زیبایی سابق کلمبیا Daniella Alvarez رقص سه هفته پس از قطع پا

زیبایی سابق کلمبیا Daniella آلوارز به اشتراک گذاشته است الهام بخش تصویری از خودش رقص سه هفته پس از داشتن پای چ

توسط FARDAALEFBA در 19 تیر 1399

زیبایی سابق کلمبیا Daniella آلوارز به اشتراک گذاشته است الهام بخش تصویری از خودش رقص سه هفته پس از داشتن پای چپ قطع شد.

روز چهارشنبه 32 ساله مشترک این ویدئو نشان دادن رقص خود را به الویس کرسپو را Besos de مرجان با برادرش ریکی.

"قرار دادن چرخش به زندگی با من شریک" آلوارز زیر نویس این کلیپ که می بیند خواهر و برادر خندان به عنوان آنها در نوسان بودن و شیب به موسیقی است. "مشکلات مهم نیست! ما باید انعطاف پذیر در زندگی!"

در نظرات Alvarez برادر نوشت: "من علاقه شریک زندگی برای همیشه لطفا برای!"

زیبایی مراسم مجلل برنده بازگشت به رقص می آید و پس از او تا به حال به او چپ پا و قسمتی از پای او قطع شد با توجه به عوارض زیر روال عمل جراحی با توجه به Hola!

با توجه به خروجی آلوارز شد و با داشتن یک توده در شکم برداشته می شود و زمانی که پزشکان متوجه شده است که خون بود جریان را به او چپ پا و تصمیم به قطع برای جلوگیری از دیگر مسائل پزشکی.

در 14 ژوئن آلوارز که برنده دست کلمبیا در سال 2011 افتتاح شد تا در مورد قطع عضو در Instagram, جایی که او مجموعه ای از عکس نشان دادن خود را احاطه شده توسط خانواده در بیمارستان است.

"من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با همه شما جدید من, I love my body همان است که از قبل هستم و خوشحال در جهان است و قادر به مقابله با همه چالش های جدید است که وضع جلوتر," او نوشت. "من می دانم که با کمک خدا همه چیز ممکن است.

"', پا, چرا باید آنها را زمانی که من بال پرواز' اجازه دهید نگه دارید در حال حرکت رو به جلو است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب