اورتون را تحت یک 'تحول' در این تابستان می گوید: کارلو آنچلوتی

اورتون رئیس کارلو آنچلوتی وعده داده است در تابستان از تکامل نه انقلاب به عنوان او توطئه راه به جلو. این تافی ب

توسط FARDAALEFBA در 5 مرداد 1399

اورتون رئیس کارلو آنچلوتی وعده داده است در تابستان از تکامل نه انقلاب به عنوان او توطئه راه به جلو.

این تافی به پایان خواهد رسید و آخرین آنها در لیگ برتر در برابر مبارزه بورنموث در یکشنبه دانستن آنها می توانید در پایان بالاتر از 11 و هیچ کمتر از 12. برای یک باشگاه است که صرف به شدت در سال های اخیر هر دو را نمایندگی ناامید کننده بازگشت.

آنچلوتی خواهد سر به مذاکرات خود در تابستان انتقال برنامه های هفته آینده با مناظر خود را در مجموعه بهبود قابل توجهی نیست و در مورد به پاره کردن این طرح و شروع همه را دوباره و دوباره.

او گفت: "ما در حال رفتن به دیدار هفته آینده ما می رویم به ایجاد یک طرح برای آینده است. آن را قطعا خواهد بود یک تکامل از باشگاه. هر کس می خواهید برای رفتن به گام بعدی -- است که به بهبود است.

"اگر در این فصل ما قادر به پایان برساند در موقعیت 11th یا 12th, موقعیت, من نمی دانم, اما مطمئن باشید فصل آینده ما باید برای رفتن تا هیچ راه دیگری وجود ندارد.

کارلو آنچلوتی امیدوار به گام های قابل توجهی در این تابستان (PA)

"اما با تکامل این تیم با قرار دادن در کیفیت بهتر قرار دادن در بهتر جاه طلبی قرار دادن در بهتر انگیزه و قرار دادن در بیشتر شور و شوق است."

آنچلوتی بود رو به مصاف پیروزی در Bramall لین در روز دوشنبه هنگامی که Richarlison تنها اعتصاب بود به اندازه کافی برای حفظ نقاط.

آن بود نه تنها این واقعیت از پیروزی اما شیوه ای که در آن زمانی که به ایتالیایی به علت اعتماد به نفس است که وجود دارد چیزی است که برای ساخت در.

او گفت: "نکته کلیدی این بود که روح و نگرش بازیکنان است. زمانی که این نگرش وجود دارد ما می توانیم این امکان را به ما نشان می دهد کیفیت چرا که این تیم در بسیاری از بازی ها نشان داده با کیفیت خوب با توپ و بدون توپ.

"اما شما می توانید نشان می دهد که کیفیت تنها اگر روح خوب است و در بازی گذشته بازیکنان درک خوبی از آنچه رفت در برابر گرگ ها و تلاش آنها برای یادگیری از این بازی.

"این آخرین بازی فصل است. این مهم خواهد بود به سعی کنید به تکرار همان بازی که ما مقابل شفیلد. ما نشان داد که یک تصویر خوب و ما نشان داد نگرش خوب است."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن