Changli Nemeca World's Cheapest Electric Car
عکس های اعتباری: Jalopnik
2020 چنگلی Nemeca تبلیغ به عنوان یک "انرژی جدید مینی ماشین برقی برای بزرگسالان" و ما توافق می کنید که آن را بسیار کوچک است. این خاص EV داشت در Alibaba است و در قیمت صرف $930 برای وسیله نقلیه خود را و یا $1,200 با باتری اما حمل و نقل است که در آن همه چیز گران است. بله زمانی که همه گفته و انجام همه چیز به پایان رسید تا هزینه $3,000. ادامه مطلب برای یک unboxing و اولین درایو ویدئوها.موتور تاریخ است 1200W که معادل 1.6 اسب بخار به طوری که این خودرو الکتریکی قطعا نیست جاده حقوقی به خصوص با آن 20 مایل در ساعت سرعت بالا. با توجه به وزن آن 661-پوند را برای سبد خرید گلف از انواع و یا فقط چیزی است که شما رانندگی در طول جاده ها بازگشت. هیچ کلمه ای وجود دارد و در عین حال اگر این شرکت قصد دارد در این فروش در ایالات متحده, اما حدس ما خواهد بود یک هیچ.

Segway Ninebot MAX Electric Kick Scooter, Up to 40.4 Miles Long-range Battery, Max Speed 18.6 MPH, Foldable and Portable, Dark Grey
Segway Ninebot حداکثر برق و پا زدن روروک مخصوص بچه ها به 40.4 مایل دوربرد باتری حداکثر سرعت 18.6 MPH تاشو و قابل حمل, خاکستری تیره
  • انقلابی ارتقاء اسکوتر برقی: با قدرتمند 350W موتور Segway Ninebot حداکثر می تواند رسیدن به 18. 6 مایل در ساعت مسافرت تا 40 مایل و حداکثر بار از 220 پوند است. ما هوشمند سیستم مدیریت باتری اطمینان باتری ایمنی و گسترش عمر باتری.
  • قابل حمل تاشو طراحی: یک مرحله ای سیستم تاشو برای حمل آسان. Segway Ninebot حداکثر برقی روروک مخصوص بچه ها می توان تا خورده و با سهولت در صرف 3 ثانیه. آن را حمل بر حمل و نقل عمومی ذخیره آن در اتومبیل خود را و هر مقصد مورد نظر شما زحمت.
  • ایمن و راحت سوار: مکانیکی و الکتریکی سیستم ترمز ضد قفل اطمینان از ترمز ایمنی است. جلو و چرخ عقب کمک فنر مجهز به self-healing 10 اینچ لاستیک پنوماتیک ارائه حداکثر راحتی و حتی در سطوح ناهموار و یا برجستگی های سرعت.
  • نوآوری & تکنولوژی برتر: با صفحه نمایش LED قابلیت های بلوتوث و کروز کنترل را انتخاب کنید, روش سوارکاری با حالت های و نرم افزار موبایل اتصال برای امنیت بیشتر, به روز رسانی سیستم عامل و بیشتر. ساخته شده در شارژر تنها با استفاده از یک طناب برای شارژ سریع.
  • تضمین کیفیت: Ninebot KickScooter حداکثر با Segway طراحی شده است که محکم ترین و قدرتمند برقی روروک مخصوص بچه ها. یک ماه یا 180 روز گارانتی برای بخش های مختلف لطفا به گارانتی اطلاعات محصول اطلاعات زیر است.