Far Cry 6, نشت, تایید نقش بازیگران برای Breaking Bad را به Giancarlo Esposito

اطلاعات بیشتر در مورد آینده تصویری بازی Far Cry 6 بودند به ظاهر ارسال شده توسط حادثه در فروشگاه پلی استیشن جلوتر از روز یکشنبه Ubisoft رویداد.

در پلی استیشن را در دلار هنگ کنگ وب سایت پس از حذف پست, ویژه, یک تصویر از این بازی را پوشش هنر که تایید شایعات که Breaking Bad ستاره Giancarlo Esposito خواهد ستاره به عنوان بازی تبه کار.

شرح بازی روی صفحه به عنوان خوانده شده: “خوش آمدید به یارا یک بهشت گرمسیری در زمان منجمد. به عنوان دیکتاتور یارا آنتون Castillo است که قصد بازگرداندن ملت خود را به شکوه سابق خود به هر وسیله و با پسرش دیگو زیر در خونین قدم به قدم. خود را ظالم ظلم مشتعل است یک انقلاب است.”

هنر می بیند یک شخصیت است که به وضوح شبیه اسپوزیتو ایستاده با دست خود را بر روی شانه های کودک – احتمالا آنتون کستیللو و پسرش.

با توجه به پست بازیکن را کنترل یک شخصیت به نام دنی Rojas یک “یاران” که می شود یک جنگنده چریکی به “آزادی ملت”.

مطالب قبلی در Far Cry حق رای دادن شده اند اول شخص جهان باز اکشن مجموعه در خشونت زده داستانی مناطق جهان است.

در Far Cry 6 توضیحات نیز می گوید بازیکن قادر خواهد بود به “استخدام موقت سلاح ها و وسایل نقلیه” و اظهار داشت که این بازی را نشان دهنده “بزرگترین Far Cry زمین بازی به تاریخ” با محیط پوشا “و جنگل و سواحل و Esperanza شهرستان پایتخت یارا”.

این بازی است که انتظار می رود به طور رسمی اعلام کرد در روز یکشنبه (12 جولای) به عنوان بخشی از یوبی سافت رو به جلو رویداد که مردم می توانند جریان بر روی اینترنت.

در Breaking Bad (و آن اسپین آف سریال Better Call Saul), اسپوزیتو نقش محاسبه مت بارون گاس Fring. این بازیگر همچنین به نظر می رسد در Westworld, این Mandalorianو مردم عزیز سفید در Netflix بکشد.

با توجه به نشت Far Cry 6 منتشر خواهد شد 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>