فلورانس Pugh قاطع فن تماس خود را برای تخصیص بودجه فرهنگی

فلورانس Pugh است عذر خواهی کرد برای تصاحب اقلیت فرهنگ زمانی که او یک نوجوان بود پس از یک فن به نام در Instagra

توسط FARDAALEFBA در 7 تیر 1399

فلورانس Pugh است عذر خواهی کرد برای تصاحب اقلیت فرهنگ زمانی که او یک نوجوان بود پس از یک فن به نام در Instagram.

در یک بیانیه مشترک در رسانه های اجتماعی روز جمعه بازیگر بریتانیایی نشان داد او بی احترامی فرهنگ های دیگر در سن 18 و که او تا به حال شنیده اصطلاح فرهنگی تخصیص بودجه تا زمانی که یک دوست در آن زمان نام او را در راه او می دهید موهای خود را در تنگ نوارهای است که سرچشمه گرفته از فرهنگ آفریقایی.

"او شروع به توضیح به من چه فرهنگی تخصیص بودجه بود, تاریخچه و دل شکستگی بیش از چگونه زمانی که دختران آن را انجام دهد آنها در حال تمسخر و قضاوت اما زمانی که دختران سفید آن را تنها پس از آن به عنوان سرد" نوشت: Pugh.

"درست شد. من می توانید ببینید که چگونه فرهنگ سیاه و سفید بود که پس بدیهی است که بهره برداری است."

Pugh در ادامه به توضیح دهید که چگونه او دفاعی در آن زمان که او در حال حاضر به رسمیت می شناسد به عنوان نشانه ای از خود را "سفید, شکنندگی".

این زنان کمی ستاره همچنین باز کردن در مورد چگونه او را از طریق رفت و یک مرحله از استفاده از حنا به بدن او پس از یک صاحب مغازه به او نشان داد که چگونه به انجام این کار.

"نبود یک تابستان که در آن من نمی حنا من دست و پا و خانواده من دست و پا دوستان من – من وسواس" او به یاد می آورد.

در سال 2017 Pugh اشاره می کند که حنا و bindis "روند شد" در خیابان بالا و او اظهار تاسف چگونه برندها به فروش می رسد این موارد بدون آموزش به مشتریان در منشاء خود را.

"یک فرهنگ که مورد سوءاستفاده برای سود" او نوشت.

"من فکر می کردم چون من آموخته بود در مورد [حنا] متفاوت, من یک استثنا بود.

"و در اینجا مشکل است. من در واقع در حال احترام در چگونه من با استفاده از آن. من عینک این فرهنگ در نظر من فقط به احزاب در شام. من بیش از حد بود میشده زیبایی از دین است که تا به حال آموزش داده شده است به نظر من کسانی که سال پیش."

در نهایت 24 ساله توضیح داد که چگونه یک فن به تازگی نام او را در Instagram برای تصاحب Rastafarian فرهنگ به عنوان یک 17 ساله.

"من به یاد بود از یک عکس زمانی که من 17. من بافته مو و رنگ یک عرقچین با پرچم جامائیکا رنگ و رفت به خانه یک دوست; افتخار من Rastafarian ایجاد. من پس از آن در مورد آن نوشته شده و روز بعد با یک عنوان که بازنویسی اشعار کرک شده ' آهنگ 'بمب افکن'."

Pugh و افزود که او "شرمنده از بسیاری از چیزهایی که" با توجه به این داستان.

"در آن زمان من صادقانه فکر نمی کنم که من انجام کاری اشتباه است," او نوشت.

"در حال رشد به عنوان سفید و ممتاز به من اجازه داد که دور و نمی دانم.

فلورانس Pugh بازدید از منتقدان در ارتباط با Zach Braff

"من واقعا متاسفم برای همه شما که جرم شد برای سال ها و یا حتی به تازگی."

Pugh به این نتیجه رسیدند او بیانیه توضیح داد که او طول می کشد مسئولیت کامل برای اقدامات قبلی.

"من نمی توانم رد کنم اقدامات خریدم به سال پیش بیت من باور دارم که ما که bling به چنین چیزهایی باید اذعان آنها و تشخیص آنها را به ما گناهان ما جهل و سفید ما امتیاز و من عذر خواهی فراوان است که آن را در این زمان طولانی است."

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن