دادگاه اروپایی تصمیم اساسا تغییر قوانین در مورد چگونه اینترنت اطلاعات کاربران ذخیره شده است

شخصی مردم Facebook data نگه داشته و توسط هزاران نفر از شرکت های دیگر بر روی آنها نخواهد بود قادر به انتقال از اروپا به امریکا چرا که دولت آمریکا می تواند snoop در آن است.

دادگاه عدالت اروپا حکم داد که “Privacy Shield” – توافق بین اتحادیه اروپا و آمریکا که اجازه شرکت های انتقال داده ها بین مناطق – نامعتبر است.

این حکم بدان معنی است که اروپایی ها داده خواهد شد نیاز به همان حفاظت از حریم خصوصی در ایالات متحده آن را به عنوان در اتحادیه اروپا.

این حرکت یک مزیت برای طرفداران حفظ حریم خصوصی که باید مورد ستایش قرار داد و آن را به عنوان یک پیروزی بزرگ اما برخی از 5,000 کسب و کار می تواند اقدامات خود را مختل.

ایمیل, پرواز و هتل رزرو نخواهد در کوتاه مدت و نه خدمات ابر.

تحت قوانین جدید آن را دیگر نمی خواهد به سادگی فرض شده است که شرکت های فن آوری مانند Facebook را به اندازه کافی محافظت از حریم خصوصی خود را در اروپا اطلاعات کاربران را هنگامی که آن را می فرستد و آن را به ما.

در ماه فوریه گوگل گفت: این امر انگلستان انتقال اطلاعات کاربران را به ما پس Brexit به عنوان کاربران در بریتانیا و دیگر پوشش داده شده توسط اتحادیه اروپا برای حفاظت از داده ها در قانون خواهد بود و به جای آن باید تحت کنترل و از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

پیامدهای آن نیز می تواند بر بخش مالی و صنعت خودرو ،

حریم خصوصی سپر قرار بود در سال 2016 توسط واشنگتن و بروکسل برای محافظت از اطلاعات شخصی هنگام ارسال آن به ایالات متحده برای استفاده تجاری پس از توافق قبلی شناخته شده به عنوان امن بندر رد شد نامعتبر در سال 2015.

این دادگاه که در احکام آن است که وجود دارد “محدودیت در حفاظت از اطلاعات شخصی ناشی از قوانین داخلی ایالات متحده در دسترسی و استفاده ما از مقامات دولتی از جمله داده های منتقل شده از اتحادیه اروپا به که کشور سوم”.

“یکی از بزرگترین takeaways است که ما نیاز به اصلاحات اساسی در نظارت ایالات متحده قوانین اگر شرکت های ایالات متحده هنوز هم می خواهید به هر نوع مناسب و معقول دسترسی به بازار اروپا” گفت: حداکثر سچرمس یک اتریشی فعال که شکایت در مورد دست زدن به او Facebook داده موجب این حکم پس از سال ها از روش های قانونی.

سچرمس ثبت اولین شکایت در سال 2013.

“آنچه که ما در حال دیدن در اینجا به طرز مشکوکی به نظر می رسد مانند یک حریم خصوصی تجارت جنگ که در آن اروپا است گفت: داده های خود را استاندارد می توان اعتماد کرد اما کسانی که در ایالات متحده نمی تواند” جاناتان Kewley co-سر از فن آوری در شرکت حقوقی کلیفورد شانس.

در حالی که بسیاری از شرکت ها با استفاده از Privacy Shield برای انتقال داده ها بین اتحادیه اروپا و ایالات متحده در دادگاه می گوید که آنها می تواند همچنان به انجام این کار تحت استاندارد قراردادی بند’ (SCCs).

این فرد حقوقی موافقت نامه پوشش داده چگونه است درمان شود. پس از Brexit دوره انتقال بریتانیا را به احتمال زیاد نیاز به تغییر آن نظارت قوانین آن مشخص نیست اگر این را در واقع اتفاق می افتد.

“در عمل این به این معنی است که مگر انگلستان شروع می شود و اصلاح آن نظارت قوانین در حال حاضر رسیدن به کفایت مقابله با پایان 2020 و یا هر زمان واقعا دشوار خواهد بود” استل مرتبه ارشد تحلیلگر سیاست در دسترسی در حال حاضر گفت: بار مالی.

“این CJEU را باطل حریم خصوصی سپر متصل انگلستان تحت نظر اتحادیه اروپا توافق های خروج. بنابراین انگلستان نمی تواند انجام دهد خود آن چیز است. پس از پایان دوره گذار انگلستان و آمریکا می تواند توافق جدید Privacy Shield چارچوب گسترده خطوط مشابه. اما آن سوال برانگیز است که چگونه این را علنا اگر وجود دارد هیچ تغییرات اساسی و یا جدید پادمان از جمله در انگلستان-US ساز”, Huw بورلی-Smith شریک در قانون شرکت Faegre آبخوری گفت: مستقل.

“یک چارچوب جدید را به طور بالقوه به چالش در امتداد خط های مشابه در انگلستان دادگاه. در حالی که حقوق مندرج در منشور حقوق اساسی شد دلیل قابل توجهی برای تصمیم قانونی در CJEU تصمیم در سچرمس دوم منشور نیست بخشی از حقوق داخلی پس از خروج بعد. اما اصول مانند احترام به زندگی خصوصی و خانوادگی حفاظت از اطلاعات شخصی و حق درمان موثر و محاکمه عادلانه (که کلید این حقوق در منشور ذکر شده در این مورد) بخشی از قانون انگلستان به هر حال. این امر می تواند باز به انگلستان دادگاه برای تصمیم گیری در همان شیوه ای به عنوان CJEU اگر هر یک مکانیزم جدید به چالش کشیده شد. چنین قانونی, نتیجه ممکن است مشابه است.”

“همچنین ارزش عملی از جدید انگلستان و آمریکا چارچوب را ذاتی محدودیت های پس از آن را نمی خواهد بود قادر به استفاده می شود در رابطه با اطلاعات شخصی نشات گرفته از اتحادیه اروپا (مگر اینکه تایید شده توسط کمیسیون اتحادیه اروپا). این نشان دهنده عملی واقعیت است که بسیاری از کسب و کار خواهد شد در صورت جدا در انگلستان و اتحادیه اروپا جریان داده به بقیه جهان. برای لجستیکی دلایل همان قانونی و امنیتی ممکن است نیاز به توان به داده ها نشات گرفته از اروپا است. از این نقطه نظر آن دشوار خواهد بود برای دولت بریتانیا به تنهایی.”

این حرکت بحث برانگیز است با توجه به اقدامات اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دولت بریتانیا در برابر هواوی و Infinite.

رئیس جمهور تهمت است گفت: هر دو شرکت به شمار نگرانی های امنیت ملی به دلیل پتانسیل آن برای انتقال داده ها به دولت چین. Huawei و Infinite را تکذیب کرده این.

این حکم اما برجسته چگونه دولت نظارت از اطلاعات شخصی است که چیزی به ما می کند به نوبه خود.

پس آیات منتشر شده توسط ادوارد اسنودن گفت که چگونه دولت آمریکا به جاسوسی شد بر مردم آنلاین اطلاعات و ارتباطات وجود داشته است نگرانی در مورد چگونه دولت خواهد شد نگه داشتن داده ها از میانگین مردم امن از سوء استفاده, به ویژه هنگامی که چنین دولت ها در بهره مندی از دسترسی به آن داده است.

اسنودن اسناد شامل جزئیات چگونه در Facebook به ما سازمان های امنیتی دسترسی به اطلاعات شخصی از اروپایی ها.

“در حالی که وزارت بازرگانی نا امید است که دادگاه به نظر می رسد به باطل کمیسیون اروپا کفایت تصمیم اساسی اتحادیه اروپا-آمریکا سپر حریم خصوصی ما هنوز در حال مطالعه این تصمیم به طور کامل درک عملی آن اثرات. ما شده اند و باقی خواهد ماند و در تماس نزدیک با کمیسیون اروپا و اروپا محافظت از اطلاعات در این زمینه و امیدواریم که قادر به محدود کردن پیامدهای منفی به $7.1 تریلیون اطلس روابط اقتصادی است که بسیار حیاتی به ما مربوطه شهروندان و شرکت ها و دولت ها گفت:” وزیر بازرگانی ویلبر راس.

“جریان داده ها ضروری است نه فقط برای شرکت های فن آوری—اما به کسب و کار از تمام اندازه ها در هر بخش. به عنوان اقتصاد ما همچنان پست خود-COVID-19 بازیابی آن بسیار مهم است که شرکت ها از جمله 5,300+ زمان Privacy Shield شرکت کنندگان—قادر به انتقال اطلاعات بدون وقفه سازگار با قوی حمایت های ارائه شده توسط Privacy Shield.”

اطلاعات درایوهای بسیار از بزرگترین شرکت های جهان مانند Facebook, Google و Amazon و همچنین باارزش برای امنیت ملی برای جلوگیری از افراطی حملات.

جرم مقدار از داده های جمع آوری شده نیز مهم برای پیروزی در انتخابات به عنوان نشان داده پس از کمبریج Analytica رسوایی.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید