعه

فرانسیس فورد کاپولا را رد کرده است وینونا رایدر ادعا می کنند که او دستور او مرد co-stars برای پرتاب سوء استفاد

توسط FARDAALEFBA در 8 تیر 1399

فرانسیس فورد کاپولا را رد کرده است وینونا رایدر ادعا می کنند که او دستور او مرد co-stars برای پرتاب سوء استفاده در او در مجموعه ای از دراکولا در سال 1992.

در مصاحبه اخیر خود با ساندی تایمزرایدر گفته بود که در هنگام عکسبرداری از یک صحنه کاپولا ایستاده کردن دوربین بارها و بارها فریاد "شما فاحشه!" به منظور رسیدن به believably گریه و که او اقدام به دریافت فیلم مرد بازیگران, برای عضویت در, بیش از حد. او گفت: ستاره ها از جمله کیانو ریوز و آنتونی هاپکینز حاضر به انجام این کار.

کاپولا از رد رایدر در آن ادعا گفتن مردم: "در حالی که من فکر می کنم وینونا فوق العاده بازیگر حادثه او توضیح داده است که چگونه از آن اتفاق افتاد و فریاد و یا سوء استفاده از مردم چیزی نیست من به عنوان یک فرد و یا به عنوان یک فیلمساز.

"در این وضعیت که من به یاد داشته باشید به وضوح به من دستور Gary Oldman – در شخصیت به عنوان دراکولا – به زمزمه بداهه کلمات به او و دیگر شخصیت های آنها را به عنوان وحشتناک و بد به عنوان او می تواند. من نمی دانم چه شد گفت: اما بداهه مشترک فیلمسازی عمل است."

به نوبه خود رایدر تایید کاپولا نسخه از وقایع. "وینونا و فرانسیس در توافق و خاطره درست است" یک سخنگوی این بازیگر در بیانیه ای گفت.

"او پرسید: بازیگران در شخصیت می گویند چیزهای وحشتناک به وینونا به عنوان یک روش برای کمک به گریه او برای صحنه است. هر چند که روش کار نمی کند برای او او را دوست دارد و او را احترام می گذارد و آن را یک افتخار بزرگ که با او کار می کرد."

آخرین مطالب