فا هیئت مدیره به طور موثر مسدود شده و نظر به تنوع اعضای ادعای رئیس گرگ کلارک

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

حرفه ای بازی نمایندگان در فدراسیون فوتبال هیئت مدیره باید به طور موثر مسدود بررسی تنوع از اعضای آن فا رئیس گرگ کلارک ادعا کرده است.

کلارک به نوشته فا اعضای شورا می گویند هیئت مدیره هفته گذشته و تعدادی از گزینه های مطرح شد و با توجه به ساخت تخته متنوع تر است.

"ما در مورد تعدادی از گزینه های از جمله: ساخت صندلی از ورود هیئت مشاوران (پل الیوت) یک مدیر و حرفه ای و ملی بازی فوق العاده هیئت مدیره هر صندلی است که می تواند با ارائه انعطاف پذیری اجازه می دهد تا انتصاب متنوع نامزدها باید آنها را بهترین فرد واجد شرایط برای نقش" کلارک نوشت. "هر دو ما مدیران مستقل ارائه شده را به ایستادگی کردن برای ایجاد فرصت های بیشتر و متنوع اما هیئت مدیره هیئت مدیره بود که ایالات متحده در حال کاهش خود را ارائه دهد.

"حرفه ای بازی شد در برابر یک نقد و بررسی, باور تغییرات معرفی شده در سال 2017 شد کافی است. ملی بازی دلسوز به بررسی و مشورت با شورای, اما نمی خواهم به مخالفت حرفه ای بازی. اما بدون پشتیبانی از بازی حرفه ای و ملی بازی که اکثریت مدیران بررسی FA ترکیب هیئت مدیره امکان پذیر نیست."

حرفه ای بازی نمایندگان در هیئت مدیره در حال پیتر مک کورمیک رئیس مشاوره حقوقی گروه از لیگ برتر فوتبال انگلیسی لیگ رئیس ریک پری و Rupinder Bains که به طور مشترک نشان دهنده لیگ برتر و EFL.

در سال 2017, اصلاحات که کلارک می گوید: حرفه ای بازی نمایندگان تلقی کافی منجر به بام نمایندگی در هیئت مدیره به 10 درصد 10 درصد نمایندگی از همجنسگرایان+ جامعه و 40 درصد نمایندگی توسط زنان است.

کلارک افزود: "من امیدوار بودم که فا, به عنوان این بازی را از بدن حاکم می شده اند قادر به بررسی اینکه آیا هیئت مدیره خود را بود مناسب تشکیل شده برای نشان دادن یک بازی گوناگون و به اشتراک گذاری آن با تفکر شورای.

"این فرایند اتفاق می افتد در سراسر فوتبال اما نمی خواهد در حال حاضر اتفاق می افتد با توجه به فا هیئت مدیره. به عنوان فا رئیس این ناامید من به عنوان رهبر شورای من احساس افتخار به اطلاع شما از وضعیت. به نظر من بهتر بود باز در این مسئله در حال حاضر به جای تعجب شورای هنگامی که پل الیوت منتشر توصیه های کاری خود در ماه اکتبر."

اما کلارک بعدها گفت که او "اشتباه" برخی از اعضای هیئت مدیره " موقعیت بر روی این موضوع و این که او قصد خود را برای دیدگاه به "تفرقه".

"من شک هرگز به تعهد خود در سراسر هر دو بازی حرفه ای و ملی در بازی به انجام همه چیز را در قدرت ما به آدرس نابرابری در بازی ما," او نوشت.

"همه ما به اشتراک بگذارید همان تمایل برای دیدن فوتبال به زبان انگلیسی, نگاهی به نقش سرب در حصول اطمینان از بازی ما این است که فراگیر – که مهمترین آنها در موقعیت های رهبری در فوتبال است. فا, لیگ برتر و همگام با همه متعهد به ساخت بیشتر پیشرفت های قابل توجهی در تنوع و شمول است.

"پس از گفتگوها میان همه احزاب امروز میدانم در حال حاضر که نمایش برگزار شده توسط اعضای هیئت مدیره بودند که آنها برای اولین بار به نظر می رسد و همه احزاب را پشتیبانی بررسی FA مدیره تنوع.

"من شخصا می خواهم برای تشکر از همه اعضا برای حرکت به سرعت به از بین بردن هر گونه سوء تفاهم که بوجود آمده بود. ما متحد هستند که مایل به ارائه گنجاندن در بازی ما است."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب