‘فوق العاده’ کهربا فسیل نشان می دهد که چگونه باستان حشرات با استفاده از رنگ برای استتار

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک تیم تحقیقاتی کشف کرده که رنگ واقعی از fossilised حشرات به دام افتاده در کهربا حدود 99 میلیون سال پیش.

در طول این دوره باستان دایناسورها از جمله Tyrannosaurs رکس velociraptors و تریسراتوپس زمین پرسه می زدند.

35 کهربا قطعات حفظ شده بودند کشف شده در یک معدن در شمال میانمار واقع در جنوب شرق آسیا و مرز هند و چین است.

مجموعه ای از حشرات کشف شده شامل فاخته زنبورهای سرباز مگس و سوسک.

یک تیم تحقیقاتی از نانجینگ موسسه زمین شناسی و Palaeontology از آکادمی علوم چین کشف حشرات است.

“کهربا میانی-کرتاسه در حدود 99 میلیون سال قدمت آن به عصر طلایی دایناسورها. آن است که اساسا رزین تولید شده توسط باستان درختان است که در جنگل های استوایی محیط زیست است. حیوانات و گیاهان به دام افتاده در ضخامت رزین رو حفظ برخی با زندگی مانند وفاداری,” دکتر گفت: Cai Chenyang دانشیار که منجر به مطالعه.

زنبورهای یک “فلزی مایل به آبی-سبز زرد-سبز متمایل به رنگ ارغوانی آبی یا سبز رنگ بر سر و قفسه سینه و شکم و پاها” است که به گفته محققان نیز همان فاخته زنبورهای که امروز زندگی می کنند.

کشف می دهد بینش به زندگی این حشرات است. فاخته زنبورهای برای مثال ذخیره کردن تخم مرغ خود را در لانه از همه جا بی خبر زنبورها و زنبورهای.

محتمل است که زنبورهای خود را توسعه داده رنگارنگ بدن به عنوان وسیله ای برای استتار, اما آن را نیز می تواند باشد که رنگ ها نقش مهمی در تنظیم حرارت – اجازه می دهد آنها را به حفظ هسته ای خود را متوسط.

“ما را دیده اند و هزاران نفر از کهربا فسیل اما حفظ رنگ در این نمونه فوق العاده ای است” گفت: پروفسور هوانگ Diying co-نویسنده این مطالعه گفت.

برای درک بهتر اینکه چرا حشرات’ رنگ حفظ شده بودند در کهربا فسیل اما نه در دیگران, دانشمندان برش از طریق اسكلت دو کهربا زنبورهای برای گرفتن نمونه.

با استفاده از ميکروسکوپ الکترونی – که با استفاده از ذرات کوچک به عنوان یک منبع نور – آنها قادر به نشان می دهد که کهربا فسیل یک “خوبی حفظ اسكلت نانوساختار که پراکند نور است.” استفاده از چنین ذرات کوچکی نیز به معنی بسیار دقیق تصاویر را می توان گرفته شده.

در مقایسه با فسیل که حفظ رنگ که در آن cuticular سازه ها به شدت آسیب دیده و در نتیجه تاریک ظاهر یک بدون تغییر ساختار حشرات نشان میدهد که این رنگ ها دقیق هستند و چگونه آنها می تواند دیده می شود در طول دوره کرتاسه.

لایه شاخی سخت اما قابل انعطاف, خارجی, پوشش یک ارگانیسم است که فراهم می کند حفاظت مانند حباب سفید در پایین انسانی نوک انگشتان.

مطالعه منتشر شده در مجموعه مقالات انجمن سلطنتی B.

دیگر به تازگی کشف فسیل شامل کشف غول دریایی, مارمولک, شناخته شده به عنوان ‘چیز’, باستانی کفتار که در زمان پایین ماموت پشمالو و پرواز خزندگان کشف شده در کانادا یخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>