Exoplanet Fomalhaut b Hubble
ستاره شناسان فکر می کردند که تا به حال کشف یک exoplanet فراتر از منظومه شمسی ما, اما در حال حاضر آن را به طور ناگهانی از بین رفت از چشم. آنها معتقدند که تمام اندازه های سیاره ای شی که اولین عکس در سال 2004 به جای می تواند وسیع و در حال گسترش ابری از گرد و غبار تولید شده در یک برخورد بین دو بدن در مدار روشن ستاره نزدیک Fomalhaut. ادامه مطلب برای دو فیلم و اطلاعات بیشتر.Fomalhaut b برای اولین بار اعلام کرد در سال 2008 به وضوح قابل مشاهده در چند سال از مشاهدات تلسکوپ فضایی هابل نشان داد که این یک نقطه حرکت. تا آن زمان شواهد برای سیارات فراخورشیدی تا به حال عمدتا در استنباط از طریق غیر مستقیم روش تشخیص. این شیء خاص بود و غیر منتظره ای روشن در نور مرئی اما هر گونه قابل تشخیص مادون قرمز حرارت امضاء. ستاره شناسان فکر اضافه روشنایی آمد از یک پوسته یا حلقه ای از گرد و غبار محاصره این سیاره است که احتمالا ممکن است شده اند برخورد مربوط.

NATIONAL GEOGRAPHIC Solar Space Explorers - DIY Moon Buggy and Mars Rover Model Kit, Each Powered by a Solar Panel, Great STEM Toy for Girls and Boys Interested in Outer Space and Engineering
NATIONAL GEOGRAPHIC خورشیدی کاشفان فضا - DIY حشره دار ماه و مریخ مدل کیت هر طراحی شده توسط پانل های خورشیدی بزرگ بنیادی اسباب بازی برای دختران و پسران علاقه مند به فضا و مهندسی
  • طراحی شده توسط خورشید - پانل های خورشیدی موجود در مدل کیت قدرت حشره دار ماه و مریخ ساخت آنها حرکت می کند زمانی که در نور مستقیم خورشید.
  • همه چیز شما نیاز - لیزر-برش قطعات چوبی آسان به دنبال دستورالعمل های خورشیدی, پانل های سنباده و راهنمای آموزش با حقایق جالب در مورد مریخ و فضا. بدون نیاز به ابزار خاص است.
  • بزرگ برای کودکان و بزرگسالان - با انرژی خورشیدی حشره دار ماه و مریخ هستند فوق العاده برای کودکان و بزرگسالان با علاقه به مهندسی مدل سازی و اکتشاف فضا.
  • تشویق تفکر انتقادی - 3D قمری خودرو و مریخ مدل کیت درگیر مهارت های تفکر انتقادی در کودکان و نوجوانان در طول ساخت است.
  • محترم با کیفیت – ارائه کودکان با بهترین آموزشی های بنیادی, اسباب بازی, این کیت همراه با National Geographic 100% تضمین رضایت.

این Fomalhaut سیستم آزمون نهایی آزمایشگاه برای همه ما ایده های در مورد چگونه سیارات فراخورشیدی و سیستم های ستاره ای تکامل است. ما شواهدی از چنین برخورد در سیستم های دیگر, اما هیچ یک از این مقدار مشاهده شده در سیستم خورشیدی ما است. این طرح چگونه سیارات از بین بردن هر یک از دیگر" گفت: جورج Rieke از دانشگاه آریزونا مباشر رصدخانه.