فلیسیانو لوپز انتظار کاهش به پول جایزه به عنوان تنیس تلاش می کند برای بازیابی از coronavirus

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط FARDAALEFBA در 26 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

کاهش قابل توجهی در پول جایزه خواهد بود که واقعیت جدید برای بازیکنان تنیس هنگامی که ATP و WTA تورهای رزومه با توجه به اسپانیایی جانباز فلیسیانو لوپز.

هیچ حرفه ای مسابقات برگزار شده است از ماه مارس به دلیل Covid-19 همه گیر و خاموش شدن مجموعه به ادامه تا مرداد.

ویمبلدون لغو شد در مجموع در حالی که فرانسه باز شده است نقل مکان کرد به سپتامبر. تصمیم گیری که آیا ما باز می توانید پیش بروید در اواخر ماه اوت است که انتظار می رود در هفته آینده.

"ما باید درک کنند که تنیس است که نمی تواند همان حداقل برای یک, دو, سه سال – من نمی دانم چه مدت گفت:" لوپز که باید آماده دفاع از خود را با ملکه, باشگاه عنوان کرد.

لوپز که همچنین مدیر مسابقات به مادرید باز گفت که حتی زمانی که همه چیز بازگشت به نوعی از حالت عادی جایزه پول کاهش خواهد یافت به عنوان حامیان سعی کنید به حرکت اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس.

"شرکت ها و حامیان مالی آنها ممکن است مجبور به آتش کارکنان" 38 ساله لوپز به خبرنگاران گفت:.

"این اتفاق می افتد در همه جا در جهان پس اولین چیزی که آنها قطع است, حمایت و این در حال رفتن به تحت تاثیر تنیس انبوه.

"ما نیاز به زنده ماندن در این لحظه و ما باید متحد باشند. بازیکنان باید درک کنند که آن را برای رفتن به یک کاهش قابل توجه در پول جایزه.

"من در حال حاضر این سناریو که در آن مسابقات زنده خواهد ماند با یک کاهش قابل توجه در پول جایزه – نه تنها برای امسال بلکه برای [این] 2021 فصل است."

لوپز معتقد است که باز ما پیش خواهد رفت با وجود رزرو از هموطن خود رافائل نادال قهرمان دفاع که می گوید او نمی خواهد خوشحال می شود برای سفر به نیویورک در شرایط فعلی.

جهان No1 نواک جوکوویچ نیز ابراز شک و تردید خود را در مورد مسابقات پیش رفتن.

"من شخصا رفتن و بازی باز ما; من فکر می کنم اکثر بازیکنان را نیز انجام دهد همان" لوپز گفت.

"من فکر می کنم ما باز می دانم که ممکن است وجود دارد بسیاری از بازیکنان که نمی خواهید برای رفتن و بازی وجود دارد. اما من فکر می کنم ما باز است نه بسته تنها بازیکنان بازی.

"نظر شخصی من این است که آنها در حال برنامه ریزی برای این رویداد تفکر است که برخی از برترین بازیکنان – من نمی دانم که چگونه بسیاری از – ممکن است بازی نمی کند."

ایسناtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب