دکتر به اشتراک گذاری عکس لباس شنای زنانه دوتکه پس از نر-چراغ مطالعه خواستار آن 'حرفه ای'

زنان و پزشکان در حال به اشتراک گذاری عکس ها در رسانه های اجتماعی خود را با پوشیدن حالا پس از یک مطالعه انجام ش

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

زنان و پزشکان در حال به اشتراک گذاری عکس ها در رسانه های اجتماعی خود را با پوشیدن حالا پس از یک مطالعه انجام شده توسط عمدتا مردان تیم توصیف به عنوان "غیر حرفه ای".

مطالعه در سوال با عنوان "بررسی شيوع غیر حرفه ای محتوای رسانه های اجتماعی در میان جوانان جراحان عروق" اخیرا منتشر شده در مجله جراحی عروق.

نویسندگان گفت که "در دسترس عموم محتوای رسانه های اجتماعی" ارسال شده توسط جراحان عروق "ممکن است بیمار در انتخاب پزشک و بیمارستان و مرکز پزشکی".

آنها اعلام کرد که "به طور بالقوه غیر حرفه ای محتوا" شامل تصاویری از جراحان عروق پوشیدن "لباس نامناسب" مانند "تصاویر لباس زیر, تحریک آمیز لباس هالووین و تحریک آمیز نما در bikinis/شنا".

پس از انتشار این مطالعه پزشکان در رسانه های اجتماعی شده است هل دادن در برابر این تصور که به اشتراک گذاری تصاویر خود را با پوشیدن بیکینی باعث می شود آنها هیچ کمتر حرفه ای و یا قادر به انجام شغل خود را.

زنان متعدد پزشکان شده است عکس های آنلاین از خود پوشیدن حالا با استفاده از هشتگ "#MedBikini".

"من یک زن هستم در پزشکی است که دوست دارد به سفر به مکان های گرمسیری و لباس درآمده است. من نمی خواهد به پوشیدن من سفید کت و مالش به هاوایی" یک فرد است.

"این نیست مرا غیر حرفه ای و یا کمتر هوشمند و یا دلسوز نسبت به همکاران مرد من."

"به عنوان یک سخت کوش و توانمند در پزشکی, گاهی اوقات من می خواهم به من نارگیل در ساحل. ما لباس نمی تعریف ما حرفه ای" یکی دیگر گفت.

یک جراح مشترک یک عکس از خودش با پوشیدن لباس شنای زنانه دوتکه دو سال پیش که برای اولین بار او تا به حال فرسوده یکی پس از تحت عمل جراحی ماستکتومی دو و شیمی درمانی.

"این عکس نشان نمی دهد unprofessionalism; این نشان می دهد که #امید و #انعطاف پذیری" او گفت:.

یک مرد که همسر یک دکتر نیست و باید یک حساب توییتر به اشتراک گذاشته تصویر از همسر خود پوشیدن یک لباس شنای زنانه دوتکه در ساحل.

"همسر من نیست در توییتر اما او یک f***ing badass, دکتر, همسرم, مامان و معصوم لباس شنای زنانه دوتکه و نوشیدنی در ساحل مانند نرمال f***ing انسان" اعلام کرد.

یک متخصص زنان متخصص زنان مشترک یک عکس از خودش و او را شریک زندگی مرد با پوشیدن لباس شنا.

او توضیح داد که در حالی که آنها هر دو در همان حرفه ای "تنها یکی از ما شده است به نام" مامانی kiddo و/یا hunny در مقابل بیماران".

در علاوه بر این به جرقه محکومیت برای اکتشاف "غیر حرفه ای محتوای رسانه های اجتماعی" در میان جراحان عروق مطالعه نیز مورد انتقاد قرار برای روش خود را که شامل سه مرد محققان ایجاد "جعلی حساب های رسانه های اجتماعی" در Facebook, Instagram and Twitter به بررسی محتوای دیگر کاربران ارسال شد بر روی سیستم عامل.

در پاسخ به واکنش این مطالعه دریافت Journal of Vascular Surgery منتشر شرمندگی کرد.

"بسیاری از کسانی که خواندن این مقاله ابراز نگرانی های زیادی در مورد روش جمع آوری داده ها و عدم تنوع نویسندگان جمع آوری داده ها و همچنین پتانسیل تعصب در ارزیابی و نتیجه گیری" سردبیر بیانیه ای گفت:.

"پیشنهاد ما یک عذرخواهی به هر کسی که ابلاغ غم و اندوه و خشم و ناامیدی ناشی از این مقاله است. ما دریافت کرده اند ابراز سازنده تفسیر در این موضوع ما قصد داریم به هر نقطه را به طور جدی و مصمم گام برای بهبود فرایند بررسی و افزایش تنوع از ما تحریریه."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب