مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش حماسه نقد و بررسی – می شود یک مقدار شگفت آور حق

Dir: David Dobkin. بازیگران: Will Ferrell, Rachel McAdams, پیرس برازنان, Dan Stevens, Demi Lovato. 15 cert, 12

توسط FARDAALEFBA در 4 تیر 1399

Dir: David Dobkin. بازیگران: Will Ferrell, Rachel McAdams, پیرس برازنان, Dan Stevens, Demi Lovato. 15 cert, 123 دقیقه.

در کمتر آخرالزمانی جدول زمانی این بررسی را شروع کرده اند با اشاره به یک طنز عمیق در قلب Eurovision Song Contest: داستان آتش Saga. طرح آن می بیند دو ایسلندی امیدوار رقابت برای تاج و تخت – یک نسبتا نا امید کننده شرکت با توجه به اين کشور شکست خورده است را به زمین تنها یک پیروزی در این رقابت ها 60 سال سابقه. به جز در صورتی که این سال تا به حال آمدن به توقف screeching با توجه به همه گیر است که رشته ای از شانس بد بود مسلما شکسته شده است. ایسلند ورود برای سال 2020 Daði og Gagnamagnið را deliriously سرگرم کننده "فکر می کنم در مورد همه چیز" بود frontrunner و احساس اینترنت در حق خود است.

اما در این جهان یوروویژن لغو شد و Netflix بکشد داستان آتش Saga شد با تاخیر چند ماه. می رسد در حال حاضر به عنوان یک دلسوز ژست انواع – یک مرهم موقت برای کسانی که به شدت ولع مصرف اشک دور آستین و تهاجمی فشفشه. Will Ferrell فیلم ستاره و همکاری نویسنده است که خود اعتراف superfan ساخته شده است که مطمئن شوید که برای انجام تحقیقات است و سفر به 2018 قسط در لیسبون. و تحت سرپرستی Wedding Crashers's David Dobkin آن را دقیقا به عنوان احمقانه و عجیب و غریب به عنوان آن نیاز به در حالی که هنوز پرداخت صادقانه احترام به یکی از بزرگ اروپا خصلت فرهنگی. چند وجود دارد میآید در آمریکایی ها بیش از حد برای نگه داشتن چیزهای فروتن.

همه مراجع اینجا هستید: انسان در چرخ همستر, نوازندگان در هیولا لباس, ربات شاد مجریان است که به نظر می رسد هرگز به چشمک زدن و یک cameo از elfin ویولونیست Alexander Rybak. تن درست احساس می کند بیش از حد. یوروویژن زیبا و پر هرج و مرج ترکیبی از اردوگاه فوتوریسم, پیر, سنت, فانتزی بالا, لیزر و روی صحنه خشک-شترسواری. این فیلم را پوشش می دهد که تمام زمین. آهنگ دوست دارم از "آتشفشان مرد" ناخن هر دو حماسه Eurobeats و بی معنی شعر. اما اگر آن را ممکن است زحمت کش به اندازه کافی به انتخاب کنید تا تمام جزئیات فیلم در نهایت ارائه یک خارجی چشم انداز. واقعی یوروویژن مخاطبان ممکن است مسخره در ایده ادینبورگ میزبانی این مسابقه از آنجایی که نیاز به انگلستان به واقع پیروزی برای یک بار. اما احتمالا برای فرار مالیاتی اهداف این دقیقا همان چیزی اتفاق می افتد در اینجا.

فیلم دلیر ایسلندی قهرمانان لارس Erickssong (ویل فرل) و Sigrit Ericksdottir (Rachel McAdams) که سقوط در عشق با رقابت شب آبا انجام شده در سال 1974. لارس را "بسیار خوش تیپ پدر" (پیرس برازنان داشتن یک انفجار در لباسهای بافتنی و بابا ریش) disapproves پسرش هنری جاه طلبی. Sigrit مادر (Nína Dögg Filippusdóttir) فکر می کند او به هدر رفتن وقت خود را در Lars. در واقع هیچ کس در این شهر کوچک Husavik هر ایمان در موسیقی دو نفری که برای استماع یوروویژن خود را تحت باند نام آتش Saga.

در حالی که فرل و اندرو استیل اسکریپت نیست همیشه ارائه بهترین مواد این فیلم کار می کند چرا که بازیگران آن است بنابراین سرمایه گذاری در پوچی از آن همه است. فرل رشد یک بار دیگر در نقش شیرین naïf (à la دوستان در جن) در حالی که McAdams رول بهترین Bjork تصور آن طراوت برای دیدن یک فیلم که در آن یک زن منجر می شود فقط به عنوان عجیب و غریب به عنوان مرد او co-star. دن استیونس در ضمن revels در نقش خود به عنوان شرکت کننده الکساندر Lemtov یک مرد آواز می خواند که از او فاق و می پوشد طلا دوزی جلیقه با هیچ چیز زیر.

درست است که تنها یکی واقعا مجهز به طنز یوروویژن, یوروویژن خود را به عنوان آن را با سال 2016 را ", عشق, عشق, صلح, صلح" انجام شده که در سال سوئد میزبان. این آهنگ موفق به پوشش تمام همان زمین به عنوان داستان آتش حماسه در فضای چهار دقیقه – مرد در چرخ همستر گنجانده شده است. اما هنوز هم آن را تعجب آور است که چقدر این فیلم می شود درست است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب