ورزشگاه افتتاحیه: آیا قوانین جدید و چگونه شما می توانید اقامت امن است ؟

در روز قبل از coronavirus عرق القا کلاس شد و یک بخش حیاتی از بسیاری از مردم به روال. اما پس از نخست وزیر بوریس

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

در روز قبل از coronavirus عرق القا کلاس شد و یک بخش حیاتی از بسیاری از مردم به روال. اما پس از نخست وزیر بوریس جانسون دستور داد تمام ورزشگاه به عنوان بخشی از این مستند در سراسر کشور در 23 مارس, مردم مجبور شدند برای پیدا کردن راه های دیگر برای رسیدن تناسب اندام خود را حل کنند.

ماه گذشته اجماع عمومی این بود که این تاریخ برای grand بازگشایی ورزشگاه خواهد بود 4 جولای در کنار مراقبت شخصی دیگر موسسات مانند آرایشگری.

در دولت "ما برنامه ریزی برای بازسازی" سند ورزشگاه و تناسب اندام استودیو برجسته شد به عنوان بخشی از گام سوم که از آن اعلام خواهد آمد اقدام به هیچ زودتر از 4 جولای هر چند آقای جانسون روشن ساخته است این خواهد بود موضوع را به دولت پنج هدف برآورده شود.

اما در 23 ژوئن صنعت تناسب اندام خدمت کرده بود ضربه ای که آقای جانسون گفت: داخل ورزشگاه را به باقی می ماند تا اطلاع ثانوی بسته.

سپس در روز جمعه 3 جولای آقای جانسون گفت LBC رادیو که ورزشگاه خواهد بود قادر به بازگشایی در یک "زن و شوهر از هفته". او گفت: "ما در حال رفتن به بازگشایی ورزشگاه به عنوان به زودی به عنوان ما می توانید آن را در یک Covid-راه امن و من فکر می کنم که تاریخ برای بازگشایی ورزشگاه در این لحظه اگر ما می توانید آن را در فقط چند هفته زمان است."

در روز پنج شنبه 9 جولای وزیر فرهنگ الیور Dowden تایید تاریخ برای بازگشایی خواهد بود 25 ژوئیه گفت که "عادی زندگی آرامی بازگشت." اما ورزشگاه نمی خواهد همان نگاه قبل از همه گیر وجود دارد خواهد شد قوانین جدید و راه های عامل برای حفظ همه امن است. "ما خواهد شد و به ورزشگاه یقین وضوح و زمان که آنها نیاز به باز کردن با خیال راحت" او گفت:.

هنگامی که ورزشگاه بازگشایی?

سالن های ورزشی و اوقات فراغت مراکز در انگلستان مجاز به بازگشایی از 25 جولای. اما این به این معنا نیست که تمام ورزشگاه باز خواهد شد در آن تاریخ است.

آقای Dowden قبلا گفت: ورزشگاه می تواند بازگشایی اگر امکانات تفریحی تلقی می شد Covid-19 امن است.

گرفتن امکانات به این استاندارد در زمان بازگشایی خواهد شد مانع برای بسیاری از نقاط حصول اطمینان از آنها می تواند 100 درصد پایبند به Covid-امنیتی دستورالعمل قبل از باز کردن به مردم است.

بنابراین اطمینان حاصل شود که شما خود را چک کنید فردی تسهیلات وب سایت و یا رسانه های اجتماعی برای به روز رسانی در زمانی که آنها ممکن است انتظار برای باز کردن درهای خود را.

(Nuffield سلامت)

چرا مهم است برای ورزشگاه به بازگشایی?

تناسب اندام صنعت واکنش نشان داد و با نا امیدی آقای جانسون تصمیم به دادن چراغ سبز به بخش های بسیاری از اقتصاد, اما نه ورزشگاه.

دهان یکی از بریتانیا بزرگترین اپراتور با بیش از یک میلیون عضو در بیانیه ای گفت: "ما درک می کنیم که این تصمیم گیری آسان نیست اما از آن است که عجیب و غریب 'جنگ چاقی" است که می بیند بارها و رستوران ها باز قبل از ورزشگاه.

"امکانات ما به طور متوسط به اندازه پنج یا شش برابر زمین تنیس و فوق العاده تهویه مناسب را قادر می سازد مردم را به کار و ورزش با خیال راحت و ایمن."

مدیر اجرایی David Lloyd باشگاه گلن Earlam, توافق, و اضافه کرد که قصد دارد یک "کاملا غیر منطقی" حرکت می کند.

صحبت به مستقلجاناتان Sattin بنیانگذار triyoga گفت: این شرکت بزرگترین نگرانی این است که تاثیر تعطیلی طولانی مدت می تواند بر روی سلامت مردم است. "دلایل بسیاری وجود دارد چرا از آن مهم است برای استودیو یوگا و ورزشگاه را دوباره باز کنید.

"یوگا دارای مزایای بسیاری برای مردم از لحاظ جسمی و روحی و عاطفی و یک ارتباط مستقیم وجود دارد بین این و نگه داشتن هست. این مهم است که مردم باید در یک محل است که آنها می توانند استراحت و باز کردن از پیچ و برای بسیاری از افراد است که در یک ورزشگاه یا مرکز تناسب اندام."

چه تغییراتی رخ خواهد داد تا اطمینان حاصل شود کارکنان و مشتری امنیت ؟

اگر چه دولت هنوز به انتشار رسمی ارشاد برای بازگشایی ورزشگاه - این به طور معمول اتفاق می افتد و در مدت کوتاهی پس از بازگشایی annoucement - صنعت بدن UKactive کشیده شده تا یک سری از ایده های در مورد چگونه ورزشگاه می تواند بازگشایی شده است.

سند را پوشش می دهد تمیز کردن رژیمهای اجتماعی فاصله و جدید اقدامات ایمنی.

(Nuffield سلامت)

تعدادی از کسب و کار از جمله دهان, Nuffield سلامت 1Rebel و دیوید لوید نیز به اشتراک گذاشته دستورالعمل آنها زیر پیش از بازگشایی. در اینجا چیزی است که انتظار می رود:

 • رزرو. در حال اجرا از طریق درب ورزشگاه ساعت به یک کلاس دیگر نمی خواهد اجازه پست-مستند با بسیاری از ورزشگاه درخواست زودتر زمان ورود و قبل از رزرو. "خواست ما این است که اعضای جدید وارد 15 دقیقه قبل از شروع کلاس و مشتریان به طور منظم وارد یک زن و شوهر از دقیقه قبل," گفت: Geoff Bamber مدیر عامل و بنیانگذاران Digme. "ما در حالت ایده آل می خواهید اجازه می دهد تا شرکت کنندگان در کلاس به طور کامل خروج از استودیو قبل از کلاس بعدی شروع می شود بنابراین ممکن است برخی از اصلاح در جدول زمانی اجازه این کار است."
 • شما نیاز به وارد در کیت شما. به عنوان مورد با بسیاری از لباس و مغازه ها و برخی از ورزشگاه در حال نگه داشتن خود را تغییر امکانات بسته به کاهش میزان زمان صرف مردم در مرکز. قالبهای به احتمال زیاد نیز خارج از مرزهای اجازه می دهد تا برای فاصله.
 • بیشتر دوش گرفتن. برخی از ورزشگاه نیز خود را به دوش دیگران در حالی که تعداد کاهش خواهد که باز اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. که در آن ممکن است مشتریان را به جای تشویق به شستن در خانه پس از یک جلسه تمرین.
 • آماده به درجه حرارت خود را چک کنید. بسیاری از سالن های ورزشی ممکن است نیاز مشتریان خود را به حرارت گرفته شده در درب. Bamber می افزاید که مردم نیز خواسته می شود تا اعلام کند که آنها احساس خوب قبل از اینکه اجازه ورود به تاسیسات. دیوید لوید ورزشگاه هستند trialling با احتیاط حرارتی-اسکنر که شما را می خواند حرارت دقیقه راه رفتن شما را در درب.
 • تجهیزات سالن های بدنسازی پخش خواهد شد. یک بار در ورزشگاه بازگشایی تعدادی از دستگاه های که در دسترس هستند برای استفاده است به احتمال زیاد کاهش می یابد. "ما خواهد بود با اجرای یک متر فاصله بین تشک و برنامه ریزی جریان این مراکز برای اطمینان اجتماعی فاصله می توان تمام بار گفت:" Sattin. به طور مشابه, دهان تایید کرده است که تجهیزات آن پخش خواهد شد و تعداد کاربر را نظارت و محدود برای اطمینان از امن فاصله دارد نگهداری می شود.

چه می توانید انجام دهید برای ایمن ماندن در باشگاه ؟

به منظور نگه داشتن ورزشگاه به عنوان سالم و تمیز که ممکن است کسب و کار نیاز مشتریان خود را به اطمینان حاصل شود آنها انجام آنچه آنها می توانند بیش از حد. "هنگام آمدن به ورزشگاه, اعضای, باید همچنان با شیوه های بهداشت از جمله افزایش شستن دست ها" گفت: Bamber.

"گذشته از رعایت دستورالعمل های ایمنی در محل قرار داده شده توسط دولت ما میخواهیم که هر کس برای نشان دادن اضافی مهربانی و صبر و شکیبایی نسبت به استودیوی ما تیم مدرسان و اعضای همکار خود را. ما یک خانواده و همه ما از این طریق با هم."

(Nuffield سلامت)

Nuffield بهداشت به اشتراک گذاشته شده است یک سری از دستورالعمل ها را برای مشتریان خود به دنبال یک بار ورزشگاه بازگشایی, از جمله:

 • ماندن در خانه اگر شما احساس ناخوشی. نه به ورزشگاه می آیند اگر شما احساس بیمار و یا coronavirus علائم از جمله متوسط جدید یا سرفه مداوم و از دست دادن طعم و مزه و یا حس بویایی.
 • خود را به ارمغان بیاورد تجهیزات. را کامل بطری آب به عنوان آب چشمه به احتمال زیاد نمی تواند در استفاده از. اگر شما در حال انجام یوگا یا پیلاتیز خود را به ارمغان بیاورد حصیر اگر شما یک.
 • استفاده از دست sanitising ایستگاه. شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن ایستگاه قبل از رسیدن به پذیرش و سراسر بدنسازی. مطمئن شوید که شما به دنبال مناسب دست شستن اگر شما با استفاده از تغییر اتاق.
 • به دنبال اجتماعی فاصله نشانه. نگه داشتن به سیستم های یک طرفه و سعی کنید به ماندن حداقل دو متر از دیگران به عنوان آنجا که ممکن است.
 • تمیز کردن تجهیزات و تشک. مشتریان را تشویق به انجام این کار قبل و بعد از استفاده با sanitising ایستگاه های اطراف ورزشگاه.
 • نگه داشتن یک ساعت تمرین حداکثر. این است به طوری که می توانید با استفاده از بدنسازی اگر آن را در حداکثر ظرفیت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب