Cold Plasma Wand
مایع و ژل دست عفونی می تواند به ضدعفونی سطوح سخت اما این روش مرطوب کاملا نمی کار بر روی پارچه این است که مگر...مگر اینکه کامل شستشو و خشک است در کارت. معرفی یک nonthermal پلاسما گرز است که با استفاده از یک روش خشک که برگ مانده و آن را کامل مواد نرم مانند لباس یا صندلی. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.پلاسما ساخته شده است در حال اجرا یک گاز مثل هوا از طریق یک میدان الکتریکی. این زمینه ریپ کردن الکترون اتم ها و مولکول های اشک از هم جدا ایجاد شارژ اتم ها و مولکول قطعاتی است که تا پایان ترکه. این پلاسما و سپس از بین می برد, باکتری ها و ویروس ها از طریق یک فرآیند شبیه به احتراق است که در آن اکسیژن بر اساس یون کشیدن کربن از دیواره های سلولی و یا پروتئین روده.

فروش
Theefun True 8 Inch Magic Plasma Ball , Touch & Sound Sensitive Plasma Lamp Light, Nebula Sphere Globe Novelty Toy for Decorations/Kids/Bedroom
Theefun درست 8 اینچ سحر و جادو توپ پلاسما لمس و صدا حساس پلاسما لامپ, نور, سحاب (Persian) جهان تازگی برای دکوراسیون/کودکان/اتاق خواب
  • لمسی فعال پلاسما جهان: آن قسمت از علم بخشی از سحر و جادو و همه سرگرم کننده! این پلاسما (persian) پاسخ به تماس خود را ارسال اشعه نور در نوک انگشتان خود را هر کجا که بروید. شما wow دوستان خود و اضافه کردن یک ویژه محیط برای هر اتاق از خانه.
  • پاسخ به لمس و صدا: نه تنها این لامپ پلاسما را به دنبال خود از هر تماس با پرتوهای الکتریکی, اما آن را حتی در پاسخ به موسیقی! آن را مانند یک زندگی واقعی موسیقی ویژوالایزر چرخش و زننده به ضرب و شتم در الگوهای منحصر به فرد.
  • مناسب برای کنجکاو علم ذهن: اگر فرزند شما کنجکاو نوع است که همیشه wowed توسط همه چیز علم آنها را کاملا مجذوب شده توسط این جهان سحر و جادو. کمک به آنها در کشف اسرار پلاسما در راه است که بزرگتر از زندگی و به طور کامل امن است.
  • ادویه تا هر اتاق: بهتر است از ماهی های تانک و یا یک لامپ گدازه! این واقعا منحصر به فرد دکور کند افروختن و شما لازم نیست که برای تغذیه آن است. به سادگی به نوبه خود بر روی توپ پلاسما و تمام دوستان خود را تحت تاثیر قرار خواهد شد توسط آن سرد انجام نگرفته پرنیان.
  • هیجان انگیز حزب سورپرایز: بهترین راه برای اضافه کردن اضافی و سرگرم کننده برای هر فورا? اجازه دهید هر کس در تعامل با الکتریسیته ساکن گوی به عنوان یک کشتی یخشکن و استارت مکالمه. و یا تماشای آن را رقص به موسیقی و اضافه کردن یک اثر نور به هیچ حزب محیط زیست است. انتخاب با شما است!

مواد شوینده به نشستن بر روی سطح برای پنج تا ده دقیقه قبل از آن را از بین می برد و این عوامل بیماری زا. با یک پلاسما گاز بسیار واکنش پذیر است که شما تنها نیاز به ثانیه از تماس بین پلاسما و سطح به منظور ضدعفونی گفت:" جان فاستر یک استاد مهندسی هسته ای و علوم رادیولوژی.