سرخس Britton می گوید او دیده می شود به عنوان یک 'مسئولیت' به ITV پیش از این صبح خروج

سرخس Britton ادعا کرده او دیده می شود به عنوان یک "مسئولیت" به ITV مدت کوتاهی قبل از خروج از این صبح. Britton

توسط FARDAALEFBA در 2 تیر 1399

سرخس Britton ادعا کرده او دیده می شود به عنوان یک "مسئولیت" به ITV مدت کوتاهی قبل از خروج از این صبح.

Britton ارائه ITV در طول روز نشان می دهد در کنار جان لسلی از سال 1999 تا سال 2002 و پس از آن در کنار Phillip Schofield از سال 2002 تا 2009. او جایگزین شد زمان co-مجری Holly Willoughby.

صحبت کردن در دن Wooton را LBC, رادیو, نشان می دهد, پیش از انتشار جدید, رمان, Britton گفت که بحث در اطراف او از دست دادن وزن "ژولیده چند پر" در ITV.

در سال 2008 Britton متهم شده بود از دروغ گفتن در مورد تحت عمل جراحی معده پس از تنها نشان می دهد که "کار سخت" باعث شد او 10-سنگ کاهش وزن است. او همواره معتقد است که او دروغ نگفت و یا ادعا می کنند که آن را صرفا به ورزش است.

"این بود تمام معده-دروازه," او گفت: Wooton: با توجه به خروج. "آن ruffled چند پر و من فکر می کنم شاید من یک بیت از یک مسئولیت به ITV. من واقعا نمی دانم."

او ادامه داد: "من می دانم که آن روز من تصمیم به ترک -- و من قصد دارم به این در حال حاضر چیزی اتفاق افتاده که صبح و من فکر کردم" من انجام می شود و ITV رفت 'با تشکر بسیار. خداحافظی'."

او همچنین انکار کرد که خروج از این که نشان می دهد ناشی از پرداخت شکاف بین او و Schofield.

"این هیچ ربطی به پول" او گفت:. "که من را به یک داستان و آن را به انجام با آن. من نمی دانم آنچه که فیلیپ بود درآمد. اما من می دانستم که من درآمد زیادی برای من و شما باید بدانید که چه چیزی است که به اندازه کافی برای خودتان. من قدیمی از مد افتاده به اندازه کافی نیست به سوال دیگر مردم درآمد. من خیلی خوب بود پس از نگاه است."

پس از ترک این صبح, Britton شرکت در Strictly Come Dancingعمل در مرحله منتشر شد و تعدادی از پرفروشترین رمان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن