سابق فرمول یک راننده الکس Zanardi همچنان جدی است اما شرایط با ثبات پس از حادثه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 2 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

سابق فرمول یک راننده و دو بار قهرمان اتومبیل قهرمان الکس Zanardi باقی مانده در جدی اما شرایط با ثبات در بخش مراقبت های ویژه در روز یکشنبه پس از درد و رنج شدید و آسیب به سر در یک تصادف در جاده در حالی که مسابقه خود را handbike در ایتالیا در روز جمعه.

53 ساله ایتالیایی که از دست هر دو پا و تقریبا زندگی خود را در یک سال 2001 قهرمان سقوط خودرو در آلمان شد و هنوز هم تحت آرامبخشی انتوبه و تنفس با کمک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به یک بیمارستان در بیانیه ای.

سانتا ماریا alle لو Scotte در بیمارستان سینا گفت که Zanardi صرف شب در "قلبی و تنفسی و متابولیک ثبات" اگر چه وضعیت عصبی باقی مانده است جدی.

"در شرایط فعلی از ثبات کلی هنوز هم اجازه نمی دهد ما را به رد احتمال عوارض جانبی" بیانیه اضافه شده است.

Zanardi الهام بخش در جهان از سی و پارالمپیک تلاش بسیار محبوب و مثبت رقیب که در بازگشت از زندگی در حال تغییر صدمات با یک لبخند. او تا به حال هر دو پا قطع بالای زانو با توقف قلب هفت بار به عنوان او را از دست داد اما یک لیتر خون در بدن او بعد از تصادف وحشتناک در Lausitzring در آلمان در 15 سپتامبر سال 2001.

ایسناtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن