'مواد غذایی, چه مواد غذایی: چرا من نمی توانم صبر کنید برای حفاری به یک خانواده ناکارآمد شام'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 14 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Ever پس از دولت بریتانیا تحمیل coronavirus مستند بسیاری از ما شده است تعجب به کشف کنند که آن را به چیزهای کوچک – و نه عجیب و یا به خصوص زمین-خرد – که ما از دست رفته است. مستقل زندگی میز جدید سری مقاله زندگی پس از مستند قصیده به همه چیز ما در زمان داده شده در قبل از Covid جهان – و چیزهایی که ما نمی تواند صبر کنید برای انجام یک بار دیگر زمانی که نرمال در نهایت رزومه.

***

من معده است. چیزی که من نمی خواهد به یکی از بچه دلچسب خورش overzealously چاشنی ادویه کاری یا یکشنبه کباب آمده است که انباشت اشیاء بدست آمده تا بالا با تمام مواد باغچه خانهها که استفاده نا مشروع به ناچار نشت کردن صفحه و بر روی مورد علاقه من تی شرت.

در صورتی که شما تا به حال متوجه من شده فکر کردن در مورد مواد غذایی بسیاری از Covid-19 قرار داده و همه ما به مستند. در مستمر حلقه در واقعیت اما این است که نه کاملا جدید به وقوع پیوست. وقتی که من یک فرزند خانواده زمان شام بود و غیر قابل مذاکره یک شانس برای گرفتن تا شما را تحریک خواهر و برادر و شروع یک بحث بیش از کسانی را که آخرین سوسیس.

پشت خیس سبزیجات و شیرین چاشنی را نگه نمی بسیار اهمیت به من. اما در حال حاضر به عنوان یک فرد بالغ که نشستم به یک وعده غذایی با خانواده گسترده خود را برای ماه ها در پایان من شروع به درک چقدر مهم است.

ما به عنوان رویکرد ما در ماه چهارم از مستند زندگی برای بسیاری از ما احساس unrecognisable به یکی از ما می دانستند و در میان عناصر از زندگی ما شده اند که سخت ترین ضربه ناکارآمد شام صحنه را تبدیل به چیزی است که به یاد داشته باشید مشتاقانه. شاید جای تعجب نیست پس از آن که منع از تجمع در اطراف یک جدول با عزیزان من چیزی است که من احساس می کنم به شدت.

من در زندگی با پدر و مادر یا خواهر و برادر برای بیش از 10 سال در حال حاضر. همه ما در زندگی ما جدا زندگی کرده و به دنبال مشاغل و کودکان اما مهم نیست که چقدر شلوغ همه ما رو ما همیشه زمان را به افراط در خانه پخته شده همه روزه-خوردن سبزی-on-the-مبل-در-یک-مواد غذایی-کما امر است.

زمان شام در جوان است نه برای ضعف قلب یا معده است. وجود پشته از صفحات پنج مکالمات رفتن در یک بار مجادله و رگرسيون به کودک/پدر و مادر نقش. اما این تنها راه ما آن را دوست دارم و من نمی توانم صبر کنید تا آن را دریافت.

با تمام شادی ها از تکنولوژی مدرن ما تلاش کرده اند به میزبان خانواده مجازی جلسات بیش از تماس های ویدئویی اما دیدن پدرم بزرگنمایی در pixelated صورت انجماد خود را به عنوان خطرناک اتصال به اینترنت تلاش برای نگه دارید تا نوع قرار داده و من خاموش مواد غذایی است.

به علاوه اجازه دهید آن صورت, نه مقدار بیت حفاری را به شام احاطه شده توسط شما و مال شما عبور از صفحات بالا و پایین جدول مثل یک هماهنگ شنا تیم. این foodie سعادت و برقراری ارتباط بیش از یک تلفن یک فقیر جایزه تسلی.

ماه گذشته بوریس جانسون به کسانی که از ما اشتیاق به دوباره بر روی میز شام برخی از خبر خوب اعلام کرد که از 4 ژوئیه دوستان و خانواده می تواند در نهایت شروع به ملاقات دوباره. اما مانند بسیاری از دیگر نمونه هایی از محدودیت, کاهش, انجام این کار می آید با یک سنگین مجموعه ای از قوانین. شما می توانید معاشرت در داخل خانه اما فقط با یک خانواده در یک زمان و یا در خارج از منزل با حداکثر شش نفر – که هر دو نیاز به اجتماعی فاصله باقی مانده مراقب باشند در هنگام استفاده از مستراح اجتناب از به اشتراک گذاری صفحات و شاید سخت ترین از همه در میان عزیزان من که هیچ فریاد. قوانین یک دلیل وجود دارد, البته, اما آن را فقط نمی خواهد احساس همان.

یکی از چیزهایی که من آمده اند به درک این است که مواد غذایی می تواند ارائه یک لحظه از خالص احساسی لذت در غیر این صورت سخت و دشوار است و بخشی از لذت خوردن است در به اشتراک گذاشتن تجربه. این مورد خیلی بیشتر از بقا و من می دانم که حقیقت این که من مطرح forkful چیزی خوشمزه با خانواده من برای برخی از زمان شاید بیشتر از من همیشه قبل از.

غذا خوردن با هم یک عمل کوچک و هنگامی که زندگی میدارد تا سرعت من مطمئن هستم که آن را تبدیل به آسان برای وعده های غذایی خانواده به سقوط به فرعی اما آن است که تنها زمانی که همه چیز است که شبیه به "عادی" است که پرتاب از پنجره ای که ما شروع به طلب آسایش عمیقا آشنا.

چیزهایی که ما یک بار در زمان مسلم نشسته ماهی ساردین-مانند در اطراف میز شام, در حال حاضر به نظر می رسد بسیار ارزشمند است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن